מגמות ושינויים בביטקוין בשנת 2021 (נכון למאי 2021)

נכון לכתיבת שורות הפוסט הזה אנו בתחילת חודש מאי 2021 , הביטקוין נראה במגמה מעורבת והגרפים מתחילים להיצבע באדום, לאחר חודשים רבים של עליות מטורפות בכל סוגי המטבעות, אנו מתחילים לראות מגמת תיקון חזקה של המטבע הוירטואלי המוביל. 

ביטקויין 2021

מאי 2021 – התחלת שינוי מגמה – או רק תיקון?

שאלת השאלות בעצם האם אנו בתחילתו של גרף אדום מתמשך או שזהו תיקון קטן בדרך לזינוק נוסף?
אם זהו תיקון אז ייתכן שהירידה הרגעית תיבלם בימים הקרובים, אבל האם אנחנו בדרך למפולת אדומה של הביטקוין וכל מטבעות האלטים האחרים? ייתכן, אבל מהן הסיבות לעלייה/ירידה? הזמן הוא המדד הטוב ביותר כתשובה לשאלה הזו, מה שנותר לנו הוא להישאר על הגדר ולחכות עד "יעבור זעם" או לחזק את ההשקעה הקיימת.

שימו לב שאין פה מידע חדש והניתוחים המוצעים הם רק דעה של כותב הפוסט, כמובן שכל פעולה שתבחרו לעשות היא על דעתכם בלבד. אנו ממליצים לא לראות בפוסט כייעוץ לקנייה או למכירה של מטבעות, חיפוש אחרי מקורות מידע ודעות נוספות הוא לדעתנו ההשקעה הטובה ביותר לזמן שלכם.

מה לגבי האלטים?

מלבד הביטקוין לא שכחנו את שאר מטבעות האלטים שהראו ביצועים יוצאי דופן בחודשים האחרונים.
כמובן שמחיר הביטקוין הוא קובע מגמות וזה נכון גם לשאר האלטים השונים, אבל ייתכן שיש כמה מטבעות שייראו כהשקעה טובה בזמן שהביטקוין מחפש את מקומו בגרף.

DOGE Coin – מטבע כוכב?

dogecoin

הDOGE קוין הוא תופעה בינלאומית, כולם זוכרים את פני הכלב המופתע כמו קריקטורה בכל המקומות, אבל האם המטבע שהתחיל כחצי מתיחה או הלצה לא רצינית, יהפוך לכוכב עולה בעולם הקריפטו הנוכחי?
אחרי איזכורים חוזרים ונשנים ורבים מפי אנשי מפתח ובעיקרם הטייקון אילון מאסק, נראה שההסתערות על המטבע עשתה את שלה רק תראו את הגרף הבא: 

נפח המסחר העצום שאנחנו עדים לו מאמצע אפריל הוא משהו שבהחלט יכול להשתנות בדיוק באותה מהירות שהוא בא, עכשיו רק נותר להחליט האם כדאי לרכוש את הדוג קווין עכשיו או לבדוק אם שינוי המגמה הוא מעבר לפינה.

בפוסט הבא נבחן אלטים נוספים שנראים מבטיחים במיוחד לתקופה הקרובה.. השארו מעודכנים. 

שיא חדש לאתריום ETH ב+4000$

ETH

אתריום שבר את שיא כל הזמנים ב4130$ נכון ל10.5.21 – בעקבות טירוף הNFT שנבנה ברובו על בלוקציין ETH אנו רואים עליות שערים יוצאות דופן באתריום. אתריום עלה השבוע ב33% 

ביטקוין קאש BCH

BCH

עליות שערים בביטקוין קאש מזנק ל1500$+ ליחידה.עם עלייה כוללת של 52% השבוע

ליטקוין LTC

LTC

ליטקוין LTC גם כן עם עליות יפות נסחר סביבות 400$ ועלייה של 45% השבוע.

EBAY מאפשרת מכירת NFT

EBAY מאפשרת מכירת NFT בפלטפורמה

אסימון SHIB coin – האם הוא הDOGE הבא?

האם SHIB הוא המחליף של DOGE? SHIBA INU האסימון הפופולרי שמזכיר את הטירוף סביב דוג קוין, החל להסחר בבורסת בינאנס לאחרונה. שיבא-אינו (שם סוג הכלב הדומה לתמונתו המפורסמת של מטבע DOGE) הוא אסימון פופולרי בזמן האחרון הממוקם כרגע במקום 16 המכובד ברשימת המטבעות של COIN...

מדריך אבטחת החשבון בינאנס

מדריך אבטחת חשבון בינאנס – חשוב ביותר לדעת לאבטח את החשבון שלכם בבינאנס – לפניכם מדריך עם 7 שלבים מעשיים לאבטחת החשבון שלכם בביאנס

קניית ביטקוין דרך בינאנס

מדריך מפורט איך קונים ביטקוין דרך זירת המסחר בינאנס ב2021

DOGE – תיקון או חיפוש תחתית?

DOGE COIN - תיקון מחיר או חיפוש תחתית ?המסחר בדוג קוין מתנהל כרגע בירידות חדות נכון ליום א' 9.5.21 המטבע DOGE בירידה של כ 30% (0.5$) משיא המטבע (0.70$) האם המטבע מתקן את מחירו לאחר עליות של כ26000% או מחפש תחתית חדשה? אילון מאסק צייץ בטוויטר שאחזקת דוגקוין ומטבעות...

ETC אתריום קלאסיק – מתקרב לטופ 10, נפח המסחר עלה ב2900%

מטבע אתריום קלאסיק מתקרב לטופ 10 – נפח המסחר עלה בכמעט 2900%. שימו לב למטבע ETC בשנת 2021 | ביטגו | מדריכים וטיפים

תשלום בקריפטו בקרוב באיביי (EBAY.COM) ?

האם נוכל לשלם בקרוב באמצעות מטבעות וירטואלים – קריפטו בענקית הקמעונאות איביי?

שיא כל הזמנים לאיתריום ETH

שיא כל הזמנים לאיתריום ETH

המלחמה של טורקיה במטבעות קריפטוגרפיים

טורקיה החלה במסע דה לגיטמציה והוצאה מהחוק של המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים, האם זהו סימן למדינות נוספות לשנות גישה לביטקוין והמטבעות השונים?

ביטקוין 2021

ביטקוין בשנת 2021, איפה הוא היה ולאן מועדות פניו לקראת אמצע השנה המטורפת הזאת? ננסה לפצח את הנוסחא ולהבין לאן הBTC יכול עוד להגיע בשנת 2021