|

ביטקוין 2021

ביטקויין 2021

מגמות ושינויים בביטקוין בשנת 2021 (נכון למאי 2021)

נכון לכתיבת שורות הפוסט הזה אנו בתחילת חודש מאי 2021 , הביטקוין נראה במגמה מעורבת והגרפים מתחילים להיצבע באדום, לאחר חודשים רבים של עליות מטורפות בכל סוגי המטבעות, אנו מתחילים לראות מגמת תיקון חזקה של המטבע הוירטואלי המוביל. 

מאי 2021 – התחלת שינוי מגמה – או רק תיקון?

שאלת השאלות בעצם האם אנו בתחילתו של גרף אדום מתמשך או שזהו תיקון קטן בדרך לזינוק נוסף?
אם זהו תיקון אז ייתכן שהירידה הרגעית תיבלם בימים הקרובים, אבל האם אנחנו בדרך למפולת אדומה של הביטקוין וכל מטבעות האלטים האחרים? ייתכן, אבל מהן הסיבות לעלייה/ירידה? הזמן הוא המדד הטוב ביותר כתשובה לשאלה הזו, מה שנותר לנו הוא להישאר על הגדר ולחכות עד "יעבור זעם" או לחזק את ההשקעה הקיימת.

שימו לב שאין פה מידע חדש והניתוחים המוצעים הם רק דעה של כותב הפוסט, כמובן שכל פעולה שתבחרו לעשות היא על דעתכם בלבד. אנו ממליצים לא לראות בפוסט כייעוץ לקנייה או למכירה של מטבעות, חיפוש אחרי מקורות מידע ודעות נוספות הוא לדעתנו ההשקעה הטובה ביותר לזמן שלכם.

מה לגבי האלטים?

מלבד הביטקוין לא שכחנו את שאר מטבעות האלטים שהראו ביצועים יוצאי דופן בחודשים האחרונים.
כמובן שמחיר הביטקוין הוא קובע מגמות וזה נכון גם לשאר האלטים השונים, אבל ייתכן שיש כמה מטבעות שייראו כהשקעה טובה בזמן שהביטקוין מחפש את מקומו בגרף.

DOGE Coin – מטבע כוכב?

הDOGE קוין הוא תופעה בינלאומית, כולם זוכרים את פני הכלב המופתע כמו קריקטורה בכל המקומות, אבל האם המטבע שהתחיל כחצי מתיחה או הלצה לא רצינית, יהפוך לכוכב עולה בעולם הקריפטו הנוכחי?
אחרי איזכורים חוזרים ונשנים ורבים מפי אנשי מפתח ובעיקרם הטייקון אילון מאסק, נראה שההסתערות על המטבע עשתה את שלה רק תראו את הגרף הבא: 

נפח המסחר העצום שאנחנו עדים לו מאמצע אפריל הוא משהו שבהחלט יכול להשתנות בדיוק באותה מהירות שהוא בא, עכשיו רק נותר להחליט האם כדאי לרכוש את הדוג קווין עכשיו או לבדוק אם שינוי המגמה הוא מעבר לפינה.

בפוסט הבא נבחן אלטים נוספים שנראים מבטיחים במיוחד לתקופה הקרובה.. השארו מעודכנים. 

שיא חדש לאתריום ETH ב+4000$

ETH

אתריום שבר את שיא כל הזמנים ב4130$ נכון ל10.5.21 – בעקבות טירוף הNFT שנבנה ברובו על בלוקציין ETH אנו רואים עליות שערים יוצאות דופן באתריום. אתריום עלה השבוע ב33% 

ביטקוין קאש BCH

BCH

עליות שערים בביטקוין קאש מזנק ל1500$+ ליחידה.עם עלייה כוללת של 52% השבוע

ליטקוין LTC

LTC

ליטקוין LTC גם כן עם עליות יפות נסחר סביבות 400$ ועלייה של 45% השבוע.

Similar Posts