מדריך NFT – איך ליצור לקנות ולמכור nft's ?

בית » מדריך NFT – איך ליצור לקנות ולמכור nft's ?

מדריך NFT – מפורט ביותר מעודכן לשנת 2023

כל מה שצריך לדעת על יצירת, קניית ומכירת  אסימונים חסרי תחליף

NFT

בונוס: מדריך MINTABLE ליצירת NFT – בחינם ללא עמלות גז! לחצו כאן

שלבים ביצירת NFT והעמדתו למכירה עליהם נעבור במדריך:

 • יצירת קובץ – תמונה / גיף / מוזיקה או שימוש בקובץ קיים
 • הרשמה לOpenSea
 • יצירת ארנק קריפטו – אנחנו ממליצים על MetaMask
 •  חיבור הארנק לMetaMask
 • הגדרות מכירה ואישור עמלות
 • מכירת הNFT שלכם

עכשיו נעבור להקדמה קצרה בנושא NFT ויסודות בסיסיים ביותר. לאחר מכן נעבור להדרכה פשוטה – שלב אחר שלב – להעמדת הNFT שלכם למכירה דרך פלטפורמת הNFT המובילה OpenSea

 

קודם כל – למה NFT?

NFTs הם ללא ספק הטרנד הבא בעולם הקריפטו לשנת 2023, עם מכירות של מעל 55% יותר משנת 2020 ועלייה משווי שוק של 250$ מיליון דולר למעל 400$ מיליון דולר. בשנת 2023 חשוב מאוד להבין מה הם NFT'(s) ? איך מייצרים אותם? איך קונים? איך מוכרים? כל זאת ועוד המון מידע נוסף נביא לפניכם במדריך הבא מבית ביטגו, הצטרפו לטירוף הNFT לשנת 2023 וקבלו טיפים מעולים, אנחנו ממליצים לבדוק מדריכים נוספים באתר שלנו ובטוחים שתמצאו מידע רב להכרת עולם הקריפטו

NFT

מה זה NFT ? (אסימון חסר תחליף)

NFT זה קיצור באנגלית של Non Fungible tokens , או בתרגום לעברית: אסימונים חסרי תחליף, הם בעצם סוג מסוים של פרוטוקול קריפטוגרפי המייצג נכס חד פעמי ייחודי במינו, שלא כמו ביטקוין או מטבעות אלטים אחרים הNFT אינו ניתן להחלפה בסוגי מטבעות קריפטו אחרים, משום כך הוא נקרא בעצם אסימון שאין לו תחליף.
תחילת דרכם של הnft's הייתה ב2012, ב2016 החלו לבנות סטנדרטים לפרוטוקול הNFT בעזרת בלוקציין של סוגי מטבעות שונים על מנת שמפתחים יוכלו ליצור את הNFT'S הייחודיים שלהם בעצמם.

למידע נוסף אודות יסודות הNFT לחצו כאן

עוד מושגים שאתם חייבים להכיר:

Ethereum (את'ריום)

Ethereum הוא בלוקצ'יין, ו-ETH הוא המטבע המשמש לביצוע עסקאות ב-Ethereum blockchain. רוצים לדעת עוד על אתריום? הכנסו – מטבע אתריום (חלון חדש)

עמלות גז GAS FEES

חשבו על עמלות גז כעלויות עסקה ברשת הבלוקצ'יין של Ethereum. ל-OpenSea ופלטפורמות אחרות אין יכולת לקביעת עמלות הגז – הן נקבעות לפי היצע/ביקוש והעומס באותו הרגע ברחבי הרשת (בלוקצ'יין).
– תוכלו לבדוק את מחיר הדלק בכל רגע ונתונים נוספים – כאן (חלון חדש)

ארנק קריפטו

ארנק קריפטו הוא יישום או מכשיר חומרה המאפשר לכם לאחסן ולאחזר נכסים דיגיטליים. אנחנו ממליצים על ארנק הקריפטו המוביל מטאמאסק, יש לנו גם מדריך שלם על מטאמאסק METAMASK (חלון חדש)
כתובת הארנק – כתובת הארנק שלכם היא ייחודית. זו הכתובת שאנשים ישתמשו בה כאשר הם שולחים קריפטו או NFTs לארנק ההצפנה שלכם.
ביטוי שחזור קוד סודי – ביטוי השחזור הסודי שלכם הוא רשימה של מילים שניתן להשתמש בהן כדי לשחזר את ארנק הקריפטו שלכם – אם תשכחו את הסיסמה שלכם או תאבדו גישה לארנק שלכם. כאשר אתם מתחילים לסחור לראשונה באמצעות הארנק שלכם, מצאו את ביטוי השחזור הסודי שלכם וגבו אותו במקום בטוח, במספר מיקומים אם אפשר. אל תאחסנו את ביטוי השחזור הסודי שלך בשירות אחסון ענן מקוון ולעולם אל תשתפו אותו עם אף אחד.

שימושים של מוצרי NFT'S בשנת 2021

כיום לnft שימושים רבים והוא יכול לשמש כמוצר וירטואלי או פיזי כמעט מכל סוג שאתם יכולים לדמיין, בין היתר :

 • יצירות אומנות
 • מוצרים וירטואלים בתוך משחקים כמו סקינים, תוספות בתוך המשחק, מטבע וירטואלי אווטרים ועוד
 • מוזיקה מסוגים שונים
 • קלפים ומוצרי אספנות רבים אחרים
 • אסימונים שמייצגים נכסים אמיתיים כמו נדל"ן, מכוניות, בעלי חיים, נעליים וכו'
 • אדמה או שטח וירטואלי
 • סנפ שוט של אירועים, משחקים, הופעות

איך ליצור NFT

בשביל ליצור בעצמכם יצירות אומנות מNFT, שכוללים בין היתר קובץ תמונה או גיף (gif) לא תצטרכו ניסיון קודם או ידע טכני רב במחשבים או בתעשיית הקריפטו הגלובלית.
לפני שאתם מתחילים לייצר סוגי אומנות שונים, תצטרכו להחליט באיזה סוג בלוקציין אתם רוצים להשתמש. בשנת 2021 הבלוקציין של המטבע איתריום הוא השירות המוביל ליצירת NFT חדשים, למרות זאת תוכלו לבחור מבין בלוקציינס מובחרים אחרים שבהם תוכלו להשתמש לצורך היצירה הבאה, בינהם:

 • בינאנס סמארט ציין – binance smart chain
 • פלואו
 • טרון TRON
 • טזוס TEZOS
 • WAX
 • COSMOS

לכל בלוקציין יש סטנדרט אסימון ייחודי משלו, ארנק נתמך שכולל שירותים שונים ומרקט-פלייס משלו.
לדוגמא: אם אתם רוצים ליצור NFT דרך השירות של בינאנס BINANCE SMART CHAIN , אתם תוכלו לקנות ולמכור רק דרך פלטפורומות שתומכות בבלוקציין הייחודי של בינאנס. אגב, אנחנו מציעים מדריך מצויין לזירת המסחר המומלצת של בינאנס, שימו לב שאם אתם בוחרים בשירות בלוקציין כמו של בינאנס לא תוכלו לקנות ולמכור NFTS בשירותי בלוקציין אחרים כמו VIV3 או OPENSEA המבוסס על טכנולוגיית הבלוקציין של אתריום. ביוני 2021 בינאנס צפויה לפתוח מרקט משלה וללא ספק לדעתנו תרצו להיות שם.

לאתריום יש את מערכת התמך הגדולה ביותר של הNFT, בשביל לייצר בעצמכם NFTS יצירות אומנות וידאו או מוזיקה תהיו חייבים את הדברים הבאים:

 • ארנק אתריום שתומך בפרוטוקול ERC-721
 • כ100$ שווי באתר ETH בארנק מוכנים לפעולה

מרגע שתשיגו את הדברים הבסיסיים הללו ישנם מספר פלטפורמות ממוקדות NFT שיאפשרו לכם להתחבר לארנק הוירטואלי שלכם ולהעלות קובץ או תמונה שתרצו להפוך לNFT.

רשתות הNFT המבוססות אתריום הם OPEN SEA , RARIBLE , MINTABLE.
אתר מרקפלייס.COM יאפשר לכם ליצור את הNFT שתרצו, אבל תצטרכו להירשם ולהתקבל בתור אמן בפלטפורמה.

יצירת NFT דרך פלטפורמת OPENSEA

OPENSEA היא פלטפורמה אמינה שבעזרתה תוכלו ליצור NFT, בנוסף לRARIBLE וMINTABLE בשלושת הפלטפורמות תוכלו למצוא את כפתור ה"יצירה" ולייצר באופן פשוט אסימונים.

OPENSEA היא הפלטפורמה הגדולה ביותר המבוססת אתריום ובעלת המרקטפלייס הגדול ביותר.

כעת ניכנס לאתר OPENSEA.IO

OPENSEA

לאחר שפתחתם את הקישור בחלון חדש – 1. ליחצו CREATE על מנת ליצור NFT חדש , 2. לפתיחת ארנק ETH לחצו יצירת ארנק METAMASK

opensea

שלב 1 מתקינים METAMASK בחינם , או משתמשים בארנק קריפטו אחר (בדוגמא שלנו נשתמש במטאמאסק (להורדה) ואם אתם רוצים יש לנו מדריך שלם על מטאמאסק METAMASK)

מדריך NFT

שלב 2 מתקינים כתוסף לדפדפן כרום

מדריך NFT

שלב 3 צור ארנק
מדריך NFT

שלב 4 יצירת סיסמא
מדריך NFT

שלב 5 כתבו על דף קוד גיבוי מוסתר (מומלץ)

מדריך NFT

שלב 6 ארנק METAMASK בכרום מוכן לשימוש

שלב 6 ארנק METAMASK מוכן בכרום

שלב 7 חוזרים לאתר OPENSEA ומחברים את הארנק METAMASK לחשבון OPENSEA

opensea

שלב 8 מאשרים את החיבור לחשבון שנפתח בחלון חדש – הבא => התחברות => וחוזרים ללשונית של אתר OPENSEA – כעת אתם אמורים לראות את העמוד הבא לפניכם: לחצו על CREATE בלשונית MY COLLECTIONS.

מדריך nft

שלב 9 אחרי שלחצתם CREATE ייפתח החלון הבא, העלו את הקובץ לוגו , שם , ותיאור לתיקיה שתכיל את הNFT שלכם

מדריך NFT bitgo

שלב 10 עיצוב התקייה שלכם: תמונת שער וכו' – שתסיימו לחצו על ADD NEW ITEM ייתכן וייפתח חלון חדש שבו תידרשו "לחתום" שהארנק הנכון מקושר לחשבון הנכון => "חתימה" והגעה למסך הפריט החדש

מדריך

שלב 11 כמעט סיימתם 🙂 יצירת פריט NFT חדש, הגעתם בהצלחה לשלב המעניין ביותר ביצירת NFT חדש, עכשיו תצטרכו למלא את כל השדות ולהעלות את הקובץ ממנו תרצו לייצר NFT.
שימו לב למלא את כל השדות הרלבנטיים, בנוסף, תוכלו לתאר בפירוט או להוסיף תוכן נעול רק למשתמש שיקנה את הNFT שלכם. בכל מקרה חשוב לעבור על כל השדות בפריט החדש. לאחר שתסיימו לעבוד על הפריט החדש לחצו על הכפתור CREATE בתחתית , ייתכן שתצטרכו לחתום שוב על הודעה בחלון נפתח בשביל לקשר את הNFT לארנק שלכם.
לאחר שסיימתם בהצלחה את כל השלבים, פריט ה NFT החדש שלכם יופיע בתקיית הקולקציה שיצרנו לפני זמן קצר.

מדריך NFT

כל הכבוד ! סיימתם בהצלחה ליצור NFT חדש – המשיכו את המדריך כדי לגלות איך למכור את הNFT החדש שיצרתם

כמה כסף עולה לייצר NFT חדש?

בפלטפורמת OPENSEA המוזכרת ב"מדריך יצירת NFT" הפעולה היא חינם ללא עלות, ייתכן שבפלטפורמות אחרות יש תשלום עמלה מסויים על יצירת NFT.
חשוב לציין – כאשר מדובר על פלטפורמות מבוססות אתריום – (גם OPENSEA) נגבית עמלה שנקראת: ETH GAS או "דלק" רשת אתריום –
הדלק הזה היא כמות מסויימת של המטבע ETH שמשולמת לכורי הרשת עבור ביצוע פעולות על הבלוק שלכם כאשר הם מבצעים פעולות על הבלוקציין של הרשת. כאשר מוסיפים NFT חדש למרקטפלייס מבוסס אתריום תצטרכו לשלם עמלה במטבע ETH – ETH GAS FEE.

עלות העמלה ב ETH משתנה לפי כמות העיסקאות בכל זמן נתון והעומס הקיים על תשתית מערכת הבלוקציין. כאשר יש הרבה אנשים שמבצעים פעולות על הבלוקציין העמלה הנגבית תהייה גבוהה יותר, וכאשר העומס פוחת אחוז העמלה גם כן פוחת.
העמלות בסופי שבוע יכולות להיות זולות הרבה יותר מאשר באמצע השבוע, שימו לב שכדאי לכם לתכנן השקת NFT לפי השעה והיום בשבוע.

כיצד מוכרים NFT?

אחרי שיצרתם את הNFT החדש שלכם בוודאי תרצו למכור אותו במרקטפלייס מוכר, אנחנו נמשיך לעבוד בפלטפורמת OPENSEA על מנת למכור את הNFT שיצרנו בקלות ובמהירות.
לאחר שמצאתם את הפריט החדש שיצרתם בתקיית הקולקציה החדשה, תלחצו על הכפתור "SELL" אחרי שתגיעו למסך התמחור תוכלו לבחור את התנאים שלכם למכירה, בין היתר תוכלו לבחור בסוג המכירה: מכירה פומבית או מכירה במחיר קבוע (מראש).

ניתן למכור NFT במטבע האתריום ETH או כל יתר המטבעות (אלטים) המבוססים על רשת EC20 , בפלטפורמות מסויימות תוכלו למכור או לשלם עבור NFT באמצעות מטבעות ייחודיים כמו FLOW בפלטפורמת VIV3.

לאחר שתסיימו להגדיר את אופציות המכירה – אפשרו את המכירה – שימו לב שהעמלה שתיגבה על העיסקה היא 2.5%

עמוד הליסטינג בOPENSEA

רישום הפריטים שלכם למכירה:

אם מעולם לא מכרתם ב-OpenSea לפני כן, תצטרכו לשלם עמלת דלק לפני שתוכלו לרשום NFT. העסקה הזו, שבעצם יוצרת חוזה מסחר אישי חכם עבור הארנק שלכם, היא כרגע מאוד יקרה בגלל עומס ב-Ethereum blockchain אבל אתם צריכים לעשות את זה רק פעם אחת. אם תחליטו לרשום את הפריטים במטבע שאינו ETH, תתבקשו גם לאשר את האסימון הזה למסחר אשר כרוך בעמלת גז נוספת (קטנה בהרבה). שוב, מדובר בתשלום חד פעמי כך שבפעם השנייה לא תצטרכו לשלם אגורה.

כאשר אתם מקבלים הצעה על פריט שלא רשמתם בעבר, תתבקשו לאשר את WETH (עטיפת ETH, המשמשת להצעת הצעות ב-OpenSea), כמו גם את עמלת הGAS עבור קבלת ההצעה. קונים משלמים את הדלק עבור רישומים במחיר קבוע, המוכרים משלמים כאשר הם מקבלים את ההצעות.

כיצד קונים NFT?

חשוב לזכור שקניית NFT שונה מפלטפורמה לפלטפורמה, לכן לפני שתמהרו לקנות את הNFT הראשון שלכם חשוב לזכור מספר דברים חשובים:

 • מאיזה מרקטפלייס אתם מתכננים לקנות את הNFT שלכם?
 • איזה סוג ארנק תצטרכו להוריד על מנת להתממשק עם הפלטפורמה שתרצו לקנות דרכה NFT?
 • סוג המטבע הקריפטוגרפי שתצטרכו להזין לארנק על מנת לבצע קניית NFT
 • האם הNFT שברצונכם לרכוש נמכרים בשעה מסויימת או מכירה ייחודית?

ניתן לקנות NFT'S שונים בזירות מסחר שונות – נכון ל2021 אלה הפלטפורמות המומלצות ביותר:

האם כדאי להיכנס לתחום הNFT בשנת 2021?

בשנת 2021 תחום הNFT נפוץ במיוחד ונסחר בשערים גבוהים מאוד, טירוף הNFT רחוק מסיום, חברות רבות, קבוצות ספורט, מפורסמים ואומנים שונים חתמו על הסכמים בלעדיים למכירת NFT בכיכובם, בעוד שיצירות אומנות רבות נמכרות בסכומים של מליוני דולרים, אנחנו בטוחים שיש לתחום הNFT עוד הרבה לאן לצמוח ולכם בתור צרכנים או יוצרים יש הזדמנות ראשונית להגיע לתחום הNFT.

עד סוף שנת 2021 כל תחום הNFT צפוי לעבור את רף 1.4 מיליארד דולר הכנסות, אומנים , מפורסמים וקבוצות ספורט צפויים להכנס לתחום הNFT ולמכור טוקנים דרך פלטפורמות מסחר מובילות, הצפי הוא שמפתחי בלוקציין ימשיכו לעבוד על טכנולוגיות חדשות שיאפשרו מסחר נוח מהיר וזול בסוגי NFT שונים.

רכישת Ethereum (ETH)

חפשו באינטרנט פלטפורמת מסחר וקנו מעט יותר ETH מהסכום הנקוב כאשר אתם לוחצים על 'פרסם את הפריט שלך'. עמלת הגז הנדרשת להגדרת החוזה בOPENSEA  למסחר נעה בין $50 ל-$250 עקב עומס ברשת.
אם אתם לא יודעים איך לרכוש ETH תוכלו לקרוא עוד על הנושא במדריך למסחר בפלטפורמת בינאנס BINANCE

7 סיבות מדוע כדאי לכם למכור NFT דרך OPENSEA

אם אתם חושבים לעשות את הצעדים הראשונים שלכם לתוך העולם החדש והאמיץ של מכירת מוצרים חסרי תחליף בבלוקצ'יין, לפניכם סקירה של כמה דברים שמייחדים את OpenSea בכל הנוגע לרישום NFTs…

 1. ל-OpenSea יש את העמלות הנמוכות ביותר בתחום ה-NFT!
  הם גובים 2.5% מהמכירות שמתרחשות ב-OpenSea. זוהי העמלה הנמוכה ביותר מבין כל הפלטפורמות הגדולות, כאשר חלק מהפלטפורמות גובות עד 7.5%. יתרה מכך, אין להם עמלות שירות לקונים, בעוד שאחרים גובים עד 3% על מחיר המכירה. ב-OpenSea, מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל.

  שווקים שאינם קריפטו עבור נכסים דיגיטליים כמו Gumroad גובים כמעט פי 3 מהנתון של 2.5% ואיביי EBAY לוקחים כ-12% מהרווחים שלכם!

  בלוקצ'יין ומטבעות דיגיטליים מפחיתים מאוד את העמלות הכרוכות במסחר במוצרים דיגיטליים.

  2. המכירות הפומביות הניתנות להגדרה מפורטת: ההצעה הגבוהה ביותר, מחיר יורד ועוד'
  OpenSea מאפשרת לכם להגדיר סוגים שונים של רישומים עבור פריטי ERC721 NFT ו-ERC1155 :

  רישומים במחיר קבוע: המכירה הפשוטה ביותר שתוכלו לבצע. בחרו מחיר, בחרו מטבע ובחרו תאריך תפוגה (אופציונלי).
  רשימות מחירים יורדות: בחרו מחיר התחלתי, מחיר סופי ומשך זמן. המחיר יירד עם הזמן עד שיגיע לסיומו, מה שיאפשר לכם לפנות לקונים נלהבים ולמכור במחירים מעל לשוק.
  מכירות פומביות עם ההצעה הגבוהה ביותר: גלו באופן אורגני מחירי שוק עבור הפריטים שלכם עם מכירות פומביות באנגלית. בחרו מחיר רזרבה (חדש!), קבעו משך זמן, ומי שמגיש את ההצעה הגבוהה ביותר יזכה בפריט כל עוד הוא מעל מחיר המינימום שלכם.
  הערה: גם אם לא רשמתם את הפריטים שלכם למכירה, קונים עדיין יכולים להציע הצעות על הפריטים שלכם. OpenSea תשלח לך אימייל אם ההצעה היא מעל הסף שהוגדר.

  טיפ: עם מכירות פומביות באנגלית (ההצעה הגבוהה ביותר), התחילו את הגשת ההצעות ב-$0 והמתינו להצעות המוקדמות האלה בשביל ליצור קצת באזז. עכשיו אפשר להוסיף מחיר סף לרישומים שלכם אם אתם מודאגים מכך שהפריטים יהיו זולים.

  טיפ נוסף: אתם יכולים אפילו לרשום פריטים במכירה פומבית עם NFTs שרכשתם או לרשום רשומה בשווקים אחרים, כל עוד הם נשארים בארנק שלכם! OpenSea פתוח בכל מובן.

  3. מכירה במטבעות מותאמים אישית, OpenSea מאפשר לכם לשנות את מטבע הקריפטו שאתם מקבל בעת מכירת הפריטים שלכם. זה כולל מטבעות יציבים (מוצמדים ל-$1 USD) ומספר הולך וגדל של מטבעות חברתיים. יש כרגע 241 אפשרויות תשלום בפלטפורמה!

  כברירת מחדל, פריטים נמכרים עבור Ethereum (ETH), אך מטבעות פופולריים אחרים כוללים:

  DAI ו-USDC, שניהם קשורים באופן אמין ל-$1 USD, ושימושיים אם אינך רוצה לדאוג לתנודות במחיר
  MEME, חלק מאוסף ה-Meme ושמיש להצבת תגמולים
  WHALE, אסימון חברתי המניע קולקטיב NFT המונע על ידי קהילה
  REVV ו-SAND, מטבעות במשחק, ניתנים לשימוש עבור F1 Delta Time ו-The Sandbox, בהתאמה
  MANA, המטבע במשחק של Decentraland
  wBTC, סוג של ביטקוין שניתן להשתמש בו עם פריטי Ethereum!

  4. עסקאות ללא גז למכרזים עם ההצעה הגבוהה ביותר!
  כאשר אתם מוכרים פריט להצעה הגבוהה ביותר (מכירות פומביות באנגלית), אין עמלות דלק שצריך לדאוג להם עבורכם או עבור הקונה. OpenSea תשלם את הגז כדי לבצע את ההעברה!

  זה אומר שאתם יכולים לסחור בפריטים מבלי לשלם עמלת גז Ethereum. (שים לב שOPENSEA עשויים להמתין עד שמחירי הדלק לא יהיו מופקעים כדי להעביר.)

  טיפ: אתם יכולים לקבל את ההצעה הגבוהה ביותר מתי שתרצו, ולבטל מכירות פומביות לחלוטין. המוכרים הם השולטים.

  5. opensea היא אחד מהשווקים הבודדים שמאפשרים לך לאגד NFTs
  אפשר לאגד עד 30 פריטים ולמכור אותם במכה אחת! פשוט עברו אל https://opensea.io/account?select=sell או בקרו בדף החשבון שלכם ובחרו את ה-NFTs שברצונכם לרשום.

  טיפ: ניתן למכור חבילות של עד 15 פריטים למכירה פומבית גם להצעה הגבוהה ביותר.

  6. בטיחות תמיד הייתה בראש סדר העדיפויות שלהם.
  ל-OpenSea יש את הרשימה הבטוחה הארוכה ביותר של אוספי NFT, החל מדצמבר 2017. אלו הם חוזים חכמים שצוות OpenSea בדק ואימת כאותנטי וחוקי.

  אם חנות נבדקה ואושרה על ידי צוות OpenSea, תראה סימן ביקורת כחול לצד שם הקולקציה בראש עמוד הפריט. חשבונות ידועים יכולים לקבל גם סימן ביקורת כחול, והוספנו כתובות של יוצרים מעל תיאורי הפריטים לשכבה נוספת של אימות.

  [ טיפ: אם אתם רואים JOYWORLD או $MEME NFT, בדוק את שם חזית החנות בראש. אם זה אומר Rarible, למשל, זה יראה סמל אזהרה ובמקרים אלה, זה מזויף! אתם יכולים לסמן פריטים מזויפים ולא הולמים באמצעות כפתור הדיווח (בצד ימין למעלה בדף הפריט), ו-OpenSea תוריד אותם במהירות.

  שם חלון הראווה המאומת וכתובת היוצר מוקפים בכתום
  7. הסטטיסטיקה
  OPENSEA הוציאו 78 ETH על גז עבור המשתמשים שלהם!
  אוקטובר 2021 היה הטוב ביותר שלהם אי פעם במונחים של נפח מכירות חודשי, עם למעלה מ-5 מיליון דולר שעברו דרך השוק.
  באוגוסט נמכר הדומיין "sex.crypto" ב-230 ETH (90 אלף דולר)! המכירה המשנית הגבוהה ביותר אי פעם עבור פריט בודד.
  המכירה העיקרית הגדולה ביותר שלהם הייתה מכונית ה-"1-1-1" של F1 Delta Time, שנמכרה במכירה פומבית לבעל ההצעה הגבוהה ביותר תמורת 415.9 ETH ($113,000) ב-27 במאי 2019.


בונוס: מדריך MINTABLE ליצירת NFT – בחינם ללא עמלות גז! לחצו כאן

5/5 (8 Reviews)