בית » בלוג חדשות קריפטו » חדשות קריפטו » פלטפורמות NFT מומלצות

פלטפורמות NFT מומלצות

פלטפורמות NFT מומלצות

פלטפורמות NFT מומלצות

NFT מדריך

רוצים להיות מיליונרים בעזרת NFT? – השתמשו בפלטפורמות האלה ותהיו יצירתיים!

לאחרונה התפרסמה ידיעה שסטודנט מאינדונזיה הפך למיליונר עם סלפי NFT. את/ה יכולים גם לעשות משהו כזה? להרוויח מיליונים עם NFTs זה כמובן קשה ודורש קצת (הרבה) מזל. עם זאת, אם יש לכם כישרון יצירתי ואתם רוצים ליצור יצירות אמנות דיגיטליות בעצמכם, אנו ממליצים להשתמש בפלטפורמות NFT ידועות ומבוססות. בואו נסכם במהירות מה הם NFTs, ונמליץ על פלטפורמות ה-NFT הטובות ביותר בסביבה.

מהם אסימונים שאינם ניתנים לשינוי?
NFTs הם בעצם אסימוני בעלות דיגיטליים, הפועלים על בלוקצ'יין התומכים בחוזים חכמים, כמו Ethereum. אי-היתכנותם דומה לחוזים בעולם האמיתי, שבהם לא ניתן לסחור בחוזה אחד לאחר, מכיוון ש"התוכן האמיתי" שונה זה מזה. אותם דברים קיימים עבור NFTs, שאותם אתם לא יכולים להחליף מכיוון ש"החוזה" הבסיסי שלהם משתנה בכל אחד ואחד מהם, ומכאן האופי הבלתי משתנה שלהם.

אתם אולי שואלים, מה התועלת של NFTs אם היישומים האלה כבר נמצאים בשימוש? ובכן, מילת המפתח היא "חוזים חכמים מבוזרים". יש משהו במילה הזו שגורם לך להרגיש… בטוח, לא? להלן רשימה של יישומים מהחיים האמיתיים:

ניהול זהות
עבודת אומנות
נדל"ן
מדיה ובידור
משחקים

מיליונר NFT? השתמש בפלטפורמות ה-NFT הבאות:

#1 OpenSea

OpenSea (האתר הרשמי)

היא כעת הגדולה מבין פלטפורמות ה-NFT. הפלטפורמה מאפשרת לך ליצור, לסחור, לקנות ולמכור יצירות אמנות דיגיטליות. OpenSea מציעה מגוון של קולקציות שונות, בהן חלק ממכשירי ה-NFT נמכרים בשווה ערך לכמה אלפי יורו.

OpenSea נוסדה בשנת 2017 וכעת החליפה את Rarible כמספר 1 בין פלטפורמות ה-NFT. בשום מקום אחר לא תמצאו שפע כזה של אוספים שונים. הפלטפורמה קלה במיוחד לשימוש.

# 2 Rarible

Rarible (האתר הרשמי)

היא גם אחת מפלטפורמות ה-NFT הגדולות ביותר. לראריבל היה בעבר נפח מסחר גדול יותר מ-OpenSea. עם זאת, ב-Rarible יש לכם הזדמנות טובה ליצור NFTs משלך ולהציע אותם למכירה בתוך אוסף.

לראריבל יש התמקדות אינדיבידואלית חזקה באמנים. תהליך היצירה של NFTs הוא מאוד נוח ואינדיווידואלי. עם התמיכה הרחבה שלה במספר בלוקצ'יין, Rarible היא מתחרה מרכזית של OpenSea.

#3 FTX NFT

FTX (האתר הרשמי)

היא אחת מבורסות הקריפטו הגדולות בעולם. באוקטובר, FTX החלה להציע NFTs המבוססים על בלוקצ'יין Solana. אוספי ה-NFT האלה עוררו סערה לא קטנה בשנה שעברה. בינתיים, FTX כבר הוסיפה את ה-NFTs שלה עם אוספים מבוססי Ethereum.

FTX NFT היא בין פלטפורמות ה-NFT שהן חדשות יחסית. כתכונה חדשה, הפלטפורמה הראשית FTX ממשיכה לדחוף את הקולקציות החדשות שלה. אתם יכולים גם להציע את ה-NFT שלכם כאן ועם הרבה מזל, להרוויח סכומים גדולים עם האוספים שלכם.

Similar Posts