בית » בלוג חדשות קריפטו » חדשות קריפטו » SHIB זינק ב-33% תוך שבוע כאשר 3.5 מיליארד דולר הוזרמו לשווי השוק של מטבע Shiba Inu

SHIB זינק ב-33% תוך שבוע כאשר 3.5 מיליארד דולר הוזרמו לשווי השוק של מטבע Shiba Inu

ביטגו

בעוד שהמטבע הקריפטוגרפי של המם Shiba Inu (SHIB) חווה תנודתיות ניכרת, נראה שהאסימון הופך את מגמת הירידה שלו וצובר תאוצה.

נכון לעכשיו, אסימון ה-meme נסחר ב-$0.00002752, עלייה עצומה של 22.97% ב-24 השעות האחרונות ובסך הכל 33.78% בשבעת הימים הקודמים.

כתוצאה מעליית מחירים חדה, שווי השוק של SHIB גדל גם הוא בכ-3.5 מיליארד דולר בשבוע הקודם, ועלה מ-11.43 מיליארד דולר ב-1 בפברואר ל-14.99 מיליארד דולר ביום שני, 7 בפברואר.

SHIB איבד לאחרונה כתובות החזקה

בין ה-28 בינואר ל-3 בפברואר 2022, SHIB איבד 4,223 כתובות החזקה, מה שהוריד את המספר הכולל של כתובות ההחזקה ל-1,161,661, על פי נתונים סטטיסטיים של CoinMarketCap. הירידה הביאה לעצירה את מחזיקים חדשים של SHIB לשיא שלילי של כמעט שלושה חודשים, שהחל בנובמבר.

תוסיפו לכך את העובדה שמספר העסקאות SHIB בשרשרת ירד ביותר מ-40% בינואר, מסמן את החודש הרביעי ברציפות של הירידה של האסימון, ושהעניין במונח החיפוש "קניית Shiba Inu coin" בחיפוש גוגל ירד. ביותר מ-90%, ועליית המחירים האחרונה הופכת למרשימה עוד יותר.

מדוע המחיר של SHIB עולה?

יש לציין כי המטבע הקריפטו של המם התחיל את השנה עמוסה, מכיוון שהרשת ראתה שפע של פעילות בשבועות האחרונים.

למרות שהביצועים של SHIB הביאו להפסד עבור הרוב המכריע של סוחרי מטבעות קריפטוגרפיים, הצוות האחראי על האסימון התמקד בהגדלת הערך הפנימי של האסימון על ידי הצגת מקרי שימוש מרובים בינואר.

במיוחד, Shiba Inu מתכוונת לפרוס את השכבה השניה שלה בלוקצ'יין, המכונה Shibarium, על מנת למזער את עלויות העסקאות תוך תמיכה במספר המשתמשים המתרחב. בנוסף, Shiba Inu הכריזה על פתיחת זיכיון מזון מהיר משלה באיטליה.

שלא לדבר על כך שמספר עסקים התחייבו ליוזמת שריפת האסימונים של SHIB בשנת 2022. כתוצאה מפעולות השריפה, ההיצע של SHIB מצטמצם; האם זה יספיק או לא כדי לשמש טריגר לעליית מחירים נשמרת יקבע בבוא העת.

השווקים העולמיים מתחילים להתאושש
ברוב המקרים, עליית המחיר הפתאומית עשויה להיות עקבה לזינוק בשווקי הקריפטו והפיננסים העולמיים לאחר ירידה משמעותית.

בשל היעדר כוח קנייה קמעונאי וריכוז עצום של היצע בידי משקיעים לטווח בינוני, אשר לוקחים עליות באופן קבוע גם לאחר התאוששות הקטנה ביותר, SHIB לא הראה מהלכים חיוביים בשוק עד לאחרונה.

Similar Posts