מדריך לסוחר המתחיל בבינאנס (Binance)

בשנת 2019 שוק המטבעות המבוזרים מלא במגוון רחב של פלטפורמות מסחר ולכן בחירת זירת המסחר הנכונה יכולה להיות כאב ראש די גדול עבור משתמשים מתחילים.
ביינאנס (Binance) היא פלטפורמת מסחר שצברה פופולריות רבה, למרות שהחברה עדיין חדשה למדי בשוק, היא הגיעה לפופולריות רבה בקרב משתמשים חדשים בזכות מספר מרשים מאוד של הנפקות רישומים (ico) ובעיקר בזכות עמלות המסחר הנמוכות מהממוצע בשוק.

www.bitgo.co.il

עמוד הכניסה binance לחץ להגעה לאתר הרשמי

במדריך שלנו, ננסה לתאר את כל מה שעליך לדעת על Binance, כולל איך הפלטפורמה עובדת, סוגי הצפנה ואבטחה שהסוחר יכול לבחור, עמלות / מגבלות מסחר, היבטים ביטחוניים ותמיכת לקוחות.

 

איך פלטפורמת המסחר של בינאנס עובדת?

מי שמבקר ב Binance בפעם הראשונה מבחין במהרה כי הפלטפורמה מציעה שתי אפשרויות למסחר במטבעות מבוזרים – בסיסית ומתקדמת. הגרסה הבסיסית, יותר ידידותית למשתמש מאשר המתקדמת. עם זאת, כל אחד עם רקע מסוים במטבעות דיגיטליים ועם קצת ידע איך מבצעים החלפות/המרות צריך להיות מסוגל להשתמש בפלטפורמה המתקדמת ושירותיה השונים בקלות יחסית. ההבדל העיקרי בין הגרסה הבסיסית לבין הגרסה המתקדמת הוא שהגרסה המתקדמת מציעה ניתוח טכני מעמיק יותר של ערכי המטבעות הדיגיטליים לאורך זמן. בשלב זה, לוח המחוונים של הגרסה הבסיסית מציע מספר תרשימים עבור סוגי מטבעות שונים שאפשר לסחור בהם, היסטוריית המסחר ועוד. כך נראית הגרסה הבסיסית:

www.bitgo.co.il

וכך נראית הגרסה המתקדמת של פלטפורמת המסחר:

www.bitgo.co.il

 

הרשמה והתחברות לממשק הניהול של ביינאנס

כדי להשתמש בפלטפורמת המסחר, אתה צריך ליצור חשבון משתמש חדש. התהליך הוא פשוט למדי ואתה לא צריך לאמת את החשבון שלך עבור רמה 1 (תקרת מסחר של עד 2 BTC ביום). עבור רמה 2 (המאפשרת מסחר של עד 100 BTC ליום) עליך לספק צילום תעודה מזהה ולהמתין עד שתאושר. יש גבולות מסחר גבוהים יותר, אבל תצטרך לפנות ישירות לשירות הלקוחות כדי להסדיר את הנושא.
דף ההרשמה לביינאנס:
www.bitgo.co.il

כעת, לאחר שיצרת חשבון משתמש חדש, אתה יכול להמשיך לשלב הבא ולהפקיד לחשבון ה Binance שלך מטבעות שונים.
אתה יכול לבחור באפשרויות הפקדה רבות מתוך שפע של מטבעות דיגיטליים, מומלץ לך להישאר עם BTC או ETH.
כדי להפקיד לחשבון שלך בקר בקישור – {“Funds” > “Deposits / Withdrawals”} בחלק העליון של האתר ומצא את המטבע שברצונך להפקיד, ולאחר מכן לחץ על הלחצן Deposit שלצידו, אתה תקבל את כתובת הארנק – לאחר מכן תוכל לשלוח את הכספים שלך לכתובת זו כדי להתחיל במסחר בפלטפורמה.

www.bitgo.co.il

דוגמה למסך הפקדת ביטקוין:

www.bitgo.co.il

מעתה לאחר שהפקדת לחשבון שלך מטבעות, אתה יכול להתחיל לסחור, להחליף ולהשקיע בסוגים שונים מטבעות דיגיטליים. Binance מציע מגוון אפשרויות מסחר, הם תומכים בכל המטבעות הדיגיטליים העיקריים, אבל גם במטבעות פחות מוכרים. 

איך לסחור בבינאנס

המסחר ב – Binance יחסית פשוט, במיוחד אם השתמשת בעבר בפלטפורמות אחרות.
כדי להתחיל, ודא שיש כמות מסוימת של הפקדות למטבע כזה או אחר (ביטקוין, אתריום וכו')
בפלטפורמה יש כמה אפשרויות מסחר המוצגות בזוגות של מטבעות למשל:  BTC | ETH | BNB USDT. בתפריט השמאלי העליון, בחר "Exchange"> "בסיסי" או "מתקדם" כדי לטעון את מסך המסחר. אנו נשתמש בתצוגה הבסיסית.

www.bitgo.co.il

תצוגת זירת המסחר הבסיסית:

www.bitgo.co.il

בצד ימין של המסך, בחר אפשרות מהכרטיסייה: BTC | ETH | BNB או USDT – ואז ניתן לבחור את המטבע הרצוי מרשימת המטבעות הארוכה. ניתן לחפש מטבעות מסוימים או ליצור רשימת מועדפים על ידי לחיצה על הכוכב ליד כל מטבע.

www.bitgo.co.il

לאחר בחירת המטבע הרצוי, תוכל לשים לב שבעמודה השמאלית העליונה מופיע השער בו אנשים רוצים למכור את המטבע (מופיע באדום) ומתחתיו רשימה של השערים בהם אנשים מוכנים לקנות את המטבע (מופיע בירוק). המספר באמצע באדום מראה את מחיר המכירה האחרון.

כעת נעבור לביצוע הוראת "קנייה" (buy) , על מנת להעביר הוראת קנייה למטבע מסוים נשתמש בתיבה מתחת לגרפים , אתה תראה את תיבת הקנייה בצבע ירוק בצד שמאל. תוכל להזין ידנית את המחיר – (השער) שבו תרצה לרכוש את המטבע או להשתמש בלחצני האחוזים 25%, 50%, 75% או 100% אשר ימלאו את הסכום תוך כדי התבססות על כמות המטבעות שיש לך (במקרה זה AION ).

www.bitgo.co.il

לאחר ביצוע הוראת הקנייה שלך היא תוצג מתחת בסעיף "הזמנות פתוחות" כאשר ההוראה תבוצע במלואה בהצלחה תראה זאת על המסך. בשלב זה המטבע החדש שלך יהיה זמין תחת "הפקדות / משיכות" בהמשך תוכל למשוך את ערך המטבע לארנק אחר על פי בחירתך.


מטבעות מבוזרים נתמכים

פלטפורמת Binance ידועה בתמיכה במגוון רחב של מטבעות מבוזרים. סוחרים יכולים להשתמש בפלטפורמה עבור מטבעות דיגיטליים מרובים, כולל: ביטקוין, ביטקוין קאש, ביטקוין גולד, איתריום, איתריום קלאסיק, EOS , דאש, לייט קוין, NEO , GAS , Zcash , דאש ועוד. כאמור, Binance תומכת גם באסימונים רבים, כחלק מרישומי ICO. סוחרים יכולים להשתמש בפלטפורמה בשביל לסחור באסימונים אלה.
Binance – עובדים במהירות כדי להוסיף מטבעות חדשים ואסימונים לאחר ה-ICO שלהם, בדרך כלל זה אומר שאתה יכול לרכוש אותם בזול, מהלך המאפשר רווח גדול יותר בהמשך הדרך. כרגע הם מציעים את זוגות המסחר BTC, BNB, ETH ו USDT.

www.bitgo.co.il

חלק מהמטבעות הנתמכים ב2018

המטבע של בינאנס – BNB

המטבע של בינאנס ׁׁ(נקרא BNB) אשר הוצא במהלך ICO שלהם. במטבע Binance ניתן להשתמש כדי לשלם את העמלות עבור פעולות הקנייה והמכירה.
רכישת המטבע של Binance נראית כמו השקעה טובה לעתיד. בינאנס מתכננת להשתמש ברווחים שלהם כדי לקנות בחזרה חלק מטבעות בכל רבעון ולהשמיד אותם: ומכאן צמצום אספקתם בשוק ועל ידי כך להפוך אותם בעלי ערך רב יותר עבור המחזיקים.
מתוך הפרסום באתר בינאנס:
"בכל רבעון, נשתמש ב -20% מהרווחים שלנו כדי לקנות בחזרה את מטבעות ה-BNB ו"להשמיד" אותם, עד שנקנה 50% מסך כל ה- BNB שיוצר. כל עסקאות הרכישה בחזרה יפורסמו על
ה- blockchain. אנחנו בסופו של דבר "נשמיד" 100MN BNB, וכך יישארו 100MM BNB.

עמלות בינאנס

Binance גובה עמלה ממוצעת של 0.1% על כל פעולת קנייה/מכירה שהמשתמש מבצע.
יש אפשרות לבחור ולשלם באמצעות מטבע binance , בבחירה באפשרות זו אתה יכול לקבל הנחה של 50% על עמלות המסחר, בתנאים אלה, בינאנס ללא ספק גובה עמלות מאוד נמוכות. דמי משיכה נוטים להשתנות עבור כל מטבע דיגיטלי. לדוגמה, 0.0005 עבור משיכת Bitcoin, ו- 0.005 למשיכת ETH. 

התחרויות והפרסים של בינאנס

תוכלו להבחין כי בינאנס מקיימים באופן קבוע תחרויות נושאות פרסים מדהימים. למשתתפים יש סיכוי לזכות במכונית מזראטי, מרצדס (אמיתי לגמרי) ,וגם בפרסים כמו MacBook Pro או iPhone X. הזוכים הם האנשים עם נפח המסחר הגבוה ביותר.
דוגמה לתחרות המתקיימת בבינאנס:

אבטחת חשבונות משתמשים בפלטפורמה

Binance הצליחו להשיג במהירות רמה גבוהה של אמון מהמשתמשים שלה.
אפשרות אבטחת חשבון באמצעות אימות בשני גורמים – דרך הודעת sms או שיחת טלפון. בנוסף לאימות דרך הצפנת גוגל, בנוסף , ידוע כי הפלטפורמה מציעה ארכיטקטורת מערכת רב-שכבתית לאבטחת מידע גבוהה.

תמיכה ושירות לקוחות

בבינאנס צוות שירות ותמיכת לקוחות גדול, הצוות , מסוגל לענות על כל שאלות המשתמש ובקשות במועד קצר. בעוד שאזור התמיכה באתר של Binance יכול להיות יותר טוב, הצוות יכול להציע סיוע מקצועי לסוחרים נזקקים. כרטיסי תמיכה מוגשים באמצעות טופס מקוון המוצג באתר, והתשובות נעשות באמצעות דוא"ל. אין כרגע תמיכה בצ'אט חי, ולא מספר טלפון שבו הלקוחות יכולים ליצור קשר עם צוות התמיכה. מלבד זאת יש אגף באתר שמציע פתרונות לכמה שאלות נפוצות ומאמרים שנועדו לסייע למשתמשים.

מסקנות

נכון לעכשיו, פלטפורמת המסחר של בינאנס מסוגלת לעבד כ -1.4 מיליון הזמנות בכל שנייה,
מה שהופך את בינאנס לאחת מהזירות המהירות והזמינות בשוק. בנוסף, הפלטפורמה עובדת על כל סוגי המכשירים הניידים, והמחשבים. לקוחות שאינם דוברי אנגלית ישמחו לדעת שבינאנס מציעה תמיכה מרובת שפות בסינית, אנגלית, קוריאנית ויפנית. בהתבסס על כל מה שתואר עד כה, בעוד שאולי Binance היא לא הכי ידידותית למשתמש מבין זירות החליפין הזמינות בשוק, היא מציעה חווית שירות מדהימה בכל הקשור למטבעות מבוזרים. לבינאנס יש גישה למשאבים כספיים בשפע ובעלת צוות ניהול מצויין, רוב הסיכויים כי Binance תמשיך להתפתח ולהציע שירותי מסחר והמרת מטבע דיגיטלי ללקוחותיה. אנו שמחים להמליץ ​​על Binance לשימוש כפלטפורמת מסחר, כמו תמיד יש לנקוט אמצעי זהירות כגון שימוש בסיסמה ייחודית עבור ההרשמה, לעבור על אימות 2 גורמים ולנסות לא להחזיק איזון כספי גדול בפלטפורמה עצמה יותר מדי זמן – זיכרו למשוך את המטבעות שלכם לארנק פרטי ומאובטח.


ביטקוין 2019

לאן פני הביטקוין מופנות בשנת 2019

עדכון שוק 16.8.2018 – מטבעות קריפטוגרפיים

חודש אוגוסט אינו מבשר טובות עבור קהילת הקריפטו העולמית , עד כה מרבית המטבעות המבוזרים סופגים ירידות משמעותיות בשווי הערך שלהם , ונראה שאין מה שיעצור את השוק מהמשך ירידות בטווח הקצר. מאז עידכון השוק האחרון , השווי הכולל של מטבעות הקריפו ירד בכ$20 מיליארד דולר(!) , לאחר...

השבוע בחדשות קריפטו 3/8/18-10/8/18

ביטקוין בהמשך מגמה לא יציבה , איבד שווי של 20% במהלך השבוע ומתייצב כרגע בסביבות 6500$ בדומה לביטקוין , ביטקוין קאש מציג ירידות חדות אף יותר נחתך משווי שוק של 700$ למטבע לפחות מ600$ , כל זאת תוך שבוע בלבד , כרגע שווי מטבע BCH בסביבות 600$ מטבע האיתריום ממשיך את המגמה...

חצי שנה אחרי , מה קרה ל5 מטבעות הקריפטו המובילים ב2018?

אז מה עשו המטבעות בחצי השנה הראשונה של 2018? דצמבר 2017 ייזכר לנצח בשיאי הביקושים למטבעות מבוזרים - שוק הקריפטו הרותח יצר הנפקות מטבע בקצב מטורף - ומשך משקיעים רבים מאוד לתחום שהיה נראה כבשורה של ממש לכלכלה העולמית ,שערי המטבעות המובילים כמו ביטקוין ,...

22.7-29.7 מגמות ושערי מטבע

ביטקוין ( BITCOIN ׁׁ( btc מטבע הביטקוין שבר את רף ההתנגדות ב8000$ ובוחן את ההתנגדות ב8500$ ביטקוין - קאש (BITCOIN CASH (bch אחרי עליית שערים קלה בתחילת השבוע ביטקוין קאש בוחן התנגדות סביב 840$ אתריום (ETHEREUM (eth אחרי עליית שערים מרשימה בתחילת השבוע...

מגמות ותרחישים בביטקוין לחודש יולי 2018

מטבע הביטקוין - לאן מועדות פנינו בחודש יולי 2018? באמצע/סוף חודש יולי הורגשה התעוררות קלה בשערי המטבע המוביל - קפיצה מהירה של 10%+ מחזירה את המטבע להתנגדות סביב 7500$ - האם זהו סימן להתפתחויות נוספות בעניין? - כל אחד זכאי לדעתו , מכאן אנו צריכים להמתין...

תרחישים ומגמות לקראת חודש יוני

בזמנים של ירידות שערים במטבעות הקריפטוגרפיים , תמיד ישנם דעות שונות שמצד אחד מציגות את הסיבות לירידה בשווקים , ומצד שני ישנם הקולות שרואים בכל ירידה הזדמנות - ורואים את פוטנציאל העליות הקרב ובא , כעת ננסה לסקור את הדעות השונות שתומכות בתחזיות של שינוי מגמה לחודש הקרוב...

מאבקי דעות ביחסם לביטקוין ב2018

וורן באפט ידוע כמבקר חריף של המטבע הקריפטוגרפי ביטקוין ( BTC ) באפט , חוזה עתיד שחור במיוחד למטבע הוירטואלי - וטוען שהשקעה בביטקוין שקולה להימור בקזינו , בזמן...

5 סיבות מדוע ביטקוין קאש הוא המטבע של 2018

ביטקוין קאש (BCH) רשם מתחילת 2018 עליות שערים גבוהות מאוד ביחס לשוק המטבעות המבוזרים הנה 5 סיבות למהלך הפנומנלי של המטבעות. קהילת ענקית התומכת במטבע שומרת על עליות שערים קבועות ויציבות לאורך זמן עלויות מסחר נמוכות ביחס למטבעות אחרים (קנייה , מכירה ) 0.0028 $ בחודש...

עדכון שוק: 25/4/18 – מגמת עלייה מתמשכת במטבעות הקריפטוגרפיים

עדכון שוק 22/4/18 - 28/4/2018 שוק המטבעות המבוזרים פורץ רמות מחיר חדשות השבוע, כאשר השווקים רואים עליות שערים  במהלך החודש האחרון. אתמול במהלך המסחר ביטקוין קאש BCH הגיע לגובה של 1,560 $ לכל מטבע. ביטקוין קאש BCH המטבע נמצא במגמת עלייה חזקה בשבוע האחרון....