|

מדריך PancakeSwap

PANCAKESWAP

המדריך המלא ל PANCAKE SWAP [מעודכן 2021]


הירח עשוי מפנקייקים, לפי PancakeSwap, והאינטראקציה עם הפלטפורמה שלהם היא למעשה חתיכת עוגה לפרצוף. אם לא שמעתם על פאנקייק סוואפ לפני כן, או שתרצו לברר עליהם עוד לפני שאתם משתכשכים בסירופ המייפל שלהם תמצאו מידע נוסף בדוקומנטציה של האתר הרשמי.

במדריך זה, נדריך אתכם בעולם המדהים של PancakeSwap, בעולם זה ישנן דרכים שונות להרוויח עוד קצת מתיקות וסוכר ברמות סיכון המתאימות כמעט לכל משתמש.


קצת נתונים על PANCAKE SWAP

תוכן עניינים

מבוא

PancakeSwap הוא אחד מפרוטוקולי ה-DeFi המובילים בשרשרת החכמה של Binance עם כמה מדדים מצויינים.

אסימוני BNB משמשים לתשלום דמי דלק בפרוטוקול פאנקיק. משתמשים מתוגמלים ב-CAKE המטבע המקורי שלהם, המאפשר להם להשתתף באופן מלא בהחלטות בעתיד על ידי הצבעה, משחק בלוטו וביצוע תחזיות ועוד.

הדבר הראשון שיתפוס את עינייכם מיד כאשר דף הבית יטען הוא השפן שמסתובב עם אריזת הבקבוקים מאחורי גבו. הדימוי הזה לבדו מספיק כדי לשכנע שלמעצבי האתרים בוודאי יש כוונה כלשהי לגרום ליותר נשים לקפוץ לפלטפורמה שלהם. בהתחשב ביחס המעוות בין גברים לנשים בעולם הקריפטו, המאמצים של צוות העיצוב ב- Pancake Swap ראויים לשבח, אל תתבלבלו יותר בגלל הארנב החמוד, בואו ניגש לעניינים:


ברוכים הבאים לפאנקיק סוואפ

איך להתחיל לעבוד עם פאנקיק סוואפ?

1. חיבור ארנק

חיבור ארנק Web3.0 לפלטפורמה. הארנקים הרגילים נמצאים ברשימת הארנקים הניתנים לחיבור + עוד כמה ארנקים קטנים שמוצגים בלחיצה על שלוש הנקודות. יש אפילו מדריך שימושי בתחתית שיראה לך איך להתחבר לארנקים אם אתה צריך עזרה.


2. התאמה אישית של הפלטפורמה לחוויה שלכם (אופציונאלי)

אם אתם להוטים להתחיל במסחר, אתם יכולים לדלג על שלב זה. עם זאת, יש אפשרות להשקיע קצת זמן בהתאמה אישית שעשויה לגרום למעורבות עתידית מהנה יותר. לצד המחיר של אסימון CAKE נמצא אייקון גלובוס לבחירת שפה. גלול למטה אם אינך רואה את השפה שלך. יש להם מגוון טוב של תמיכה בשפות אז סביר מאוד שתמצאו את מה שאתם מחפשים (אבל אין עברית).
סמל גלגל השיניים שלידו הוא סמל ההגדרות. העבר את העכבר מעל לחצן העזרה המיני שליד כל הגדרה לקבלת מידע נוסף עליה.

 


בחרו את השפה שלכם ושנו הגדרות במידת הצורך

Slippage Tolerance – למי שלא מכיר את המושג החלקה, זה אומר שההזמנה מבוצעת במחיר שונה ממה שציפית. אם היא חורגת מרמת הסובלנות שנבחרה, העסקה לא תעבור.

נניח שאתם רוצים להחליף 10 אסימוני CAKE עבור BNB. המחיר לכל טוקן CAKE הוא 18.50$. עם החלקה של 0.5%, אתם מקבלים את טווח המחירים של $18.40 – $18.59. כל עסקה מעבר לטווח הזה לא תבוצע.

דדליין (דקות) – עקב פקק תנועה בכתיבת הבלוקצ'יין, כמה זמן אתם מוכנים לחכות לפני שתבטלו את העסקה?

מצב מומחה – רק למי שיודע מה הוא עושה.

השבתת Multihops – לפעמים, החלפת שני אסימונים אינה פשוטה כמו A ל-B. זה עשוי להיות כרוך באסימונים אחרים הפועלים כמתווך. ביטול זה אומר שאתם לוקחים רק טיסות ישירות, ללא עצירות ביניים.

צלילים – פועלים כברירת מחדל 

עבודת הכנה נוספת שאולי תרצו/תצטרכו לעשות היא להגדיר פרופיל. אתם יכול לעשות זאת על ידי ריחוף עם העכבר מעל הארנק כדי לחשוף את התפריט הנפתח. כאן גם אתם יכולים לבדוק את העסקאות הקודמות שלכם ולבדוק את כל ה NFT שיש לכם באוסף. מכיוון שהגדרת הפרופיל היא חלק מקטע ה-NFT, אעבור עליו שם.

המדריך מאורגן לפי הסיכון הנמוך עד הגבוה ביותר כדי לעזור לקוראים בכל רמות הסיכון להתחיל במהירות האפשרית. הערה מהירה: סיכון מוגדר כ"אפשרות להפסיד כסף", כך שככל שרמת הסיכון נמוכה יותר, הסיכוי שתפסיד כסף נמוך יותר. אם אתה יודע את רמת הסיכון שלך, אל תהססו לדלג לאלה שמעניינים אתכם

בריכת סירופ (רמת סיכון 1)

אחת הדרכים הקלות ביותר לחוות את הפלטפורמה ולקבל קצת ניסיון היא על ידי השקעת אסימונים בבריכת הסירופ. לרוב הבריכות יש זמן מוגבל כדי לאפשר לאנשים להחזיק בהן את האסימונים, למעט בריכת CAKE שאין לה הגבלת זמן. הבריכות גם מחייבות אתכם לעשות קצת חקלאות ידנית, כלומר אתם צריכים ללחוץ על כפתור הקציר. היוצא מן הכלל היחיד הוא בריכת AutoCAKE שעושה את הקציר עבורכם. זה באמת הגדר-ושכח! ה-APR, שנעים בין 50.15% ל-132.55%, גם לא רע, בתמורה לעבודה מועטה עד ללא צורך בקצה המשתמשים.

שימו לב לעמלת ביטול של 0.1% אם תשנו את דעתכם תוך 72 שעות בכל פעם שאתם מפקידים ידנית אסימונים לבריכה. יש גם עמלת ביצוע של 2% על כל משיכה שנעשתה, שהם מכנים "תשואת קציר". אסימוני CAKE שנאספים מעמלות אלה נשרפים כדי לשמור על האסימון דפלציוני.

בבריכות הסירופ, ישנו תגמול מיוחד בשם Auto CAKE Bounty שממריץ את המשתמשים להתערב במאגר Auto CAKE שכן הם מספקים שירות למשתמשים אחרים.

איך להשתתף בבריכת הסירופ (הוספה אסימונים לבריכה)

אם הרעיון של חיבור אוטומטי מתאים לכם אז תמשיכו על ידי לחיצה על כפתור "הפעל" כדי לקבל גישה לבריכה. יש עמלת עסקה של $0.12 שאפשר לשלם דרך ארנק מטאמאסק.


בריכת סירופ בפאנקייק סוואפ

לאחר ההפעלה, לוחצים על כפתור "STACK" ומתקבל חלון קופץ המבקש לרשום קלט. אמנם אפשר להקליד את הכמות שאתם רוצים, אבל זה פשוט הרבה יותר כיף להשתמש במחוון הארנב. בהתבסס על הסכום המיועד להשקעה, הפלטפורמה מחשבת את ה-ROI השנתי בשיעורים של הזמן הנוכחי.


מבט על אפשרויות ההשקעה בפנקייק

בנוסף – לחציה על סמל המחשבון שלידו מאפשרת לכם להזין את החזר ההשקעה הרצוי כדי שתוכלו לראות כמה אסימונים תצטרכו להעמיד כדי להרוויח את הסכום הזה בעתיד.


כעת צריך לאשר את סכום ההשקעה הכולל, לשלם את דמי הדלק, וזהו אתם בפנים.


אם תבחרו להצטרף למאגר ה-CAKE הידני, תקבלו גם אסימוני סירופ, שהם בעצם IOUs כדי להוכיח שאתם הבעלים של אסימוני ה-CAKE. אלה יוחזרו לפלטפורמה כאשר תפרשו מהבריכה. חשוב שתהיה לכם אותה כמות של אסימוני סירופ כמו אסימוני CAKE שאתם רוצים למשוך.

איך לצאת מהשקעה (הסרת אסימונים מהבריכה)

היציאה מהשקעה היא גם קלה. פשוט לחצו על כפתור '-' והזינו / השתמשו במחוון הארנב כדי להזין כמה אתם רוצה לקחת בחזרה. עמלת Unstaking מחושבת ב-CAKE. לחץ/י על "אישור" כדי להמשיך.


לאחר לחיצה על אישור, תצטרכו לשלם את עמלת הדלק כדי להשלים את העסקה. לאחר לחיצה על אישור, תצטרכו לשלם את עמלת הדלק כדי להשלים את העסקה.

מסחר | החלפה (רמת סיכון 1)

החלפה מיועדת להחלפת אסימון אחד באחר. כדי להחליף, החלק העליון הוא האסימון שממנו אתם רוצה להיפטר. החלק התחתון הוא האסימון שאתם רוצים לרכוש. כברירת מחדל, הפרוטוקול מציג אסימונים רק בשרשרת החכמה של בינאנס BINANCE.


בחרו את צמד האסימונים שתרצו להחליף

אם אתם רוצים לראות עוד אסימונים ברשימה, ישנה אפשרות להוסיף אותם דרך הפונקציה Manage Tokens. בחירת PancakeSwap Top 100 או PancakeSwap Extended תניב בדרך כלל את מה שאתם עשויים לחפש. אתם יכולים גם לייבא רשימות של אסימונים לפי שם ה-IPFS או ה-ENS, בנוסף תוכלו להוסיף אסימונים לפי מספר החוזה הרשמי שלהם (contract)


עוד אסימונים שתוכלו לבחור מהם

אם יש לכם אסימון מסוים שברצונכם להחליף ושאינו מופיע ברשימה, לחץ/י על הכרטיסייה TOKENS והזינו את מספר החוזה של האסימון בשדה. ברגע שהוא מופיע, לחצו על כפתור "ייבוא" כדי להמשיך לשלב הבא. תופיע אזהרה. זה זמן טוב לבדוק שהאסימון שאליו אתם מתכוונים להחליף הוא חוקי ותקין (כדאי לבדוק את הנושא טוב טוב). כדאי לאמת את זה ב-BscScan בכל מקרה!!. לחץ/י על ייבוא אם אתם ממש ממש בטוחים. האסימון יופיע ברשימה ויהיה זמין להחלפה, גם אם לא תראו את האסימון בהתחלה תוכלו תמיד להוסיף אותו לארנק.


תמיד כדאי להזהר מתי שמוסיפים אסימונים חדשים – תעשו שיעורי בית

על ידי לחיצה על כפתור ה"החלפה", יש לכם כעת הזדמנות לאשר אם אתם רוצים שהמסחר יתרחש. אם יהיו שינויים במחיר, זה יבוא לידי ביטוי גם כאן, ויש לכם הזדמנות נוספת לומר כן או לא לעיסקה. לאחר שקיבלתם את המחיר, כפתור Confirm Swap נדלק. אתם מקבלים את האישור דרך ארנק Metamask שלכם, וההחלפה הושלמה. אתם יכולים גם לראות את העסקה ב-Binance Smart Chain.


תהליך ההחלפה

השפעת המחיר מתייחסת לאופן שבו הזמנה זו משפיעה על זמינות האסימונים הזמינים במאגר הנזילות. ככל שההזמנה קטנה יותר, כך תהיה לה פחות השפעה.

עמלת ספק הנזילות היא עמלה של 0.25%, בחלוקה הבאה:

0.17% – לספקי נזילות
0.03% – עבור האוצר להחלפת פנקייק
0.05% – עבור רכישה חזרה של CAKE לשריפה.

מסחר | נזילות (רמת סיכון 2)

אם אתם רוצים לנסות מאגרי נזילות, זה המקום לעשות זאת. אם אתם חדשים לקונספט של מאגרי נזילות, אתם יכולים לצפות בסרטון למטה כדי ללמוד עוד על הנושא.

לסיכום, אתם יכולים להיות ספק נזילות על ידי הצבת זוג אסימונים שווים זה לזה. אחרים יוכלו ללוות מהמאגר הזה ולשלם עמלות שתוכלו להרוויח על ידי היותכם חלק מהמאגר. אתם מקבל אסימוני ספק נזילות (LP) המשמשים כהוכחה להשתתפותכם במאגר המופקדים בארנק שלכם. כל שעליכם לעשות הוא להחזיר אותם לפלטפורמה כדי לקבל בחזרה את האסימונים שלכם.

לחץ/י על כפתור +הוסף נזילות כדי להתחיל ולבחור את צמד האסימונים שאתם רוצים להיות ספק נזילות עבורו יחד עם הסכום המעורב.


הצטרפות לספק נזילות בפאנקיק

אפשרו את מטבע CAKE כדי לאשר השתתפות בבריכה. אתם יכולים גם לראות את חלקכם בבריכה ע"י מה שאתם מתכננים להציע. עמלת ספק הנזילות של 0.17% תחולק לכל תורם במאגר באופן יחסי לחלקו.

בדקו ואשרו את העיסקה

חווה (רמת סיכון 2)

יש רשימה של חוות זמינות שניתן להרוויח מהם תשואה נאה. מה שתרוויחו הוא את אסימון CAKE. הגורמים העיקריים המשפיעים על שער החליפין כוללים את שיעור האחוז השנתי (APR), הנזילות והמכפיל. העבר/י את העכבר מעל סמל העזרה המיני לתיאור של המכפיל שעוסק בעיקר במספר אסימוני CAKE המיוצרים בחווה זו. את/ה יכולים גם למיין את הרשימה לפי מדד Hot, APR, Multiplidated, Earned ו-Liquidity ברשימה הנפתחת מיין לפי. אם יש חווה מסוימת שאת/ה מחפשים, הכניסו את האסימון LP בקטע החיפוש.


מחשבון החזר ROI (זהה לזה שנראה בעבר) זמין גם כאן כדי לעזור לכם לחשב את החזר ה-ROI הפוטנציאלי שלכם. נמצא ליד שיעור ה-APR.

איך לחוות

כדי להתחיל, בחר/י את החווה שבה את/ה רוצה להיות חלק על ידי לחיצה על כפתור הפעל. שלמו את דמי הגז הקשורים בקבלת גישה לחלקת אדמה חקלאית זו. כפתור ההפעלה משתנה ללחצן Stake LP.

 

לחץ/י על הלחצן Stake LP כדי לאשר את כמות אסימוני ה-LP שברצונכם להעמיד.

מזל טוב! את/ה רשמית חקלאי. אל תשכחו לאסוף את האסימונים כשהם מוכנים! היזהרו מעמלת הקציר. אמנם זה תלוי בכם להחליט מתי לקצור, אבל כדאי לזכור מה תרצו לקבל לאחר ניכוי העמלות. ארנקים שונים עשויים להיות בעלי עמלות שונות במקצת.


הוספה/הסרה של אסימוני LP

אם תרצו להוסיף או להסיר את אסימוני ה-LP, לחץ/י על הלחצן '-'/'+' וחלון יקפוץ כדי להזין את מה שאתם רוצים לעשות. הוסף/הסר אסימונים באופן ידני או השתמשו בלחצן MAX כדי להוסיף/להסיר את כל אסימוני ה-LP.

הצעות מטבעות ראשוניות (IFO)

היו מהראשונים לשים את ידכם על כמה אסימוני PancakeSwap חדשים ומדהימים ברגע שהם זמינים. כפי שאתם יודעים בקריפטו, מאמצים מוקדמים של מטבעות מקבלים את מירב התגמולים! IFOs אלה זמינים לזמן מוגבל בלבד, אז בדקו שוב באופן קבוע מתי מופיעים חוות חדשות.

המדריך למטה הוא מיני מפת דרכים שמראה לך איך לקחת חלק בסיפור. בעיקרון, השלבים הם:

הפעל/י את הפרופיל שלך. גלול מטה מאמר זה כדי ללמוד על כך בסעיף הגדר פרופיל.
קבל/י אסימוני CAKE-BNB LP. אלה נחוצים כמטבע כדי לקנות את אסימוני המכירה של IFO.
כאשר מכירות ה-IFO פועלות, השתמש/י באסימוני LP כדי להחליף/לקנות את האסימונים החדשים במבצע. ישנם שני סוגי מכירות: בסיסי ובלתי מוגבל.
מכירה בסיסית מגבילה את מספר אסימוני LP שניתן להתחייב אך כל אסימון מניב תשואה גבוהה יותר. מכירה ללא הגבלה, כפי שהשם מרמז, אינה שמה הגבלה על מספר האסימונים המתחייבים, אך יגבו עמלות נוספות.

שלב אחרון חביב, תבעו את אסימוני IFO שנרכשו כאשר המכירה תסתיים ואסימוני ה-LP שלא נוצלו יוחזרו לארנקך.מכירה פומבית של חוות קהילתית

דרך נוספת להשתתף במדור החווה מבלי להיות חקלאי בפועל היא להציע הצעה על הזכות לארח חווה ב-PancakeSwap למשך 7 ימים. אם אתם מעוניינים, לחץ/י על כפתור הגשת בקשה לחווה/בריכה כדי להתחיל. זה יוביל אתכם לשני טפסים של GoogleDoc. בחרו את זו שמייצגת את סוג החווה שברצונך להפעיל ומלא את הטופס. רק פרויקטים מאושרים יוכלו להציע הצעות לחווה שתוקם ב- PancakeSwap. להצעה נדרשים אסימוני CAKE. אתם תמיד יכולים להציץ גם בהצעות הנוכחיות עבור חוות חדשות. בחרו את שלושת הכפתורים שליד חווה שאתם מעוניינים כדי לברר עוד.

הימור תחזית: גרסת בטא (רמת סיכון 4.5)

אם אתם חושבים שאתם מבינים טוב את מצב השוק, בדקו את עצמכם על ידי ביצוע הימור תחזיות על מחיר BNBUSDT במהלך אחד מכמה סיבובים על ידי סיכון אסימוני CAKE כדי לגבות את הניחוש שלכם. אם אתם מנחשים נכון, אתם יכולים לזכות בנתח יפה של מטבעות. אם לא, תמיד יש את הסיבוב הבא. מכיוון שהמוצר הזה עדיין בגרסת בטא, עליכם לחתום על T&C שאומר שאתם מבינים את הסיכונים הכרוכים בכך. כמו כן, לאחר שהחלטתם על העמדה שלכם והשקעתם BNB כדי לגבות אותה, אינכם יכולים לשנות את דעתכם.

ככה זה עובד:

אם תלחץ על "UP" ומחיר הסגירה גבוה מהמחיר הנעול בסוף הסבב של 5 דקות, אתה מנצח! אם לא, אתה מפסיד.
אם תלחץ על "DOWN" ומחיר הסגירה נמוך מהמחיר הנעול, אתה מנצח! אם לא, אתה מפסיד.

איך לעשות תחזית
לפני שתתחיל, בדוק את הטיימר באזור הימני העליון. ודא שנשאר לך מספיק זמן לפני שתבצע תחזית. תן לעצמך לפחות דקה או משהו כזה. לאחר מכן, בחר "מעלה" או "למטה" בסבב הקרוב המסומן "הבא".

כל מאגר נושא רמות שונות של תגמולים המכונה מכפיל תגמול. זה משתנה על סמך תחזיות של אנשים, המשתקפות ב"מאגר הפרסים", ממש מעל הכפתורים. בוא נלך עם UP. זה מעלה חלון חדש, המבקש ממך "להתחייב" לכמה BNB כדי לגבות את התחזית שלך. היכנס, לחץ על כפתור האחוזים או החלק בהימורים שלך. לחץ על אשר כאשר אתה מרוצה.

תהיה המתנה קצרה כדי להבטיח שיהיה מספיק זמן להשתתף בסבב הקרוב. אם תצליח, ההודעה "הוזנה" תופיע. אתה מוכן לפעולה! אתם יכולים לצפות בעדכון המחיר במהלך 5 הדקות אם תרצו. עם זאת, לא ניתן לשנות את דעתכם ברגע שההימור שלכם נכנס.

התוצאות
לאחר תום 5 הדקות, התוצאות מחושבות, המסומן על ידי חלון "LIVE" המשתנה ל"חישוב" ל"פג תוקף". התוצאות יוצגו כחץ ירוק למעלה או כחץ אדום למטה.

צפייה בתוצאות קודמות
סביר להניח שאתה עלול להתרחק לזמן מה, או זמן רב, מדף התחזיות ולהחמיץ את התוצאה כשהיא תוכרז. אל תפחד, יש דרך להפוך את הזמן (בערך)!

לחץ על החצים שמאלה/ימינה ליד סמל הארנב או על הסמל שליד הטיימר. חלונית "היסטוריה" תופיע עם מידע על הסיבוב האחרון יחד עם כל הזכייה שאתה עשוי להיות זכאי לה. לחץ על הסיבוב למידע נוסף.

איסוף זכיות בעבר ובהווה
אם אתה המנצח הגדול של הסבב, אתה יכול ללחוץ על כפתור איסוף זכיות. חלון חדש צץ ומראה לך את הפרס שלך. לחץ על כפתור האישור כדי לאסוף את הכסף לארנק שלך. מחלון ההיסטוריה למעלה, אתה יכול גם לבדוק זכיות מסיבובים קודמים ולאסוף גם אותם.

הצגת ניצחונות והפסדים היסטוריים

אם עשית יותר מהחלק ההוגן שלך בתחזיות וברצונך לדעת איך נראה הרקורד שלך, לחץ על הכרטיסייה PNL בחלון ההיסטוריה. תראה כמה נתונים סטטיסטיים שיתנו לך מושג עד כמה (לא) הצלחת. אולי הסטטיסטיקה הזו יכולה לעזור לך לשפר את המשחק שלך בעתיד?

הגרלה | לוטו (רמת סיכון 5)

זה לא יותר מאשר ללכת לקזינו ולהטיל קובייה ברולטה. הסיכוי להפסיד את הכסף שלך הוא גבוה מאוד. עם זאת, אם ליידי לאק עוברת בשכונה שלך, שווה לנסות! יש מספר קבוע של אסימונים לכל בריכה. יותר זוכים בבריכה פירושו פחות אסימונים לכולם.

ככה זה עובד:

לחץ על קנה כרטיס -> כפתור הפעל כדי לקבל גישה למוצר זה.
כל כרטיס עולה כ-5 דולר ארה"ב באסימוני CAKE. אתה מקבל הנחה על קנייה נוספת.
אתה יכול לבחור לקנות באופן מיידי כדי ליצור מספר אקראי בן 6 ספרות או להכניס את מספרי המזל שלך כדי להרגיש יותר בשליטה.

התאם את המספר שלך לזה שנחשף לפי הסדר משמאל לימין. אמנם זה נהדר שאתה יכול לזכות בפרס רק עם הספרה הראשונה, אבל תמיד עדיף שיהיו יותר התאמות לפרס גבוה יותר.
כפי שמתברר, בהצלחה בפעם הבאה!

PancakeSwap Analytics

ל- PancakeSwap יש דף ניתוח משלהם כדי לעזור למשתמשים לקבל תמונה ברורה של מצב הדברים בארץ הארנבים. הנתונים הסטטיסטיים האלה מסווגים בשלוש דרכים: סקירה כללית, מאגרים ואסימונים.

סקירה כללית

כפי שהשם מרמז, זוהי התמונה הכללית המורכבת מ-5 האלמנטים הבאים: נזילות, נפח 24H, אסימונים עליונים ובריכות עליונות, מסודרים לפי נפח 24H, וכל העסקאות ב- bunny land למען השקיפות. ניתן לסנן עסקאות אלו עוד יותר על ידי החלפות, הוספות והסרות. אם אתה יודע מה אתה מחפש, אתה יכול גם לחפש אותו דרך סרגל החיפוש בפינה השמאלית העליונה.

בריכות

סעיף זה נותן לך את רשימת המאגרים הדומים למה שאתה רואה בסעיף סקירה כללית. לחיצה על מאגר בודד מובילה אותך לתצוגה מפורטת יותר שלו. יש כפתור הוסף נזילות וכפתור סחר, מה שהופך את זה למקום נקודתי לעשות את כל מה שאתה צריך. אתה יכול גם לשמור את זה ברשימת המעקב שלך על ידי לחיצה על כפתור הכוכב בפינה השמאלית העליונה של העמוד.

אסימונים

בדיוק כמו קטע הבריכות, גם האזור הזה עוסק באסימונים. נתונים סטטיסטיים בודדים עבור כל אסימון, כולל המאגרים המשתמשים בהם ועסקאות, גלויים גם כאן. המניעים המובילים הנוכחיים מוצגים גם כאן.


שוק NFT

הצוות ב- PancakeSwap יודע שלא כולם חקלאים רודפי תשואה. עם כמות העבודה שהם השקיעו כדי לעצב את דף האינטרנט לחמידות מקסימלית, הגיוני מאוד לייצר רווחים מהחמוד הזה על ידי הצעת ארנבות (וסוגים אחרים) למכירה בשוק ה-NFT שלהם. בלי להכביר מילים, בוא נלך (אני לא יכול לחכות לשים את ידי על הארנבות האלה)!

סקירה כללית

העמוד הראשי נותן לך מושג על סוגי אוספי ה-NFT הזמינים בשוק. הקולקציות האלה אינן בלעדיות בשום אופן (רובן נמצאות ב-OpenSea), אבל אולי תוכל להשיג אחת במחיר טוב כאן, במיוחד עבור אלה שעוצבו על ידי צוות PancakeSwap.

אוספים

הקולקציה הראשונה שאני רוצה לגלות עליה יותר היא ארנבות הפנקייק. לכל אוסף יש 4 נתונים סטטיסטיים עיקריים: מספר פריטים, פריטים ברשימה, הערך הנמוך ביותר ונפח מסחר (ב-BNB). לחץ על הכרטיסייה תכונות כדי לראות את הארנבים ממוינים לפי נדירות יחד עם המחירים המתאימים להם.


ניתן לסנן קולקציות אחרות הדומות יותר לסגנון ה-CryptoPunks לפי מאפיינים אחרים כגון שיער, עיניים, אביזר וכו'. הנה דוגמה עם BornBadGirls (כן, בנות רוק!).


לחיצה על הארנב הבודד (אהה, פריט/דמות) נותנת לך כמה נתונים סטטיסטיים מפורטים ומי מוכר למקרה שתרצה לקנות מהם, בניגוד לקנייה ישירות מהפלטפורמה. עם זאת, זה לא מזכיר את הסיבה לנדיר, וזה יהיה נחמד לדעת. אפשר לברר על סמך ניתוח התכונות אבל זו דרך עוקפת. הניחוש הטוב ביותר שלי הוא מספר ספירת האספקה הנמוכה.

כעת, לאחר שקיבלת הצצה לגורם הנדירות של כל פריט, הגיע הזמן לשים את ידינו על אחד מהם! לשם כך עלינו להפעיל את הפרופיל שלנו.

הגדרת פרופיל

העבר את העכבר מעל חיבור הארנק שלך ועבור אל "צור פרופיל". אתה יכול גם לבדוק את הארנק שלך כדי לראות כמה אסימוני CAKE יש לך.

לאחר לחיצה על "צור פרופיל", תקבל את פניך בשלב הראשון, בחירת NFT כדמות הפרופיל שלך. אם תרצה להסתכל על הסטטיסטיקה של הדמויות המוצעות, אל תהסס ללכת לאוסף ארנבות הפנקייק ולבדוק אותן. לאחר שהחלטתם באיזה מהם מתחשק לכם, בחרו כאן. מכיוון שמדובר ב-NFT למתחילים, העלות נמוכה למדי ב-1 CAKE. כאשר אתה מרוצה מהבחירה שלך, לחץ על כפתור הפעל כדי לשלם את עמלת העסקה. לאחר תשלום, כפתור האישור נדלק ומאפשר לך להטביע את ה-NFT. לחץ על אשר כדי להטביע את ה-NFT ולשלם את דמי הגז.

הגדר את תמונת הפרופיל שלך עם ה-NFT החדש שהוטבע על ידי לחיצה על כפתור הפעל אשר מפעיל עמלת עסקה נוספת. לאחר תשלום, כפתור השלב הבא נדלק.

השלב הבא הוא הצטרפות לצוות. אין הרבה מידע על הצוותים, אז זה תלוי בך באיזה מהם תבחר. נכון לעכשיו, אין הטבות מיוחדות אבל לא ניתן לבטל את הבחירה הזו. בחר מה שמדגדג לך ולחץ על השלב הבא.

השלב החשוב ביותר הוא סוף סוף כאן: בחירת השם שלך. אם אתה רוצה לשמור על נוכחות עקבית, אתה כנראה כבר יודע באיזה שם אתה רוצה להשתמש. חלק מכם אולי ירצו לנצל את ההזדמנות הזו כדי ליצור זהות חדשה. לא משנה מה תחליט, דע שאתה לא יכול לשנות את זה מאוחר יותר, אז זה בסדר לקחת קצת זמן לזה. לחץ על "אשר" כשתהיה מוכן, ותופיע בקשת חתימה המבקשת את החתימה שלך. לחץ על הלחצן "חתום" וזה גורם לכפתור הפרופיל המלא להידלק.

לחץ על הלחצן השלם פרופיל כדי להפעיל ולאשר עסקה זו.


הַצבָּעָה

כל פרויקטי הבלוקצ'יין משגשגים על השתתפות קהילתית וזה לא יוצא מן הכלל. לאחר שהשקעת מה שעשוי להיות סכום כסף נכבד בפלטפורמה, יהיה זה הגיוני להיות גם קול פעיל כיצד הפלטפורמה מתנהלת. הדרך הברורה ביותר לעשות זאת תהיה הצבעה על הצעות, או להציע אחת אם יש לך רעיון טוב איך לשפר אותה.

כדי להציע הצעה, פשוט לחץ על כפתור "הצע הצעה" ומלא את הטופס שמסתיר את הצעתך.

יש שני סוגים של הצעות להצביע עבורן: ליבה וקהילה. כל סוג מגיע עם שלושה סטטוסים: הצבע עכשיו, בקרוב וסגור, כלומר הצעות עבר.

לחץ על החץ כדי לקבל פרטים על ההצעה. בדף זה, התוצאות הנוכחיות משקפות את מספר ואחוז ההצבעות שנאספו עד כה. כדי להצביע, לחץ על כפתור כן או לא ולחץ על "הצבעה".

סיכום

כעת, לאחר שהבנת היטב כיצד פועלת הפלטפורמה והדרכים השונות שבהן תוכל לבחור להשתתף בה, האם אתה מעוניין להתחיל? אם כן, הנה ההצעה שלי להפיק את המרב, בסדר הבא:

קנה כמה אסימוני BNB ו-CAKE לארנק שלך ביחס של 1.1 : 25. אם יש לך כזה או אחר, השתמש ב-Exchange כדי לעזור לך להשיג את היחס הזה. ה-0.1 נועד לעזור עם עמלות הדלק שיש לא מעט מהן, למרות שהסכום קטן. החלפה בין שני אסימונים יכולה לגרום בקלות לתשלום דמי דלק פעמיים או שלוש.
להטמיע את ה-CAKE בבריכת הסירופ Auto CAKE למען רווח. זה כמעט כסף חינם. השתמש במחשבון החזר ROI כדי להבין כמה אתה יכול לקבל כתגמולים בהתבסס על APR נוכחי. כמה אסימונים אחרים עשויים לתת לך APR מטורף אבל הם בדרך כלל די לא יציבים אז אלא אם אתה מהסוג שעיניו דבוקות לדף יותר ממה שאתה מבלה בשינה, CAKE הוא הימור הרבה יותר בטוח.
קצור את התגמולים מהמאגר מעת לעת והצטרף למאגר הנזילות של CAKE-BNB כדי לקבל אסימוני LP. היכן שניתן, נסו להגדיל את חלקכם בבריכה כדי לקבל יותר.
בשלב זה, יש לך כמה דרכים להשתמש באסימונים:

4א. חווה את אסימוני ה-LP בחווה לבחירתך כדי לקבל עוד עוגה. אתה יכול להחזיר את העוגה הנוספת לבריכת הסירופ כדי לקבל עוד יותר עוגה!
4ב. השתמש בכמה מאסימוני LP כדי להיכנס להצעות החווה הראשוניות. זוהי אסטרטגיה קצרת טווח מכיוון שרוב בריכות החווה תקפות רק ל-7 ימים, כך שאם יש לך נתח קטן של זמן פנוי, שווה להיכנס לזה אבל זה דורש מעקב צמוד וזה די בסיכון גבוה. עם זאת, ה-APR המטורפים האלה יכולים להביא לך כמה רווחים נחמדים ואז תוכל לבזבז כמה NFTs. אחרי הכל, החיים הם לא רק להרוויח כסף. אם אתה מתגרד מדי פעם לטייל בצד הפראי, נסה את כוחך בכמה כרטיסי לוטו.

דבר אחד שלמדתי על קניית כרטיסי לוטו הוא תמיד קבע את המספרים שלך, במיוחד הראשון. אם אתה קונה 4 כרטיסים, ומגדיר מספר התחלתי שונה לכל כרטיס, יש לך סיכוי גבוה יותר לזכות במשהו שכן די בהתאמת המספר הראשון בלבד.

אם קריאת תרשימים ו-TA הם הקטע שלך, אז אולי תוכל להרוויח כסף יפה עם תחזיות. החיסרון הוא שהדף נמצא בבטא, מה שאומר שהוא לא תמיד עובד, ולכן לא ניתן לסמוך עליו עבור כל סוג של הכנסה קבועה.

אה, ותמיד יהיה לך מספיק CAKE כדי שתוכל להצביע בהצעות שמושכות אותך. ביזור אמיתי מחייב כל אחד לעשות את שלו, אז אם אתה אוהב את הפלטפורמה להישאר בריא, אנא הצביעו.

כתב ויתור: אלו הן דעותיו של הכותב ואין לראות בהן ייעוץ השקעות. הקוראים צריכים לעשות מחקר משלהם.

Similar Posts