|

מטבע KODI

Kodi Coin (KODI) הוא מטבע קריפטוגרפי ייחודי שמטרתו לספק למשתמשים חוויה ייחודית דרך רשת הבידור הראשונה אי פעם המבוססת קריפטו.

מרחב הבידור נועד להיות אינטראקטיבי ומהנה, ומציע למשקיעים פלטפורמה לזכות בפרסים, לתקשר עם משתמשים אחרים וללמוד תוך כדי השקעה והיכרות עם פרויקטים של מטבעות קריפטוגרפיים.

החברה גם מתכננת להקים סוכנות שיווק בשם Pitch כחברה בת. השקה זו תמלא פער חשוב ברשת Binance Smart Chain (BSC) בכך שתעניק לפרויקט את סוכנות הפרסום הראשונה שלו.

החברה גם שואפת להפוך את הפלטפורמה שלהם למקום בטוח עבור משקיעים.

Pitch תתחיל במתן פתרונות שיווק של מטבעות קריפטוגרפיים ובהדרגה גם מחוץ לתחום הקריפטו. היא תציע שירותי וידאו וקול, כמו גם באנרים ופרסומות, שכולם יופקו בסביבת הרשת של המטבע.

מה זה KODI?

מטבע הקודי נולד מתוך ניסיון קודם להציג אסימון בשם Kodiak, שלמרבה הצער לא עבד כמו שצריך כאשר חווה קשיים טכניים וחוזיים.

החברה לא נרתעה והתחילה לתקן את הבעיות, מיתגה את עצמה מחדש במהירות והשיקה את המטבע שלה שוב, הפעם תחת השם Kodi Coin (KODI).

המטבע מעודד אחזקות לטווח ארוך, על ידי מתן תגמולים של Binance Coin (BNB), המשמשים לתשלום עמלות ולמסחר ב- Binance, בורסת המטבעות הקריפטו הגדולה בעולם.

ניתוח מחירי KODI: האם המטבע יכול לשמור על המומנטום?

מחירי KODI הראו צמיחה גדולה מאז הקמת המטבע, מכיוון שיש לו אסטרטגיה חזקה למשיכת משקיעים ושימורם באמצעות מתנות, אירועים ותגמולים שונים. המטבע הגיע לשיא ב-2 בנובמבר, 0.0006373 דולר, עם זאת, הוא ירד בימים האחרונים, מה שמקובל עבור מטבעות קריפטוגרפיים מכיוון שהם חווים יותר תנודתיות מנכסים אחרים.

המגמה הכוללת של מטבע הקודי היא חיובית, כאשר המטבע הקריפטוגרפי גדל במרווחים קטנים אך קבועים.

המחיר של KODI עשוי לעלות גם בטווח הקצר והבינוני אם החברה תצליח לשתף פעולה עם שמות גדולים אחרים, כפי שעשתה עם Ethereum ו-Binance. זה עשוי לתת דחיפה למטבע ולהגביר את אמינותו.

גורמים נוספים המשפיעים על המחיר עשויים להיות מספר מטבעות הקריפטו בשוק ומצב הרגולציה.

לפי CoinMarketCap, ל-KODI שווי שוק מדווח של כ-$28,738,192.63, עם היצע מקסימלי של 100,000,000,000 מטבעות KODI. נכון לעכשיו, סה"כ 95,713,983,648 מטבעות נמצאים במחזור, ולכן ההערכה היא שלא ייקח הרבה יותר זמן עד שתגיע לקיבולת המלאה של האסימון.

דירוג השוק של קודי הוא כרגע במספר 3,514.

גרף מטבע KODI

הזדמנויות קרובות עבור קודי

נכון לעכשיו (19 בנובמבר) המחיר של KODI/USD הוא 0.000297 דולר, עם זאת, הדבר אומר שכדי לקבל כמה הטבות – כגון תגמולי binance (BNB) – המשתמשים יצטרכו להחזיק לפחות חמישה מיליון מטבעות עם תשואה של כ-3%.

זה מגיע לסביבות $1,965, מה שעשוי להיחשב לסכום גדול למדי להשקעה בכל מטבע קריפטוגרפי בודד, במיוחד למטבע חדש.

המשקיעים גם יצטרכו להחזיק לפחות 10 מיליון מטבעות כדי לקבל דרופים של קודי מ-Pitch. הדבר עשוי להתגלות כמועיל מכיוון שהחברה הודיעה כי כל ההכנסות שייצרו על ידי Pitch יושקעו בחזרה במטבע בצורה של אייר דרופ.

רשת הבידור של KODI אמרו שהיא כעת שרשרת צולבת, מה שאומר שהיא זמינה לקנייה ממטבעות קריפטוגרפיים כמו Ethereum (ETH), Fantom (FTM), Binance Coin (BNC) ו-Polygon (MATIC). זה מספק עוד יותר גישה ונראות במרחב הקריפטו שמוצף כעת במטבעות חדשים ופחות ידועים.

מטבעות רבים נכנסים ברעש אבל לא נשארים לאורך זמן – לפיכך, המפתח לשרוד מטבע קריפטו וליצור חותם לעצמו הוא לבסס את נוכחותו כבר מההתחלה, מה שניתן לעשות בצורה יעילה למדי על ידי הישענות על הגדול יותר. מטבעות לזמן מה.

תחזיות מחירים של KODI

תחזיות המחירים של KODI לשנים הקרובות יהיו תלויות במידה רבה במידת הפיקוח של שוק מטבעות הקריפטו באותה תקופת זמן, כאשר מדינות כמו אל סלבדור כבר קיבלו אותו כמהלך חוקי ולגיטימי.

המשמעות היא שבמהלך השנים הקרובות נוכל לראות הרבה יותר חוקים ותקנות המסדירים את תחום המטבעות הקריפטוגרפיים, מה שעשוי להקשות על מצטרפים חדשים להיכנס לתמונה.

לפיכך, תחזיות קודי יושפעו מהאופן שבו המטבע מנווט את המכשולים הרגולטוריים המוגברים וכמה רחוק הוא יכול להגיע כדי לשכנע משקיעים ביכולתו להישאר מעל המים.

פירוש הדבר עשוי להתרחב למגזרים אחרים יותר, כמו מה שהם כבר עשו על ידי יציאה לתחום השיווק והפרסום עם Pitch. ייתכן שיהיה צורך לקחת אסטרטגיה זו צעד קדימה כדי לגוון את הסיכונים של קודי Coin ולבסס בסיס חזק יותר.

בחדשות אחרות של קודי טוקן, החברה הודיעה לאחרונה שהיא תחלק רכב חשמלי חדש לגמרי באחד מהאסימונים הלא-ניתנים (NFT) החדשים שלהם, שיושק בקרוב. המשקיעים מצפים בכיליון עיניים להשקה.

רשת הבידור של קודי השיקה גם רדיו דובי משלה, הפועל 24/7 וזמין דרך טלגרם. הוא גם משודר בשידור חי בדיסקורד, YouTube ו-Twitch. שילוב של תוכניות יומיות ושבועיות בוחן מגוון נושאים כמו פרסים ומשחקים, ספורט, תיאוריות קונספירציה, עצות ליחסים וחינוך למטבעות קריפטוגרפיים.

סיכונים אפשריים עבור מטבע קודי

אחד הסיכונים הפוטנציאליים הגדולים ביותר העומדים בפני KODI כמו הרבה מטבעות קריפטוגרפיים חדשים – שלעתים קרובות אין להם הרבה גיבוי -הם לא מצליחים לשרוד במרחב הקריפטו התחרותי ביותר. זה מביא למאות מטבעות קריפטוגרפיים חדשים בשנה, רבים מהם אפילו לא שורדים שנה.

קודי מסתכן גם ליפול לקטגוריה הזו, אלא אם כן יש לו חזון צלול ותוכנית שיווק מוצקה שהוא יכול לדבוק בה באופן עקבי. זה כולל יצירת מודעות באמצעות קמפיינים שיווקיים, שמירה על עניין המשקיעים באמצעות אירועים תכופים ומתנות ומתן תגמול קבוע ועקבי.

הסיכון הזה – שמשפיע גם על מטבעות קריפטוגרפיים קטנים רבים אחרים – נובע בעיקר מהאמינות והשקיפות של Kodi Coin ולמצטרפים חדשים אחרים אולי אין עדיין הוכחה מספקת. לפיכך, KODI יצטרך לעשות את המייל הנוסף כדי להציג את כל הראיות שהמשקיעים דורשים כדי להיות מסוגלים להאמין ולהשקיע במטבע הקריפטו. זה כולל תוכניות שיווק, הצהרות תזרים מזומנים, נייר לבן, אסטרטגיות ארוכות טווח, תוכניות השקעה וכן הלאה.

סיכונים אחרים עבור KODI כוללים את הדחף להגדיל או יותר מדי או מהר מדי (או שניהם), מה שגורם לכך שהמטבע הקריפטוגרפי הורס את עצמו. זה קורה כי אין לה את הקיבולת או התשתית עדיין כדי שתוכל להתמודד עם שינויים כה גדולים בזמן קצר יחסית.

תחזיות מחיר קודי: 2022, 2025 ו-2030

בשאר 2021, שירות החיזוי מבוסס האלגוריתם Price Prediction רואה שהמחיר העתידי של קודי נסחר בסביבות $00.00033467. בינתיים, לטווח הבינוני, עד שנגיע לשנת 2025, השירות נותן תחזיות של מחירי מטבעות של קודי בסביבות $0.001, מה שיהווה חיזוק עצום מהמקום שבו הוא עומד כרגע.

זה גם תלוי, באופן משמעותי, במידת הפיתוח של שוק מטבעות הקריפטו עד 2025, שכן שחקנים רבים יותר עשויים להוזיל את המחירים של מטבעות קטנים יותר ולהגביר את התחרות.

בטווח הארוך יותר – בסביבות 2030 – האתר משער שתחזית האסימון של קודי תשתפר עוד יותר, כאשר המחירים כנראה נוגעים ל-0.010 דולר.

שירות חיזוי אחר, Wallet Investor, נותן גם תחזיות קריפטו שוריות של Kodi לשנת 2022, כאשר המטבע מגיע ל-0.000464 דולר, בעוד שעד 2026, המטבע צפוי לרחף סביב 0.0215 דולר.

לפי שירות החיזוי DigitalCoin, תחזיות Kodi לטווח הארוך הן כדלקמן:

2021– $0.0003984432

2022 – $0.0005251724

2023 – $0.0005795490

2024 – $0.0007443293

2025– $0.0008627781

2026 -$0.0010104273

2027 – $0.0011780908

2028 – $0.0013422230

שימו לב שחיזויים מבוססי אלגוריתם יכולים להיות שגויים. אין להשתמש בתחזיות כתחליף למחקר שלך, וביצועי העבר אינם מבטיחים תשואות עתידיות. בצע תמיד בדיקת נאותות משלך לפני השקעה. ולעולם אל תשקיע או תסחור בכסף שאינך יכול להרשות לעצמך להפסיד.

האם קודי היא השקעה טובה?

האם KODI היא השקעה טובה או לא תלוי במגוון גורמים, כמו רמת ההשקעה הזמינה, רמת הניסיון שצברת ועד כמה הפורטפוליו שלך מגוונים.

תמיד מומלץ לחקור השקעה במטבעות קריפטוגרפיים ביסודיות לפני כן.

מה משפיע על מחיר KODI?

מספר גורמים – כמו אינפלציה, ביקוש, מגמות של מטבעות קריפטוגרפיים, זמינות ושיווק – משפיעים על המחירים של כל המטבעות הקריפטו, כולל KODI. זה, יחד עם העובדה שמטבעות קריפטוגרפיים אינם מוסדרים ברובם, תורמים לתנודתיות שלהם.

האם המחיר של KODI יעלה בעתיד?

המחיר של KODI צפוי לעלות בעתיד הקרוב, עם זאת, כאשר כל מטבעות הקריפטו – במיוחד החדשים – כל כך תנודתיים, שלא ניתן לבצע הערכות מדויקות, שכן תנאי השוק יכולים להשתנות ללא אזהרה.

עם זאת, תמיד עדיף שלא תשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.

5/5 (1 Review)

Similar Posts