מטבע MicroPets (PETS)

pets

MicroPets הוא פרויקט ה-NFT החדש ביותר שהושק לאחרונה בשרשרת החכמה של Binance. כלי השירות של הפרויקט מאפשר למשקיעים בממים את ההזדמנות לפתוח את הNFT'S מבוססי הממים האהובים עליהם. NFT's כוללים אסימוני ממים פופולריים כגון, Akita Inu, Kishu Inu, Hokkaido Inu, Shiba Inu, Floki ו-Micro Shiba. משתמשים רוכשים ארגז מחנות MicroPets באמצעות אסימון MicroPets, ופותחים NFT אקראי. ככל שה-NFT נדיר יותר כך כוח ההימור והתגמולים יהיו גבוהים יותר.הדבר נתמך על ידי תוכנה שדוחפת תוכן חדש החוצה במהירות, כל NFT עוצב במיוחד על ידי מעצב תלת מימד מקצועי ואנימטור משחקים.

את הפרויקט מובילים שלושה מנהיגים מיומנים שונים שהיו חברים במרחב BSC, ורואים עצמם מובילים במנהיגות מאוזנת במידה כדי להניע את הפרויקט קדימה. עם קהילה מעורבת הנתמכת על ידי 30 מנהלים כדי לעזור למשקיעים, MicroPets השיקה והכניסה בהצלחה למעלה מ-2,000 מחזיקים תוך קצת פחות מ-24 שעות.

מהו אסימון MICROPETS ?

MicroPets הוא אסימון שרשרת חכמה של Binance
מנצל את מטבעות הממים הנוכחיים וההתלהבות הנוכחית מעולם ה-NFT. PETS לקחו את הממים האהובים על כולם וארזו אותם לתוך חיות מחמד מקסימות שאתם יכולים לסחור בהם או להחזיק במטבע שלהם.

צוות ומייסדים

צוות MicroPets מורכב מיותר מ-30 אנשי DEFI ומומחי שיווק. המטרה? לשרת את קהילת המשקיעים הבטחת כיף וסביבת עבודה מרתקת לצד מאמצי שיווק.

מידע אודות MICROPETS

הכירו את MicroPets – ביתם של ה-NFT החמודים ביותר בשרשרת החכמה בינאנס. PETS לקחו את הממים האהובים וארזו אותם לחיות מחמד מקסימות שתוכלו לסחור בהן או להמר עליהן. ככל שה-MicroPet נדיר יותר כך התגמולים טובים יותר.

יש לMICROPETS בסך הכל שמונה MicroPets  – כולם מבוססים על הממים האהובים בשוק PETS בנו בהתאמה אישית את MicroPets dApp לפריסה מהירה, מה שמבטיח זרם רציף של תוכן: Akita Inu – Kishu Inu – Hokkaido Inu – Shiba Inu – Floki – Micro Shiba – Frunkpuppy – Hoge

איך זה עובד?

כדי לשחק, פשוט קונים ארגז בחנות PETS באמצעות MicroPets dApp. לאחר הרכישה, תוכלו לפתוח אחד משמונה NFTs אקראיים, כל אחד עם הנדירות שלו ומכפיל ההימור שלו. אם אתם אוהבים את ה-MicroPet שלכם, אתם יכולים להטמיע אותו במאגר ההימורים ולהרוויח פרסים. רציתם משהו אחר? זה בסדר, פשוט שימו את ה-MicroPet שלכם למכירה בשוק שלהם.

מהדורות מיוחדות

MicroPets נבנה מהיסוד כדי לתמוך בארגזי מהדורות מיוחדות, מה שמאפשר הכל, החל מ-NFT בנושאי חגים ועד מהדורות חד פעמיות המבוססות על ההייפ הנוכחי בתוך הקריפטוספירה! מה זה אומר? זמן אספקה ​​מהיר וזרם רציף של תוכן המועבר לקהילה.

Tokenomics

MicroPets משלבת את הכוח של מס קנייה נמוך עם מס מכירה סביר! הוספת חלקים מכל עסקה לנזילות מבטיחה פחות תנודתיות במחיר בעוד שהקנייה חזרה הידנית משמשת ליצירת מומנטום שורי או להגן על אזורי תמיכה מרכזיים.

מס השיווק מבטיח לא רק זרם רציף של משקיעים חדשים, אלא גם מימון הכרחי לפיתוח מתמשך של מערכת האקולוגית של MicroPets.

ההיצע הכולל הוא 10 טריליון

מס קנייה: 3%

מס מכירה:

2%: מאגר נזילות

10%: שיווק ורכישה חוזרת

החוזה החכם של MicroPets מאפשר לצוות הפיתוח לבטל באופן ידני את כל מס הקנייה תוך הגדלת מס המכירה, מה שמבטיח למשקיעים הזדמנות מצוינת להשקיע. המס הזה מצטמצם לאט, ומפחית את הפוטנציאל לירידה כשהמיסים יחזרו לקדמותם.

מתוך האתר של MICROPETS

משחק MICROPETS

MicroPets Runner יהיה רץ קלאסי עם גלילה צדדית שבו תקחו את דמות המשחק שלכם (עשויה מ-NFT של MicroPets) ותתחמק ממפלצות ומכשולים תוך כדי תנועה מהירה יותר ויותר במפה. איסוף מטבעות יזכה אותך בתגמולים של MicroPets! לאורך הדרך, תוכל לחטוף כוח עליות כדי להגדיל עוד יותר את כוח ההשתכרות שלך או אולי להציל את חייך.
צוות MicroPets שיתף פעולה עם Cubix, חברה גלובלית לפיתוח אפליקציות עם מומחים ב- blockchain ופיתוח משחקים כאחד.

הקונספט של הטוקן PETS וסיכום

הקונספט של האסימון של MicroPets יצא לפועל עם דגש על אנימציה ועיצוב איכותיים בשילוב פיתוח תוכנה מהשורה הראשונה. בשילוב של כלי העזר המבוקשים ביותר לפרויקטים, NFT's ו-P2E gaming, הצוות פיתח dApp המאפשר למשתמשים שלו להחזיק ולמכור NFT's ייחודי משלהם מאסימוני הממים האהובים עליהם ביותר. עם אספקה ​​ראשונית של 10 טריליון, טוקונומיקה פשוטה. יש מס של 3% על קניות ומס של 12% על מכירה. מס המכירה מחולק לשני חלקים, 2% LP אוטומטי ו-10% לארנק שיווקי ורכישה חזרה. רכישות ידניות ביוזמת המפתח עוזרות ליצור רמות תמיכה ותחתיות מחיר גבוהות יותר.

אסימון MicroPets גם מוסיף ערך למשקיעים בכמה דרכים שונות. משקיעים יכולים להשתתף בתקופות קנייה הנקראות "שעות כוח" שבהן המסים משתנים באופן זמני ל-0% על הקנייה ו-30% על המכירה, כאשר ה-30% יורדים במרווחים עד שהם מגיעים ל-12% המקוריים. בנוסף לתקופות קנייה מוזלות מיוחדות, הצוות הוסיף גם פונקציה שבה משקיעים יכולים לרכוש מספר ארגזים ולפתוח אותם, משלמים עמלה אחת על קנייתם ​​ותשלום אחד על פתיחתם, וכך חוסכים למשקיעים כסף. איתור ה-NFT שלך זמין גם ב-MicroPets dApp. עם 10% מאספקת האסימון שהוקצה לשחרור במהלך 4 החודשים הבאים, משקיעים עם תכונות NFT נדירות יותר יכולים באמת לקצור רווחים על ידי הפעלת ה-NFT שלהם עם אפשרות לבטל את ההימור בכל עת.

כל האסימונים המושקעים ב-MicroPets dApp עוברים ישירות לארנק המשמש לאחת מ-3 מטרות: מילוי מאגר ההימורים, יצירת מאגר P2E חדש ויצירת מאגר חקלאי חדש.

יכולות עתידיות במפת הדרכים של MicroPets כוללות חקלאות, משחק כדי להרוויח ושחרור ארגזים במהדורות מיוחדות. יכולות החקלאות כוללות את התכונה לגידול גור NFT שלך ל-NFT בוגר על ידי רכישת פינוקי MicroPet כדי להאיץ את הצמיחה והערך של ה-NFT הבוגר. שחק כדי להרוויח גיימינג מעורר את ה-NFT שלך לחיים, את השידות ואת ערימות המטבעות כדי להרוויח אסימון ותגמולים של MicroPets. השתמש באסימונים שלך כדי לרכוש פריטי משחק ואפילו לפתוח אזורים במפת המשחק. מהדורות מיוחדות של ארגזים ימשיכו לתמוך באירועים מיוחדים או בשיגעונות הייפ בחלל.

אסימון MicroPets מוכיח שהוא בדיוק מה שה-BSC היה צריך עם קהילה ושירות אינטראקטיביים באמת. בקר באתר האינטרנט שלהם והצטרף לקבוצת הטלגרם שלהם כדי ללמוד עוד. https://micropets.io/

כתב ויתור: המידע המופיע בדף זה אינו מהווה ייעוץ השקעות, ייעוץ פיננסי, ייעוץ מסחר או כל סוג אחר של ייעוץ ואין להתייחס אליו ככזה. תוכן זה הוא דעתו של צד שלישי, ואתר זה אינו ממליץ לקנות, למכור או להחזיק מטבע קריפטוגרפי ספציפי כלשהו, ​​או לבצע השקעת קריפטו כלשהי. שוק הקריפטו הוא בסיכון גבוה, עם פרויקטים בסיכון גבוה ולא מוכחים. הקוראים צריכים לעשות מחקר משלהם ולהתייעץ עם יועץ פיננסי מקצועי לפני שהם מקבלים החלטות השקעה.

איך לקנות את טוקן PETS?

ניתן לקנות PETS דרך PANCAKESWAP – לא יודעים איך להשתמש? יש לנו מדריך כאן

כתובת המטבע 

Contract Address

0xA77346760341460B42C230ca6D21d4c8E743Fa9c

למידע נוסף : micropets.io

מפת דרכים

ל MicroPets יש תוכניות גדולות – אנחנו הם לא עוצרים במהדורה הראשונית שלנו של שמונת ה-NFT בלבד, אלא מתרחבים לתחום החקלאות (Tamagotchi של ימינו) ומשחקי P2E! תוכננה במיוחד להרחבה וביצוע מהיר.

Q4 / 2021

קמפיינים שיווקיים אינטנסיביים
מכירה מוקדמת פומבית של PinkSale
רישום PancakeSwap
ביקורת Techrate מלאה
רישום ב-CoinGecko
רישום ב-CoinMarketCap
ארגזים ו-NFT בנושאי חג
חקלאות (טפלו ב-MicroPets שלכם)
Q1 / 2022

השקת משחק Play To Earn (P2E).
מסעות שיווק מסיביים מתמשכים
שוחררו מכשירי MicroPet NFT נוספים
פרסום בתשלום מתמשך
דחיפה מתמשכת של משפיענים
רעיונות ממקור קהילה מיושמים ב-dApp

Similar Posts