בית » בלוג חדשות קריפטו » חדשות קריפטו » 5 טיפים למסחר מוצלח במטבעות דיגיטלים למתחילים

5 טיפים למסחר מוצלח במטבעות דיגיטלים למתחילים

מסחר בקריפטו

5 טיפים מובילים למסחר מוצלח במטבעות דיגיטלים 

חדשים במסחר במטבעות קריפטוגרפיים? הנה 5 טיפים שיעזרו לכם להתחיל לסחור בהצלחה ב-2022:

מסחר במניות ומטבעות קריפטוגרפיים יכול להיות מסובך, אבל הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להתחיל את שנת 2022 בהצלחה:

זה לא משנה כמה אתם מיומנים במסחר מכיוון שאין שום דבר שאתם יכולים לעשות כדי להגן על עצמכם מפני העוצמה של תנודות מחיר מטבעות קריפטוגרפיים.

התנודתיות של ביטקוין (BTC), המדד הסטנדרטי לתנודות יומיות, עומד כיום על 64% מתחילת השנה. לשם השוואה, המדד הדומה ל-S&P 500 הוא 17%.

עם זאת, ניתן למנוע את ההשפעות הפסיכולוגיות של עלייה בלתי צפויה של 25% במחיר על ידי שמירה על חמישה כללים בסיסיים.

למרבה המזל, אסטרטגיות אלו אינן מצריכות כלים מתקדמים או סכומי כסף גדולים שיוחזקו בתקופות של תנודתיות גבוהה.

תכננו להגביל את המשיכות לפחות לתקופה של שנתיים

נניח שיש לכם 5,000 דולר להשקיע, אך ישנה אפשרות גבוהה שתוך 12 חודשים תצטרך לפחות 2,000 דולר עבור הוצאות אחרות כגון: נסיעות, תחזוקת רכב או השקעות אחרות, הדבר הגרוע ביותר שאתם יכולים לעשות הוא להקצות 100% השקעה בקריפטו – שכן ייתכן שתצטרכו למכור את הפוזיציה שלכם בזמן הגרוע ביותר מבחינתכם, אולי בתחתית הירידות. גם אם התמורה מתוכננת לשמש במאגרי מימון מבוזרים (DeFi), תמיד קיים סיכון לנזק או הפסדים מאובדן או פריצה הפוגעים בגישה לכספים.

בקיצור, כל הכספים המוקצים לקריפטו צריכים להיות בעלי תקופת צ'ק-אין טובה של שנתיים.

תמיד יש מחיר ממוצע בדולרים

אפילו סוחרים מקצועיים נסחפים אחרי הפחד מהחמצה (FOMO) ונכנעים לדחיפות להפעיל עמדות בהקדם האפשרי. עם זאת, אם כולם מרוויחים באופן עקבי 50% ויותר, ואפילו מטבעות הממים מניבים תשואות מצוינות, אז איך אתם יכולים לעמוד מהצד ורק להתבונן במה שקורה?

אסטרטגיית ה-DCA כוללת קנייה של אותה כמות דולרים שבועית או חודשית ללא קשר לתנועת השוק, למשל קנייה של 200 דולר בכל יום שני אחר הצהריים במשך שנה כדי להסיר פחד ולחץ מהצורך המתמשך להוסיף או לא להוסיף עמדה.

בכל מצב, הימנעו מקניית כל הפוזיציות תוך פחות משלושה או ארבעה שבועות. זכרו שהאימוץ של מטבעות קריפטוגרפיים עדיין בחיתוליו.

אל תשתמשו ביותר מדי אינדיקטורים בניתוח טכני 

ישנם הרבה אינדיקטורים טכניים בכל רגע נתון, כולל ממוצעים נעים, רמות פיבונאצי, רצועות בולינגר, אינדיקטורים לתנועה כיוונית, Ichimoku Cloud, Parabolic SAR, מדד חוזק יחסי ועוד. בהתחשב שלכולם יש הגדרות מרובות, יש המון דרכים לעקוב אחר האינדיקטורים האלה.

הסוחרים הטובים ביותר מיומנים מספיק כדי לדעת שקריאה נכונה של השוק חשובה יותר מאשר בחירת האינדיקטור הטוב ביותר. חלקם מעדיפים לעקוב אחר מתאמים עם שווקים מסורתיים בעוד שאחרים מתמקדים אך ורק בטבלאות מחירי מטבעות קריפטוגרפיים. אין כאן נכון או לא נכון מלבד הניסיון לעקוב אחר חמישה מדדים שונים בו-זמנית.

השווקים הם דינמיים, וזה נכון במיוחד לגבי מטבעות קריפטוגרפיים, בהתחשב באיזו מהירות דברים משתנים.

למד מתי צריך לזוז הצידה

בסופו של דבר יגיע מצב שבו תקראו את השוק לא נכון בחיפוש אחר שפל או שיא של אלטקוינים. כל סוחר עושה טעויות מעת לעת ואין צורך להעלות את ההשקעה באופן מיידי כדי לכסות את ההפסדים. זה בדיוק ההפך ממה שצריך לעשות.

בכל פעם שיש לכם "חופשה גרועה", זזו הצידה לכמה ימים. ההשפעות הפסיכולוגיות של אובדן מטרידות ומשפיעות על היכולת שלכם לחשוב בבהירות. גם אם יש הזדמנות ברורה, תנו לה לחמוק. צאו לטייל או נסו לארגן את חייכם מעבר למסחר.

הסוחרים המצליחים באמת הם לא המוכשרים ביותר, אלא אלה שמחזיקים מעמד הכי הרבה זמן.

המשיכו להשקיע במטבעות מנצחים

יכול להיות שזה השיעור הקשה ביותר ללמידה מכיוון שלמשקיעים יש נטייה טבעית לנצל את הפוזיציות המנצחות שלהם. כפי שצוין קודם לכן, התנודתיות של שוק הקריפטו היא גבוהה ביותר, ולכן השאיפה לרווח של 30% לא תכסה את הפסדי העבר (או העתידיים).

במקום למכור את המטבעות המנצחים, אולי כדאי לסוחרים לקנות יותר מהם. כמובן, אין להתעלם מנתוני שוק או סנטימנט כללי, אבל אם הציפיות שלכם נשארות שוריות, עליכם לשקול הוספת עמדה עד שהשוק הרחב יאותת על צורה כלשהי של חולשה.

בסופו של דבר תקבלו רווח של 300% או 500% אם אתם אמיצים מספיק ומחזיקים בפוזיציות הרווחיות ביותר.

לכל כלל יש יוצא מן הכלל

אם יש דרך להצלחה במסחר בקריפטו, רבים ימצאו אותה שנים מאוחר מדי והתשואות יתפוגגו במהירות. לכן, אתם תמיד צריכים להיות מוכנים לשבור את הכללים שלכם מדי פעם.

אל תעקבו באופן עיוור אחר המלצות ההשקעה של משפיענים או מנהלי נכסים מנוסים. לכל אחד יש את תיאבון הסיכון שלו ואת היכולת לחדש עמדות לאחר מחדל בלתי צפוי. אבל יותר חשוב, זכרו לדאוג לעצמכם לאורך כל הדרך ולא להשקיע כספים שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם להפסיד

Similar Posts