בית » בלוג חדשות קריפטו » חדשות קריפטו » Binance משיקה קרן קריפטו בשווי מיליארד דולר

Binance משיקה קרן קריפטו בשווי מיליארד דולר

BINANCE

תמצית האירועים:

  • Binance משיקה קרן בשווי של מיליארד דולר שתתמוך ב Binance Chain Smart ובנגזרים אחרים.
  • ההודעה של בינאנס מגיעה לאחר שורה של מחלוקות ובעיות רגולטוריות בין פלטפורמת הקריפטו לבין רגולטורים במדינות שונות בנוגע לעצם פעילות הפלטפורמה בחודשים האחרונים.

בורסת הקריפטו Binance השיקה קרן בשווי של מיליארד דולר כדי לקדם את אימוץ טכנולוגיית הבלוקצ'יין, וכן לתמוך בבלוקצ'יין החכם שלה Binance smart chain

"עם היוזמה של קרן מיליארד הדולר, המיקוד שלנו יורחב לבניית תשתיות ורשתות המשלבות סוגים שונים של בלוקציינס", כך נמסר בהודעת גוונדולין רג'ינה, מנהלת השקעות בקרן בינאנס.

כמחצית מהכספים יועברו לשירותי הבלוקצ'יין, כמו גם לתחומים נוספים בעולם הקריפטו כמו גיימינג ומציאות מדומה.

בנוסף, על פי הדיווחים, כ -300 מיליון דולר יושקעו בתוכנית בנייה חדשה, ועוד 100 מיליון דולר יועברו לפיתוח כישרונות חדשים ותמריצי נזילות. תמריצי נזילות בהקשר זה מציעים שהקרן תספק בונוסים נוספים לפלטפורמות קריפטו. עלייה בתשואות לזמן מוגבל בפלטפורמות האוצר המבוזר (DeFi) הייתה דוגמא לכך.

החדשות על הקרן מגיעות בתוך תקופה ארוכה וממושכת של מחלוקת רגולטורית עבור בינאנס.

החודשים האחרונים, היו שנויים במחלוקת בהקשר של בינאנס והרגולטורים
אלה חודשים קשים עבור בינאנס מכיוון שהפלטפורמה העלתה את חמתם של רגולטורים לשירותים פיננסיים ברחבי העולם.

הרגולטורים בבריטניה, איטליה, מלזיה, איי קיימן, סינגפור, הולנד, דרום אפריקה ויפן התייחסו כולם לחסרונות הרגולטוריים לכאורה של הבורסה.

בהולנד וביפן פרסמו הבנק המרכזי ההולנדי והסוכנות לשירותים פיננסיים אזהרות צרכנים על בינאנס. באיטליה ובאיי קיימן אמרו הרגולטורים כי בינאנס אינה בעלת רישיון לעסקים בארצותיהם.

נציבות ניירות ערך במלזיה הרחיקה לכת לנקוט בפעולות אכיפה נגד בינאנס על כך שלכאורה פעלו באופן לא חוקי במדינה.

סינגפור – שבה מתגורר CZ – אמרה כי בינאנס אינה בעלת רישיון כרגע, בחודש שעבר רשמה הרשות המוניטרית בסינגפור את Binance ברשימת התראות משקיעים.

בבריטניה פרסמה רשות ההתנהלות הפיננסית גם אזהרת צרכנים מפני בינאנס, לאחר מכן הוצאה התראה כי בינאנס מרקטס לימיטד – גוף בינאנס בבריטניה – אינו מסוגל להיות מוסדר מבחינה רגולטורית מאחר שהחברה לא מסרה מידע בסיסי לרגולטור.

אחת השאלות הגדולות ביותר סביב בינאנס הייתה ההצהרה העצמית שאין להבסיס או מטה ראשי, דבר שמנכ"ל בינאנס צ'אנגפנג ג'או התעקש עליו בעבר.

עם זאת, בחודש שעבר ומחוץ למחלוקות הרגולטוריות האלה, הודה ג'או שמטה יהיה צורך בהמשך הדרך.

"הבנו שאנחנו צריכים גורם ריכוזי כדי לעבוד טוב עם רגולטורים", אמר ג'או בחודש שעבר.

Similar Posts