בית » בלוג חדשות קריפטו » חדשות קריפטו » CRYPTO.COM השעו אפשרות למשיכת כספים, לאחר תלונות משתמשים על היעלמות כספים מהחשבון שלהם

CRYPTO.COM השעו אפשרות למשיכת כספים, לאחר תלונות משתמשים על היעלמות כספים מהחשבון שלהם

עדכון: Crypto.com אומרים "ששירותי המשיכה שוחזרו. כל הכספים בטוחים. ייקח זמן לנקות את העיכוב". <…> "לאט ובזהירות, האבטחה בכל חשבונות המשתמשים משתפרת". הפלטפורמה דורשת כעת מהמשתמשים להיכנס חזרה לאפליקציה שלהם ולהחליף חשבונות ולאפס את 2FA שלהם. עם זאת, חלק מהמשתמשים עדיין מדווחים שהם לא יכולים להפעיל מחדש את 2FA או אפילו להיכנס לחשבונות שלהם באמצעות מיילים או טלפונים ניידים.

פלטפורמת המטבעות הקריפטוגרפיים שבסיסה בסינגפור Crypto.com הודיעה על השעיה זמנית של משיכות עקב פעילות חשודה המשפיעה על לקוחותיה.

הפלטפורמה הודיעה בטוויטר וקבעה כי "מספר קטן" של משתמשים העלו חששות לגבי החשבונות שלהם.

Crypto.com ציינה שהנושא נמצא בחקירה אך לא הצליחה לחשוף מתי הפעילות הרגילה תתחדש אך הבטיחו שהכספים בטוחים.

כתוצאה מכך, מספר משתמשים טענו כי הם איבדו את אחזקותיהם במטבעות הקריפטו באמצעות משיכות לא מורשות.

עיכוב בהתרחבות Crypto.com?

ההתפתחות האחרונה מהווה נסיגה משמעותית לפלטפורמה, שהתמקדה לאחרונה בשיווק אגרסיבי, בעיקר בארצות הברית.

בשנה שעברה הודיעה החברה על הגעה לעסקה בשווי מוערך של 700 מיליון דולר עם הסטייפלס סנטר, ביתם של לוס אנג'לס לייקרס. בעקבות העסקה, שם המקום ישונה ל-'Crypto.com Arena'.

החברה שמציעה בעיקר שירותים באמצעות אפליקציות מובייל וכרטיסי חיוב רשמה צמיחה מסיבית. לדוגמה, הפלטפורמה התגלתה כנאו בנק השביעי בפופולרי ביותר במדינות אסיה פסיפיק (APAC).

לפלטפורמה יש כעת למעלה מ-14 מיליון לקוחות ניאו בנקים נכון לשנת 2021, הממנפים את הצמיחה של בנקים מאתגרים.

פשרת האבטחה של Crypto.com תתמקד בפגיעות העומדת בפני מגזר מטבעות הקריפטו. יש לציין, למרות שמספר הפריצות לפלטפורמת קריפטו הצטמצם באופן משמעותי, רגולטורים שאינם ידידותיים לתעשייה השתמשו בו כדי לאמת את המקרה של הוצאת הסקטור מחוץ לחוק.

במהלך שבעת הימים האחרונים, האסימון המקורי של Crypto.com CRO נסחר בצד השלילי. בזמן האחרון, האסימון נסחר ב-0.45 דולר, ירד בכמעט 3% ב-24 השעות האחרונות וב-1% במהלך השבוע האחרון.

Similar Posts