מטבע AXIE INFINTY (AXS)

מטבע אקסי אינפנטי

מה זה Axie Infinity (AXS)?

אנחנו נמצאים בשנת 22/2021, וזה אומר שאתם יכולים להרוויח כסף על ידי משחק וגידול חיות מחמד וירטואליות. דרך קלה לחשוב על מה זה Axie Infinity היא לדמיין משחק בלוקצ'יין המשלב אלמנטים של פוקימון, CryptoKitties ומשחקי קלפים.

ליתר דיוק, Axie Infinity הוא משחק NFT ומערכת אקולוגית הבנויה על ה-Ethereum blockchain. המטבעות הקריפטו המקומיים שלו הם אסימוני ERC-20 Axie Infinity Shard (AXS) ו-Smooth Love Potion (SLP). AXS הוא אסימון ממשל, ו-SLP משמש לגידול אקסיות חדשות. AXS זמין גם בתור אסימוני BEP-20 בשרשרת החכמה Binance (BSC).

לכל יצור Axie יש מחלקה שונה והוא מורכב מחלקי גוף שונים, סטטיסטיקות ותכונות אחרות. כדי לשחק, תזדקקו לצוות של Axies שניתן לרכוש או לספק על ידי שחקן אחר. אתם יכולים לאחסן את האסימונים וה-NFT שלכם בארנק Ethereum או בארנק רונין. ה-sidechain של רונין מאפשר לבצע עסקאות כמעט מיידיות ומאפשר לשחקנים לבצע עסקאות אסימונים ו-Axies מבלי להשתמש ב-Ethereum blockchain, מה שמפחית את עלויות העסקאות.

בעתיד, תוכל גם לרכוש NFTs של "ארץ". הן AXS והן SLP זמינות לרכישה ב- Binance וניתנות להעברה לארנק רונין שלכם. אתם יכולים גם להשתמש בגשר רונין כדי לשלוח אסימונים מארנק Ethereum לארנק רונין.

הקדמה

בהמשך לקונספט שחלצו על ידי CryptoKitties, Axie Infinity הוא משחק אספנות מבוסס Ethereum שצומח מאז 2018. המשחק הוא פרי יוזמתו של הסטארט-אפ Sky Mavis מבוסס וייטנאם, שהתחיל כפרויקט תשוקה לפני שהפך למשחק Ethereum פופולרי.
Axie Infinity Shard (AXS) הוא האסימון של המערכת האקולוגית Axie Infinity. AXS הוא אסימון ממשל ERC-20 שהושק בנובמבר 2020. ניתן לרכוש, לסחור או להרוויח אסימוני AXS באמצעות המשחק. פרסי AXS ניתנים לשחקנים בדירוג העליון לאחר כל עונה.
אסימוני Axie Infinity אחרים כוללים נכסי משחק (Axies שלך) בצורה של אסימוני ERC-721 ושיקוי אהבה חלקה (SLP), אסימון ERC-20. SLP הפכה באופן מפורסם לחלק מתנועת ה-play-to-earn, ומאפשרת לגיימרים להרוויח הכנסה קבועה למדי פשוט על ידי משחק ב-Axie Infinity.

מה זה Axie Infinity?

במערכת האקולוגית של Axie Infinity, דמויות המשחק נקראות Axies. הם אסימונים שאינם ניתנים לשינוי (NFT) בבעלותך ושולטת בהם. אתה יכול לאחסן אותם בארנק הקריפטו שלך, להעביר אותם לכתובות אחרות של Ethereum, או לסחור עם שחקנים אחרים באמצעות שוק מבוסס בלוקצ'יין. מלבד Axies, המשחק כולל קרקע ופריטים וירטואליים, שהם גם אסימוני ERC-721.
בתוך המערכת האקולוגית, שחקנים יכולים להשתמש בצוותי Axie במצב הרפתקאות (PvE – Player vs. Environment) כדי להילחם במפלצות ב-Lunacia – ממלכת Axie Infinity. הם יכולים גם לבחור במצב Arena (PvP – Player vs. Player) כדי להילחם במתאמני Axie אחרים בחיים האמיתיים. כשאתה מנצח, אתה מרוויח נכס שנקרא Smooth Love Potion (SLP), המשמש לגידול אקסיות. SLP הוא גם אסימון ERC-20 וניתן לסחור בו בבורסות כמו Binance.

יכול להיות מחסום כניסה לשחקנים חדשים בגלל מחירי Axie גבוהים יחסית ומדי פעם מחירי גז Ethereum גבוהים. ה-sidechain של Ronin Ethereum עוזר להפחית בעיה זו.

מהו Axie Infinity Shard (AXS)?
מטבע ה-AXS (Axie Infinity Shard) הוא לא רק אסימון ממשל, אלא הוא גם מאפשר למחזיקים בהימור ולקבל תגמולי AXS. התגמולים האלה מגיעים מאוצר הקהילה, שמתמלא בעמלות בשוק וברכישות במשחק. ההיצע הכולל של AXS יהיה 270,000,000. כמה אסימונים הוקצו למכירה הפומבית, חלקם עבור תכונות המשחק כדי להרוויח, וחלקם ל-Sky Mavis ויועצי הפרויקט. ההיצע הראשוני במכירה הפומבית הראשונה היה קצת פחות מ-60,000,000. מספר האסימונים ששוחררו צפוי לגדול מדי שנה עד 2026.

מקרי שימוש ב-AXS

Axie Infinity רוצה להיות משחק בוגר שגורם לשחקנים להתחבר לקהילה חזקה ולמערכת אקולוגית משגשגת. לחובבי פוקימון או Final Fantasy, Axie Infinity מציעה חווית משחק מהנה להתעמק בה.

באוגוסט 2021, Axie Infinity הגיע למיליון שחקנים פעילים מדי יום. חודשיים לאחר מכן, המספר התקרב לרף שני מיליון. אם המשחק יכול לצבור בסיס שחקנים גדול עוד יותר, הוא בוודאי יוסיף ערך רב יותר למערכת האקולוגית. כפי שציינו קודם לכן, ה-sidechain של רונין כבר יושם כדי לעודד עוד יותר צמיחה. גרסה עתידית בחינם להפעלה צריכה גם היא לעשות את אותו הדבר.

על ידי משחק ב-Axie Infinity, שחקנים יכולים להרוויח גם אסימוני AXS וגם SLP. לאחר מכן ניתן להחליף את האסימונים הללו עבור מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. יש כבר גיימרים רבים שמרוויחים כסף ממשחק Axie Infinity.

כיצד לאחסן AXS

מכיוון ש-AXS הוא אסימון ERC-20, ניתן לאחסן אותו בכל ארנק תוכנה תואם ERC-20 כגון Trust Wallet, Binance Chain Wallet, Exodus, וכן ארנקי חומרה כגון Trezor One או Ledger Nano X. ניתן גם לאחסן AXS בארנק רונין שלך, ארנק מיוחד המיוצר עבור Axie Infinity.

מה זה ארנק רונין?

ארנק רונין הוא ארנק קריפטו הפועל על רשת הצד Ronin Ethereum. זוהי תוסף דפדפן המאפשר לך ליצור אינטראקציה עם האפליקציה המבוזרת של Axie Infinity (DApp). מכיוון ש-Ethereum יכול לחוות תעבורה ועמלות גבוהות, רשת רונין הופכת את זה להרבה יותר זול לשחק ב-Axie Infinity ולקיים אינטראקציה עם החוזים החכמים שלה. ארנק רונין תואם גם למשחקים אחרים המשתמשים בבלוקצ'יין של רונין.

מהו גשר רונין?

גשר רונין מאפשר לך להעביר אסימונים מ-Ethereum blockchain לשרשרת הצדדית של רונין. ETH שנשלח לבלוקצ'יין הופך ל-ETH עטוף וניתן להשתמש בו לקניית יצורי Axie, SLP ופריטים אחרים. אתה יכול גם להעביר אסימונים מהבלוקצ'יין של רונין לאתריום כדי למכור בשווקים כמו Binance.

מהו שיקוי אהבה חלק (SLP)?

Smooth Love Potion (SLP) הוא אסימון ERC-20 ברשת Ethereum. אסימוני SLP הם מקור ההכנסה העיקרי של שחקנים. ניתן למכור אותם או להשתמש בהם לגידול אקסיות חדשות. לאסימון יש אספקה ​​בלתי מוגבלת וניתן להשיגו על ידי השלמת משימות יומיות ומאבק בשחקנים אחרים. אסימוני ה-SLP נשרפים ברגע שמשתמשים בהם לגידול, ויש כמות מוגבלת שתוכל לחווה ליום.

מקרי שימוש ב-SLP

ל-SLP יש שלושה יישומים עיקריים המניעים את הביקוש שלה:

1. זה נותן למשתמשים את היכולת לגדל אקסיות חדשות משתי אקסיות קיימות. נדרשת כמות מסוימת של שיקוי אהבה חלקים, אשר תלויה בספירת הגזע של האקסיות הדו-הוריות.
2. משתמשים יכולים לקבל את האסימון כפרס על הגעה לרמות חדשות עם האקסיות שלהם, השלמת משימות וניצחון בקרבות.
3. מחזיקי SLP יכולים לשער על המחיר ולסחור בו בבורסות קריפטו כמו Binance.
מקרי שימוש אלו הם בדיוק מה שעזר ליצור את מודל המשחק-להרוויח שאנו רואים עם Axie Infinity. משתמשים מוכנים לשלם עבור האסימון, וחקלאים מוכנים להרוויח אותו. על ידי יצירת שיטות פשוטות יחסית לחקלאות SLP, כל אחד עם צוות מתחילים של Axie יכול להתחיל להרוויח הכנסה.

איך להתחיל עם Axie Infinity באמצעות גשר רונין

אם אתה רוצה לרכוש את הצוות הראשון שלך של Axies, תצטרך להכניס קצת ETH לארנק רונין שלך. מכיוון שרונין היא שרשרת צדדית, תצטרך גם לעטוף את ה-ETH שלך (WETH) עם גשר רונין. התהליך דורש שלושה שלבים עיקריים:
1. רכישת ETH מבורסה כמו Binance.
2. גישור ה-ETH שלך עם גשר רונין.
3. גישה לשוק Axie עם ה-WETH שלך.
בשלב הראשון, ודא שכבר רשמת חשבון Binance והשלמת גם KYC וגם AML.

סיכום

העתיד של אסימוני ה-AXS וה-SLP מסתמך על יכולת המשחק והפופולריות המתמשכת של Axie Infinity. המשחקיות מהנה, מנוסחת, ועדיין יש בה הרבה מקום לצמוח עם המוניטין שלה כמשחק להרוויח. אין ספק שזה גם הוכיח את עצמו בשנים האחרונות, והצוות עובד כל הזמן על עדכונים ופיצ'רים חדשים כדי לפתות עוד שחקנים להצטרף. רק הזמן יגיד אם Axie Infinity תמשיך להגדיל את בסיס המשתמשים שלה בהצלחה, אבל זה בהחלט אחד ממשחקי ה-NFT המעניינים בתחום הבלוקצ'יין.

Similar Posts