מטבע EOS

EOS

מה זה EOS?

EOS היה "רוצח את'ריום" עם יציאתו לשוק ב-2017, אבל האם המציאות עונה על ההייפ ב2021?

EOS: במה מדובר?

הבלוקצ'יין EOS.IO מוצב כחלופה ידידותית למפתחים ב-Ethereum, המייצרת את אסימון האתר (ETH), ובכך מאפשר יצירת אפליקציות מבוזרות (או DApps) באמצעות אסימון הקריפטו המקורי של EOS. אפליקציות DApps פופולריות במערכת האקולוגית של EOS.IO כוללות משחקים, מדיה חברתית ופלטפורמות פיננסיות מבוזרות (DeFi).

אם Shiba Inu הוא הליצן הנוכחי של עולם הקריפטו, EOS הוא איש העסקים החכם. הוא מציע שימושים בעולם האמיתי ופלטפורמת מפתחים מתוחכמת. אלגוריתם הקונצנזוס של Delegated Proof-of-Stake (DPoS) מציג אבטחת עסקאות טובה יותר מאשר פרוטוקולים המשמשים את Ethereum.

עם זאת, הקריפטו של EOS לא נמנע ממחלוקת מאז הנפקת המטבעות הראשונית (ICO) של 4 מיליארד דולר (3.5 מיליארד יורו, 2.97 מיליארד ליש"ט) בשנת 2017. המפתח הבסיסי וחברת האם Block.one ספגו לראשונה קנס של 24 מיליון דולר מהרשות האמריקאית לניירות ערך (SEC) על חוסר השקיפות שלה במהלך תהליך ה-ICO.

הועלו גם שאלות לגבי מידת הביזור הלגיטימי של הבלוקצ'יין בגלל הטיות בטכנולוגיית DPoS.

כעת, בהדרכתו של המנכל הנבחר איב לה רוז – מייסד שותף ומנכ"ל Eos Nation – קרן EOS הרומן מקווה למכור את האסימון מחברת האם שלה.

למרות תחזית שלילית, אדם אחד שהוא בהחלט "שורי" לגבי עתידה של EOS הוא פילנתרופ, מנהל קרנות סיכון וכוכב הילדים לשעבר של The Mighty Ducks ברוק פירס – שהוא גם יו"ר קרן הביטקוין ומייסד שותף. של EOS Alliance, Block.one, Blockchain Capital, Tether ו-Mastercoin (ה-ICO הראשון).

פירס הודיע ​​לאחרונה על העברת EOS 45m לקופתו שלו, והוסיף שווי של 209 מיליון דולר.Brock Pierce
17 שעות ago

RT @Billion7890: 1/
WATCH: full interview with @brockpierce
#EOS, $EOS, @B1, @BrendanBlumer,@EosNFoundation , @helios_rising_& much more.…

קרא עוד


Brock Pierce
20 שעות ago

RT @bywirenews: Do you want to get involved in @helios_rising_ or #NFTs on #EOS? Reach out to @brockpierce today!

קרא עוד


Brock Pierce
יום 1 ago

RT @bywirenews: #EOS has an exceptionally exciting future. Watch our interview with @brockpierce to find out more!
Learn about @BrendanBlu…

קרא עוד


Brock Pierce
2 ימים ago

RT @bywirenews: WATCH: full interview with @brockpierce will be available in less than 30 minutes! We talk #EOS, $EOS, @B1, @BrendanBlumer,…

קרא עוד

אז האם יש ימים בהירים עבור EOS? מה EOS עושה בשוק? בואו נבדוק עוד כמה עובדות.

מי התחיל את EOS?
בפיקוחו של דניאל לארימר, ה-Block.one הרשום בקיימן פרסם את הספר הלבן EOS.IO ב-2017, והבטיח תמיכה למיליוני משתמשים יומיים פעילים, שימוש חינם למפתחים, שדרוגים קלים ו – קריטי. – חביון עסקה נמוך.

לפני Block.one, Larimer שימש כ-CTO עבור פלטפורמת המדיה החברתית מבוססת בלוקצ'יין Steemit; לפני כן, ייסד את BitShares יחד עם צ'רלס הוסקינסון (מייסד שותף של Ethereum) ב-2013.

לארימר הודיע ​​על עזיבתו את Block.one בתחילת ינואר 2021 (למרות שעמוד הלינקדאין שלו קבע אחרת), מה שגרם לירידה עצומה (30%) במחיר מניית EOS באותה תקופה.

הסיבות לעזיבה של לארימר נראות רבות – החל מתסכול מקהילת המפתחים ועד לדאגות לגבי צנזורה – אבל אולי הוא רק מחפש להתמקד בשאיפות הפוליטיות שלו, לאחר שפרסם לאחרונה את המניפסט שלו, More Equal Animals: The Subtle Art of True Democracy.

כיצד פועלת רשת EOS? מבט מקרוב על DPoS
אז איך עובדת רשת EOS? כמו כל בלוקצ'יין פעיל, תשתית EOS.IO משתמשת באלגוריתם קונצנזוס – Delegated Proof-of-Stake (DPoS) כדי לקבוע את הסדר והתוקף של העסקאות. עם זאת, מקום שבו DPoS שונה משיטת הוכחת העבודה הנפוצה יותר (PoW) היא בהיבט הכרייה – או היעדרה.

במקום ה-PoW free-for-all שמתרחש כאשר מאמת בלוקים מכרה באופן תחרותי עבור תגמולי אימות על ידי הקדשת כמויות אדירות של כוח עיבוד למשימה, מערכת DPoS פורסת 21 יצרני בלוקים נבחרים שנבחרים על ידי קהילת EOS. במקום כל ארבע שנים, קהילת EOS בוחנת את ההצבעות הללו על בסיס דקה אחר דקה.

אבל מי יכול להפוך למפיק בלוק? תיאורטית, כל אחד יכול – אבל בדיוק כמו בפוליטיקה בעולם האמיתי, כסף וכוח עוזרים. משהו כמו תעשיית קוטג'ים צצה כאשר המועמדים החלו להתמודד באופן אינטנסיבי יותר על זכויות הייצור. מפיקי EOS בינלאומיים מובילים נקראים בשמות כמו 'eosnationftw' (קנדה), 'eosflytomars' (סין) ו-'whaleex.com' (סינגפור).

התגמולים המחולקים ל-21 היצרנים הללו משולמים מרבע משיעור האינפלציה הקבוע של 5% (ראה סעיף השאלות הנפוצות). תמריץ זה להתנהג – מחשש לאתחל – נתפס כחיובי עיקרי, וכך גם המהירות ההשוואתית ויעילות האנרגיה של אלגוריתם DPoS בהשוואה לאלגוריתמים אחרים.

אבל מנגנון ההצבעה הזה אינו חף ממחלוקת. הטענות על קנוניה, הצבעה הדדית ומניפולציות אחרות עקפו את שיטת DPoS. ההיבט הריכוזי של קיום 21 יצרני בלוק בו-זמנית זוכה לביקורת כמנוגדת לפילוסופיית הבלוקצ'יין.

אז האם נפגוש קרטלי בלוקצ'יין בשלב מסוים? נצטרך לחכות ולראות.

האם EOS הוא השקעה טובה?
יכול להיות, למרות הדרמה המתמשכת, EOS בעצם הכפילה את ערכה במהלך 12 החודשים האחרונים, ומאז היא נעה סביב ה-5 $.

נפח המסחר האחרון של 24 שעות היה קצת יותר מ-1.4 מיליארד דולר, לפי CoinMarketCap. האם זה דומה ל-15 מיליארד דולר של ETH? לא בדיוק, אבל זה עדיין מראה קהילה פעילה של משתמשי EOS.

מה שווה EOS כרגע? נכון לעכשיו, הביצועים הנוכחיים של EOS אינם מרתקים כאשר מסתכלים על התמונה הרחבה יותר. מחזורי המסחר הגיעו לשיאים של 4 מיליארד דולר כבר ב-2018, כאשר שיאי מחירים עולים על רף 20 דולר.

עם זאת, נכון לעכשיו, ה"רוצח ETH" כביכול מדורג רק במקום ה-46 בטבלת שווי השוק מול המקום הנוח במקום השני של ETH. בקיצור, EOS לא הצליחה לעמוד בהבטחות הגדולות שניתנו מאז ה-ICO שובר השיאים הראשון שלה.

יש הרבה רצון טוב בקרב מחזיקי עניין מסוימים של EOS להחזיר אותו למסלול, וערך האסימון עולה, אבל אתה צריך להיות זהיר. מטבעות קריפטו יכולים להיות תנודתיים מאוד, והמחירים בהחלט יכולים לרדת וגם לעלות. תצטרך לעשות מחקר משלך ולזכור לעולם לא להשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.

שאלות נפוצות

כמה מטבעות EOS יש?

מטבע ה-EOS הוא יותר נכון אסימון EOS, שכן בתור מטבע קריפטוגרפי, אסימון ה-EOS מוחלף בשרשרת Block.one הקיימת בניגוד לרשת המקומית שלו.

ההיצע הנוכחי של אסימוני EOS הוא 971.3 מיליון. שימו לב של-EOS אין היצע מקסימלי – אלא, ההיצע הכולל שלה גדל בקצב אינפלציה קבוע של 5% לשנה, מה שהופך את ההיצע המקסימלי לאינסופי תיאורטית.

מה המטרה של EOS?

EOS הוא אסימון המשמש ב- EOS.IO blockchain, מערכת אקולוגית הדומה ל-Ethereum בכך שהיא מספקת למפתחים את הכלים ליצור DApps באמצעות אסימון EOS כמטבע.

איפה קונים מטבע EOS?

אפשר לקנות EOS במגוון של בורסות קריפטו. . רק זכרו לעשות את המחקר שלכם ולעולם לא להשקיע יותר ממה שאתם יכולים להרשות לעצמכם להפסיד.

Similar Posts