מטבע IOTX

IoTeX (IOTX) הוא פרויקט שמטרתו להעצים את הכלכלה הפתוחה עבור מכונות.

IoTeX היא רשת מבוזרת של משתמשים, מפתחים ועסקים השולטים ומשתמשים בפלטפורמת IoTeX בשיתוף פעולה הדדי. IOTX הוא אסימון שירות המניע את IoTeX, פלטפורמה שמחברת התקני "אינטרנט של הדברים" (IoT) כגון מצלמות או חיישנים עם אפליקציות מבוזרות. ניתן להשתמש ב-IOTX גם כדי לשלם עבור עסקאות, להחזיק ולנהל את רשת IoTeX ולרישום מכשירים חדשים.

ה-IoTeX – blockchain מפעיל מוצרים ממשיים, כגון Consumer Electronics Show (CES) מצלמות המופעלות על בלוקצ'יין וגאדג'ט ה-Pebble geo, שהוא אידיאלי לאופטימיזציה של שרשרת האספקה בכל סקטור.

ההשקה של ioTube v5 ב-6 באוגוסט עוררה עניין בפרויקט IoTex, הכולל גשר חוצה שרשרת חדש עם Polygon, טכנולוגיית Ethereum (ETH) שכבה-2 המאפשרת החלפת אסימונים דו-כיוונית בין שני הפרוטוקולים. מאז, מטבע IoTeX (IOTX) חווה עלייה מסיבית.

איך IoTeX (IOTX) עובד?

IOTX מפעילה כיום קהילה הולכת וגדלה של מכשירים חכמים, DApps ונכסים דיגיטליים כפתרון בלוקצ'יין תואם EVM "שכבה 1". מטבע ה-IOTX מניע עסקאות רשת וחוזים חכמים, והוא גם מאפשר לכל אחד להפוך לבעל עניין ברשת IoTeX.
מאז אפריל 2019, הרשת המרכזית של IoTeX פועלת ללא תקלות ומנוהלת בצורה מבוזרת על ידי יותר מ-60 נציגים, כולל Blockfolio, CoinGecko ו-DraperDragon. יש לה גם קהילה גלובלית של למעלה מ-100,000 אנשים מלמעלה מ-100 מדינות המאוחדות על ידי חזון משותף לאינטרנט של דברים מהימנים.
ההיסטוריה של מותג IoTeX משחקת תפקיד גדול בהצלחתו
לכל פרויקט טוב צריך להיות בסיס חזק. עבור מחזיקי מטבעות IOTX, אלו עשויות להיות חדשות נהדרות שכן החברה הושקה בשנת 2017 כפלטפורמת קוד פתוח במטרה ליצור סביבה מבוזרת שבה בני אדם ומכונות יכולים לתקשר עם אבטחה ואמון בטוחים.

בניגוד למטבעות רבים אחרים בשוק, ל-IoTeX יש הצעת ערך מוצקה ומשימה מאחוריו. מטרתו היא לאפשר לאנשים וחברות רגילות להחזיק ולהפעיל את המכשירים שלהם, כמו גם את הנתונים והערך שהם יוצרים. IoTeX שואפת לדמוקרטיזציה של גישה ל-DApps, נכסים ושירותים מגובי מכונה על ידי קישור בין העולמות הפיזיים והדיגיטליים, מתן ערך למשתמשים ותדלוק כלכלת המכונות החדשה.

מחיר IoTeX (IOTX).

IoTeX (IOTX) נסחר כעת ב-$0.1083, בזמן כתיבת שורות אלה. נפח המסחר של 24 שעות בבורסות הוא בסביבות $78,250,394 דולר.

תחזית מחיר IoTeX (IOTX).

בזמן כתיבת שורות אלה, IoTeX (IOTX) נסחר ב-$0.1083. 

מומחים טכניים מציעים ש-IoTeX יגיע בקרוב לדולר אחד. עם זאת, עשויה להיות צפויה גם צניחה חזקה מכיוון שלשוק הקריפטו לא ייקח הרבה זמן ללכת לקראת FOMO, במיוחד במקרה של מטבע בעל ביצועים גבוהים ששלט בשוק במשך כל פרק זמן.
העתיד של IoTeX (IOTX) נראה מזהיר
IoTeX מבוסס בעמק הסיליקון ונתמך על ידי צוות עולמי של יותר מ-30 מהנדסים, חוקרים ומנהלים מהשורה הראשונה מחברות כמו גוגל, פייסבוק, אובר, בוש ואחרות. אנשים כמו Raullen Chai (ראש הקריפטוגרפיה של Uber), Qevan Guo (Facebook Product Lead Learning Machine), ואנשי מקצוע מוסמכים אחרים הם חלק מהפרויקט הזה.

יתר על כן, IoTeX מבוסס על הרעיון של IoT (האינטרנט של הדברים). האינטרנט של הדברים מקשר בין ההיבטים השונים של הסביבה שלנו בדרכים חדשות וגורם לכל מה שמסביבנו להתחבר בקלות לאינטרנט. בשנים הקרובות, ה-IoT עומד לשלוט בעולם ו-IoTeX עשוי למלא תפקיד מרכזי במעבר הזה. המטרה של IoTeX היא ליצור סביבה חסרת גבולות שבה בני אדם ומכונות עשויים לקיים אינטראקציה עם אמון, חופש ופרטיות מובטחים.

אם IoTeX יצליח לשלוט במגזר ה-IoT, זה ישא חדשות טובות עבור מחזיקי מטבעות הקריפטו של IoTex (IOTX), שכן המחיר עשוי לעלות שוב. עם זאת, זה לא מובטח מכיוון שישנם מתחרים רבים בשוק המציעים את אותו פתרון, אם לא פתרון טוב יותר.

Similar Posts