מטבע Voxies (VOXEL)

ווקס

מה זה Voxies (VOXEL)?

Voxies (VOXEL), הוא משחק RPG במודל "שחק כדי להרוויח" והפרויקט ה-25 של Binance Launchpad שמציע NFTs לשחקניו.

Voxies (VOXEL) הוא מטבע השירות המקורי של Voxie Tactics, משחק RPG טקטי תלת-ממדי מבוסס תורות הבנוי על גבי בלוקצ'יין.

זהו משחק חינמי ומהנה שיכלול כעת את אסימון VOXEL, שיאפשר לשחקנים לקנות נשקים, שריון ועוד דברים מגניבים.

אסימון VOXEL יהיה נגיש גם בשוק המשני, שבו שחקנים מחליפים את האסימון מחוץ למשחק. זה מרמז שבדומה ל-Voxies NFT המשמשים במשחק, שחקנים יכולים לרכוש אסימוני VOXEL במשחק ואז למכור אותם בשוק המשני.

איך Voxies (VOXEL) עובד?

שחקנים יכולים להשתמש ב-VOXEL שלהם ולשחק ב-Voxie Tactics כדי לזכות בפרסים ומטבעות באמצעות אסימון VOXEL. האסימון עשוי לשמש כמטבע במשחק Voxie Tactics, וניתן להשתמש בו עבור כל הפריטים במשחק בשוק Voxie Tactics. בשווקים משניים, ניתן לסחור ב-Voxies באופן חופשי.

שחקנים אינם זקוקים לשום מומחיות קודמת של מטבעות קריפטוגרפיים כדי להשתתף במשחק Voxie Tactics, והם גם לא צריכים לרכוש Voxie NFTs כדי להרוויח אסימוני Voxel באמצעות פעולות במשחק. סביר להניח ש-Voxies יהיה פופולרי יותר בקרב שחקנים מכיוון שהוא משחק חינם, בניגוד למשחקים אחרים להרוויח.
משחק של Voxies (VOXEL)
Voxie Tactics הוא משחק תפקידים טקטי בסגנון רטרו עם כמה טוויסטים מודרניים ותכונות משחק מעודכנות המעניקות לשחקן אווירה נוסטלגית ומודרנית. הוא מושפע מאוד מהרוח של משחקי הטקטיקה הגדולים של שנות ה-90 ותחילת שנות ה-2000.

למשחק שני מצבי משחק עיקריים: חקר ולחימה, כמו גם מגוון מנגנוני משחק משניים של RPG הנראים ברוב משחקי התפקידים.

חֲקִירָה
מצב החקר הוא הרפתקה מונעת עלילה המאפשרת לשחקנים לחקור בחופשיות את היקום של Voxie Tactics. הם נתקלים בהרפתקאות שונות תוך כדי גילוי הרקע של המשחק וחקירת הסביבה החיה שלו. ככל שאתה הולך רחוק יותר, ישנן הפתעות נסתרות רבות לגלות ובעיות תמוהות רבות לפתור.

מצב חקר מאפשר לשחקנים לנסוע ליעדים שונים ולהשלים קווסטטים על מנת ללמוד על ביומות שונות, יצורים ודמויות שאינן משחקות. זה כולל גם אמצעים לגלות ולאסוף אסימוני VOXEL באמצעות הבסת מפלצות הנשלטות על ידי מחשב וסיוע לדמויות אחרות בסביבה על ידי השלמת משימות עבורן, וכן מציע דרכים לזכות בפרסים ואסימוני VOXEL.

מצב החקירה של Voxie Tactics מורחב כל הזמן, ומספק חוויות טריות ומיקומים חדשים ומעניינים לשחקנים לגלות. כמה ביומות שכדאי לצפות להן כוללות את גבעות הדשא, המדבר, הטונדרה המושלגת, ביצות והרי געש

לחימה
ב-Voxie Tactics, קונפליקטים לובשים צורה של רצפים מבוססי תורות שבהם צד אחד מנסה להשיג מטרה עבור כל זירת לחימה, כמו הרג כל האויבים, שרידות מספר מסוים של סיבובים, או הצלת NPCs שנמצאים בסכנה. הקרב מסתיים כשהיעד מושג, והפרסים מחולקים.

ל-Voxie יש שלושה מהלכי פעולה שונים:

  • לשיפור יתרונות הקרב, מופעלת פעולת MOVE. Voxies עשויים להשתמש בו כדי לנווט במפת הקרב ולמצב את עצמם טקטית.
  • ACTION מעניקה יכולת מסוימת או לחש שעשוי לשמש כדי להשיג יתרון טקטי בקרב.
  • באמצע קרב, פעולת EQUIP יכולה לשמש כדי לשנות את הציוד של ווקס (שריון ונשק).

הצוות מאחורי Voxies (VOXEL)

סטיבן – מייסד/מנכ"ל
15+ שנות ניסיון בפיתוח משחקי AAA.

אש – מייסד שותף / CCO
מפתח משחקים.

ריאן – סמנכ"ל כספים
עבודה עם חברת הון פרטית המנהלת את תיקי ההשקעות שלה בשווי 3 מיליארד דולר בשש מדינות.

ג'ייק – CSO
ניסיון של למעלה מעשור במכירות ושיווק.

לפרטים מלאים על הצוות לחצו כאן.

תכונות ייחודיות של Voxies (VOXEL)

משחקים תחרותיים
משתמשים יוכלו לזכות בפרסי VOXEL על ידי השתתפות בשני סוגים של תחרויות שחקן מול שחקן (PvP). קטגוריה אחת תתבסס על הדמויות של השחקנים, בעוד שהשנייה תתבסס על סט הדמויות הזהה לשני השחקנים.

ציוד יצירה
שחקנים יוכלו לערבב ולמזג מרכיבי משחק שונים כדי לשפר את האפקטיביות והנדירות של הסחורה שלהם. זה כרוך בערבוב אלמנטים אלמנטריים עם פריטים או כלי נשק, כמו גם שילוב עם קריסטלים, דלק הדרוש לבניית נשק NFT משופר חדש או פריט עם סוגי נזק נוספים, אפקטים אלמנטיים ו/או יכולות.

אוסף NFT
9,999 Voxies NFTs נמכרו על עקומות מליטה. עם שימוש באלמנט במשחק, שנקרא אבנים. ה- Genesis 10k Voxies הראשוני יוכל ליצור את הדור הבא של דמויות.

פרטי ההשקה של Voxies (VOXEL).

פרטי מכירת האסימונים של VOXEL בפלטפורמת Binance Launchpad הם:

כובע קשיח של Launchpad: 6,000,000 דולר

מכסה קשיחה למשתמש: 15,000 דולר (75,000 VOXEL)

אספקת אסימונים כוללת: 300,000,000 VOXEL

סך האסימונים שהוקצו ל-binance launchpad: 30,000,000 VOXEL (10% מסך אספקת האסימון)

מחיר אסימון למכירה ציבורית: 1 VOXEL = 0.2 USD (המחיר ב-BNB ייקבע לפני המנוי)

כדי להשתתף במכירת האסימונים על המשתמשים לנעול את יתרות ה-BNB שלהם אשר יחושבו והאסימון VOXEL ישולם ב-14 בדצמבר 2021 לארנקים של המשתמשים שהשתתפו במכירת האסימון. לפרטים נוספים, לחץ כאן.
Voxies (VOXEL) Tokenomics
ההיצע הכולל של אסימוני VOXEL נקבע על 300,000,000. אסימונים אלה יחולקו באופן הבא:

תגמולים מהמשחק כדי להרוויח – 150,000,000 – 50%

AlwaysGeeky Games – 72,000,000 – 24%

מכירה ציבורית/פרטית ראשונית – 45,000,000 – 15%

מועצת מייעצת – 15,000,000 – 5%

Ecosystem & Growth Fund – 12,000,000 – 4%

חלוקת אסימוני הקהילה של Voxie NFT – 6,000,000 – 2%

מחיר ווקסיז (VOXEL).
המחיר ההתחלתי של האסימון Voxies (VOXEL) נקבע על 0.2$. המחיר הסופי ייקבע לאחר שהמסחר בו יתקיים בבורסת Binance.

חיזוי מחירים של Voxies (VOXEL) ותחזית עתידית

משחקי Play-to-Earn התפוצצו בשנת 2021. כאשר Axie Infinity (AXS) מובילה את המצעדים עם מיליארדי מכירות ואלפי משתמשים פעילים ביום, משחקים כמו Alien Worlds, Crypto Blades ורבים אחרים שלטו הן בקריפטו והן במשחקים תַעֲשִׂיָה. המחיר של האסימון של Axie Infinity, AXS, חצה את רף 160 הדולרים מה שמראה את הפוטנציאל העצום שיש לתעשיית P2E בעולם הבלוקצ'יין. מאז Voxie Tactics הוא משחק RPG טקטי, ז'אנר שאהוב על מיליוני גיימרים ברחבי העולם. ניתן לצפות את הסיכוי שזה יהפוך לאחד ממשחקי ה-P2E המובילים בעתיד הקרוב.
המחיר של אסימון VOXEL נקבע על $0.2. זהו מחיר שיכול להתפוצץ ל-$10 או יותר מהר מאוד לאחר ההשקה הרשמית שלו ב-Binance, בהתחשב בעלייתם של אסימוני גיימינג לשחק כדי להרוויח, כמו AXS ועוד רבים אחרים. ההייפ הזה סביב אסימון VOXEL עשוי להיות נכון מכיוון שלפרויקט יש מפת דרכים, צוות, משחק ותכונות מוצקות שעשויות לקחת את המחיר שלו לדו ספרתי בקרוב מאוד.

כמו כן, יש לציין כי השדרוג הקרוב של Ethereum 2.0 יוריד את עמלות הגז בין יתר היתרונות אשר יהיו עדים לעלייה בתעבורה לכל האסימונים הבנויים על רשת הבלוקצ'יין של ETH.  ווקסי הוא אסימון ERC-20 ועמלות הגז הנמוכות יותר ועסקאות מהירות יותר עשויות להשפיע לטובה על המחיר שלו.
השילוב של משחקים להרוויח עם NFTs הצליח מאוד עבור פרויקטים רבים של מטבעות קריפטוגרפיים. זה לא מפתיע בהתחשב בעובדה שגודל השוק הכולל של NFTs מוערך בסביבות 7 מיליארד דולר. הצוות ובמיוחד ההנהגה של האסימון VOXEL מורכב ממפתחי משחקים ותיקים עם ניסיון של מספר שנים תחת החגורה שלהם, כפי שנדון לעיל. זוהי נקודה מרכזית שמשקיעים גדולים או 'לווייתנים' לוקחים בחשבון כאשר משקיעים בכבדות באסימון. עם צוות שנבנה סביב מומחים מובילים בתעשייה, אסימון VOXEL עשוי לצפות להשקעות גדולות שעלולות להרקיע שחקים את מחיר האסימון VOXEL.
המשחק של Voxies מבוסס על תלת מימד, תכונה שרוב משחקי ה-P2E בחוץ לא מציעים. המשחק המרתק בתוספת התמריץ להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים תוך כדי השתתפות בפעילויות במשחק הוא סיבה גדולה לכך שלאסימון VOXEL יש עתיד מזהיר.

יש לציין שאחרי שהאסימון של VOXEL הופך לאוויר ב-14 בדצמבר 2021, המחיר שלו צפוי לרדת בחדות, כפי שקורה עם כל אסימון לאחר שהוא נרשמה בבורסה גדולה כמו Binance. זו הסיבה שמומלץ להשקיע באסימון בזהירות לאחר שמחירו יתקרר משלב הקפיפה. כמו תמיד, DYOR וקבל עצות ממומחי הקריפטו לפני השקעה במטבע דיגיטלי.

Similar Posts