בית » בלוג חדשות קריפטו » מטבע ביום - סקירת מטבעות » 3 מטבעות אלטים שכדאי לשים לב אליהם

3 מטבעות אלטים שכדאי לשים לב אליהם

3 מטבעות אלטים שאתם צריכים לשים לב אליהם 

לפניכם רשימה של כמה מטבעות אנדרדוג שיכולים להישאר קצת מתחת לרדאר עד השנה הבאה, מכיוון ששווקי ה-DeFi וה-NFT נמצאים באור הזרקורים השנה.

ישנם מספר פרויקטים ראויים לציון בגזרות הNFT והDEFI שצפויים לתפוס תאוצה בשנת 2022, אז כדאי לעקוב אחריהם.

הנה כמה מטבעות שיכולים להפתיע לקראת 2022.

שלושת האלטקוינים לשנת 2022

סולנה (SOL)

אחד ממטבעות האלטים החזקים ביותר בשנת 2021 שבזמן האחרון לא מככב, אבל ניתן לצפות לצמיחה מתמדת במטבע בשנת 2022 הוא סולנה. רשת SOL בנויה על מנגנון קונצנזוס של הוכחת היסטוריה (PoH) המאפשרת לרשת להיות חסכונית יותר באנרגיה ביחס למתחרים שלה. בעוד שבלוקצ'יינס סטנדרטי רבים מסתמכים על ייצור רציף של בלוקים הדורשים אישור ברחבי הרשת, PoH מאפשר לאימות לחשב את מצב הרשת מהפנקס עצמו. פרוטוקול Solana יכול להיות תלוי בשעון הפנימי שלו ולקיים תפוקה של יותר מ-50,000 עסקאות בשנייה.

SOL הוא מטבע מתחת לרדאר שהחל לצבור תשומת לב השנה, מטבע זה ראה עלייה אסטרונומית בחודשים האחרונים. מה שמייחד את SOL הוא היכולת להגיע למספר ה-dApps הבולטות הפועלים על גבי רשת Solana בתחומי ה- DeFi, מסחר אלקטרוני ואסימונים שלא ניתנים לשינוי (NFT) ומשחקים. לסולנה שווי שוק של 65 מיליארד דולר עם נפחים ממוצעים של למעלה ממיליארד דולר כל 24 שעות. הוא נמצא ב-10 המטבעות המובילים לפי הנפח היומי. סולנה מציעה פתרונות לתחומים החמים של 2021 יחד עם מוצר עם תועלת משמעותית לקהילת הקריפטו.

צפוי שסולאנה תמשיך את הרווח האדיר שלה, כשהיא מסיימת את השנה ברעש גדול.

SOL
מטבע סולנה SOL
מטבע WAVES

גלים (WAVES)

Waves היא פלטפורמה שניתן להשתמש בה לבניית dApps, חוזים חכמים ואסימונים חדשים. הוא משתמש בהוכחת הימור (PoS) קונצנזוס WavesNG והאסימון המקורי של הרשת, WAVES. האסימון משמש כפרס ותמריץ לכרייה, תשלומים והצבעה. מכיוון שזהו אסימון ERC-20 הדבר הופך את Waves למטבע שניתן לעבודה עם רשת Ethereum. פרויקטים ניכרים בנויים על הפלטפורמה, כולל רשת שרשרת Gravity, פלטפורמת DeFi Neutrino ובורסת קריפטו Waves DEX.

עם שווי שוק של למעלה מ-2.3 מיליארד דולר, WAVES token ממוקם היטב ב-100 המובילים של מטבעות הקריפטו.

טרה (LUNA)

הפרויקט השלישי שלנו ברשימה הוא מטבע מכובד ומוכר בשם LUNA. פרוטוקול שכבת בסיס זה משתמש במטבעות יציבים המוצמדים לשיעורי הפיאט הפופולריים, בעיקר TerraUSD. LUNA פועלת כנכס שמור ועוזרת לשמור על המחיר של המטבעות היציבים הללו. באוקטובר, Terra עברה שדרוג של Columbus-5 שאיפשר את תקן Inter-Blockchain Communication (IBC) כדי לאפשר למשתמשים להעביר בקלות LUNA, TerraUSD ונכסים אחרים מ-Terra, ולהפוך אותו לפעילות הדדית עם רשתות אחרות. מיד לאחר עדכון זה, המחיר של טוקן LUNA הגיע לשיא של $49.43. בחודש הבא, שיא נוכחי של כל הזמנים הגיע בעקבותיו ל-$54.77.

לעולם לא נוכל לדעת מה יקרה עם המטבעות האלה, אנחנו רק יכולים לקוות ולראות מה עומד לפנינו, כמובן, כדאי לכם לעשות חקר שוק וללמוד עוד אודות המטבעות שאתם רוצים לרכוש – היו אחראים על הכסף שלכם ולעולם אל תשקיעו כסף שאינכם יכולים להרשות לעצמכם להפסיד, אין בכתבה לתת ייעוץ או המלצה לקניית מטבע/מטבעות ובכלל, שוק הקריפטו סובל מתנודות רבות במחיר – אז קחו זאת בחשבון.

מטבע טרה – LUNA


למדו עוד על מטבע SOL כאן


למידע נוסף על WAVES


למידע נוסף על LUNA

Similar Posts