בית » בלוג חדשות קריפטו » חדשות קריפטו » 5 מטבעות הקריפטו המובילים השבוע

5 מטבעות הקריפטו המובילים השבוע

5 מטבעות הקריפטו המובילים השבוע

השבוע האיום הגדול בשוק הקריפטו סוף סוף הגיע. כל מטבעות הקריפטו ירדו באופן מסיבי בהערכת השווי. עם זאת, הפוסט הזה עוסק בחמשת המטבעות הקריפטו המובילים שהפתיעו בשבעת הימים האחרונים. המשקיעים ממהרים להבין מדוע זה קורה, בעוד האסימונים נופלים יותר ויותר בערכם. בזמן כתיבת שורות אלה, מחיר הביטקוין עומד על 49,023.25 דולר.

5. 5 המטבעות הקריפטו המובילים: Bitcoin Cash ABC (BCHA) +6%

Bitcoin Cash ABC (BCHA) הוא מזלג קשיח שהתקבל מביטקוין קאש. יש לו בהחלט איכויות קשורות של Bitcoin Cash, אבל, BCHA נושא מס כורים שבו 8% מפרסי הכרייה יחולקו עם ההשקעה בפיתוח הפרוטוקול. ב-7 הימים האחרונים, מחיר ה-BCHA עלה בכמעט +6%, מספיק בשביל מקום ברשימת המטבעות הקריפטו המובילים שלנו.

4. 5 המטבעות הקריפטו המובילים: סטאקס (STX) +13.4% 

Stacks היא פלטפורמה התומכת ביישום של חוזים חכמים ויישומים מבוזרים. הוא מגלה את הפוטנציאל שלו מביטקוין, שכן הוא תלוי בו לאבטחה וביצוע עסקאות. ב-7 הימים האחרונים, מחיר ה-Stacks עלה בכמעט +13.4%, מספיק בשביל מקום ברשימת מטבעות הקריפטו המובילים שלנו.

3. 5 המטבעות הקריפטו המובילים: LEO Token (LEO) +17%

אסימון LEO הוא אסימון מניות של בורסת הקריפטו Bitfinex. זהו אסימון השירות המיועד ליישום בבורסת Bitfinex ובפלטפורמות מסחר אחרות המתוחזקות על ידי iFinex. האסימון צפוי להגדיל את קהילת Bitfinex ולשפר את ביצועי הפלטפורמה. ב-7 הימים האחרונים, מחיר ה-LEO עלה בכמעט +17%, בדיוק מספיק למקום ברשימת מטבעות הקריפטו המובילים שלנו.

2. 5 המטבעות הקריפטו המובילים: פוליגון (MATIC) +19.4%

רשת Matic היא פלטפורמה שנבנתה עבור קנה מידה של Ethereum והרחבת תשתית. פתרון קנה המידה הזה של שכבה 2 נתמך על ידי Binance ו-Coinbase והוא כבר בשימוש על ידי פרויקטים רבים כמו Aavegotchi ואחרים. זהו פרויקט שמטרתו לשפר את המערכת האקולוגית הנוכחית של Ethereum על ידי מתן תפוקה יוצאת דופן יותר והתמודדות עם עמלות הגז העצומות. ב-7 הימים האחרונים, מחיר ה-MATIC עלה בכמעט +19.4%, בדיוק מספיק למקום ברשימת מטבעות הקריפטו המובילים שלנו.

1. 5 המטבעות הקריפטו המובילים: Terra (LUNA) +66%

Terra הוא בלוקצ'יין שהשתמש ב-stablecoins כדי להקל על הבטחת המחירים במערכות תשלום גלובליות. למעשה, מגיע להם להצטרף לאבטחת מחירים וכסף פיאט על ידי התרת ביטקוין (BTC), ובכך לאפשר החזרים זולים. ב-7 הימים האחרונים, מחיר LUNA עלה בכמעט +66%, בדיוק מספיק למקום ברשימת מטבעות הקריפטו המובילים שלנו.

Similar Posts