בית » בלוג חדשות קריפטו » מדריכים מיוחדים » 8 משחקי בלוקצ'יין שאתם צריכים להכיר
|

8 משחקי בלוקצ'יין שאתם צריכים להכיר

8 משחקי בלוקצ'יין

השקעות קריפטו: 8 משחקי בלוקצ'יין שאתם צריכים לבדוק

לכולנו יש חרטה אחת גדולה בחיים. לא, אני לא מדבר על אהבת חיינו, אני מתכוון לאותה השקעה אחת גדולה שפספסנו בזמנו והלוואי שהיינו נכנסים אליה. עבורי, החרטה הגדולה ביותר על ההשקעה שלי הייתה שדחיתי את הביטקוין לא רק פעם אחת, אלא שוב ושוב במהלך השנים… "אוי!"

שמעתי לראשונה על ביטקוין מחבר שלי בשנת 2009 כשביטקוין היה חדש לגמרי, ויכולתי לרכוש קומץ מהם בדולרים בלבד ולהיות מולטי-מיליונר עד עכשיו. חשבתי שהביטקוין נשמע מטומטם ושהקונספט מגוחך. מהר קדימה לשנת 2014 כשהייתי יועץ פיננסי והביטקוין היה מתחת ל-1k, הוא כל הזמן צץ על הרדאר שלי ובמעגלים החברתיים שלי ועדיין חשבתי שזה נשמע מטומטם ולא הצלחתי להבין למה מישהו יוציא כמעט אלף על כסף דיגיטלי בלי שום מטרה. חשבתי שזה משהו שאולי לא יכול לעלות יותר בערכו, ואף פעם לא להתחרות בבנקים שימחקו את הביטקוין אם הוא אי פעם יהפוך לאיום. כמה צעיר ותמים הייתי, שטוף מוח על ידי מערכת הבנקאות וחשבתי שהריבית של 0.2% שהרווחתי מהבנק שלי הייתה עסקה די טובה.

העבירו קדימה עוד כמה שנים והנה אני אול אין, כותב עבור ביטגו, מאמין שביטקוין וביזור הם המפתחות לעתיד טוב יותר.

לרובנו יש לא רק חרטה פיננסית אחת אלא גם רוצים לפקוח עין על הדבר הגדול הבא ולא לחזור על אותה טעות. האם משחקי בלוקצ'יין יכולים לספק את ההזדמנות הבאה?

תוכן עניינים

מגמות בקריפטו

ראשית, זה היה הביטקוין ששיגע את העולם כשרשם רווח של 3,200% בתוך 3 חודשים ב-2011, והותיר את המשקיעים המסורתיים המומים כשהתרגלו להחזר על ההשקעה של 7-12% בשנה שהם קיבלו (וזה נחשב לשנה טובה). ואז בשנת 2017, הגיע הזמן של אתריום לזרוח, להטיל בבושה את רווחי הביטקוין הללו, ולרווח עצום של 10,000% לשנה. אלא אם כן גרתם במערה, ללא ספק שמתם לב למגמה הנפיצה המאסיבית כאשר 2021 היא ללא ספק השנה של NFTs. על פי דיווח של רויטרס, שוק ה-NFT זינק כמעט מכלום בסוף 2020, מכיוון שאף אחד אפילו לא ידע מה הם לעזאזל NFTs, ואז הגיע לרמה מדהימה של 10.7 מיליארד דולר (כן מיליארד עם "מ") ברבעון השלישי.


מכירות NFT ב2021
מכירות NFT בשנת 2021

NFTs הגיעו לרמה של אימוץ מיינסטרים מהר יותר מכל סוג נכס אחר בהיסטוריה, כאשר מפורסמים וספורטאים מפורסמים כמו טום בריידי, ג'יי זי, טוני הוק, אמינם ופריס הילטון הסתבכו יחד עם סנופ דוג שלא רק שלו ה-NFTs שלו נמכרים ב-Crypto.com אלא חשף שהוא עצמו למעשה לווייתן NFT ענק עם אוסף משלו שדווח על שווי של יותר מ-17 מיליון דולר. NFTs אפילו נידונים במאמרי פרסום פיננסיים מסורתיים והוצגו ב-Sattery Night Live הכל תוך פחות משנה, ונראה ש-2022 עשויה להיות השנה של משחקי בלוקצ'יין ומטא-ברס, שכן הם כבר ממריאים בסוף 2021.

משחקי בלוקצ'יין כבר מראים לנו מה הם יכולים לעשות

כבר טעמנו מהעוצמה והפוטנציאל שיש לפרויקטים של משחקי בלוקצ'יין להציע. לא צריך להסתכל רחוק יותר מאסימונים כמו Axie Infinity שהאסימון של AXS זינק ב-71,900% בשנה אחת. Axie Infinity הפכה רבים ממשקיעי הקריפטו הראשונים למיליונרים תוך פחות משנה מכיוון שהם הצליחו להפוך כמה מאות דולרים להון מוחלט.

AXIE הוא לא המשחק היחיד שמניב תשואות ענקיות, זה לא רק מזל או משהו "חד-פעמי", כפי שאנו רואים במשחקים שונים כמו Cryptoblades, עוד משחק בלוקצ'יין פופולרי מאוד.
המחיר נהנה מההשקה המצויינת שעלתה מ-$1 ל-$160 דולר בפחות מחודש לפני שהמחיר התרסק בחזרה בפתאומיות, כשההון הושג במהירות ואבד במהירות.

משחקי בלוקצ'יין הם עדיין תעשייה חדשה מאוד, כאשר רבים מהמשחקים הפופולריים ביותר הללו מאומצים בקצב מהיר בלתי נתפס ומחוללים מהפכה בעולם עם מודל המשחקים שלהם כדי להניב רווחים.

רוב משחקי הבלוקצ'יין שמנצלים את המשחק כדי להרוויח משתמשים במודל שחק בשביל להרוויח ו-NFT נוצרו בשנת 2021 והתעשייה הזו בת פחות משנה.
זה אומר שלתעשייה הזו יש עוד הרבה מה לתת, להתבגר ולהתפתח, כאשר אנליסטים רבים מאמינים שמשחקי בלוקצ'יין הם טרנד שנמצא כאן כדי להישאר ותשנה מהותית את עתיד הגיימינג ותעשיית המטא-וורס.

המשמעות עבור גיימרים ומשקיעים כאחד הוא שעדיין יש פוטנציאל עצום והרבה הזדמנויות שאפשר למצוא בתעשייה המתהווה הזו, שכן תעשיית המשחקים עצמה אינה מראה סימנים של האטה, וגם לא קצב הצמיחה של אימוץ הבלוקצ'יין או NFTs.


פרויקטי גיימינג בלוקצ'יין – פוטנציאל

עכשיו כשמשחקי הבלוקצ'יין רק בשלב ההתחלתי,  לפניכם פרויקטים שלדעתי כדאי לשים עליהם עין – מובן מאליו שזה לא ייעוץ השקעות, ואתם צריכים לעשות מחקר משלכם במקום להקשיב לאיזה זר שכותב מאמרים באינטרנט, אבל לדעתי, אלו חלק מהמשחקים והפרויקטים שאני אני עוקב אחריהם מקרוב כדי לחזק את תיק ההשקעות שלי.

אקסי אינפיניטי AXIE INFINITY

אני יודע, כנראה שנמאס לכם לשמוע על המשחק הזה מכיוון שהוא עלה בכל הכותרות אונליין עם הזינוק המטאורי שלו בפופולריות, כשאנשים כבר עושים עושר משנה חיים. וכמשקיע ממולח, אולי אתה גם חושב שאני חייב להיות מטורף להציע משהו שכבר עלה ביותר מ-70,000% מהתשואות רק השנה אבל, אמנם זה נכון ש Axie Infinity בריצת שוורים, אבל זה בהחלט משחק שאני הולך להסתכל עליו כדי להיות מעורב בו במהלך תיקון השוק הבא.


משחק הבלוקציין אקסי אינפנטי

הסיבה שאני מחפש להיות מעורב בפרויקט הזה היא של-Axie Infinity היא שיש להם כמה דברים ממש מרגשים בצנרת, כשמפת הדרכים שלהם נראית מעולה. עם העלייה המטאורית המדהימה של הפרויקט, הצוות גייס הון רב כדי לתמוך בפיתוח נוסף ובחדשנות כדי להרחיב את המערכת האקולוגית של Axie Infinity, שלא לדבר על כך שיש להם גם יתרון מוביל בתחומם.

הסיבה שאני שורי לגבי Axie הוא שהצוות מתכוון להציג את AXS STAKING שעשוי להוביל לעלייה בביקוש לאסימון מכיוון ששחקנים ומשקיעים יוכלו להרוויח הכנסה פסיבית. הצוות גם מחפש להוסיף רשת חברתית שלמה, לפתח עוד את השוק, לשחרר שדרוג למשחק , להציג PvP עם סולם וטורנירים, להציג את מצב PvE Adventure, ולדעתי, הפיתוח המרגש ביותר יהיה בהקדמה של Lunacia , שתהיה המולדת האקסית. לונאצ'יה תחולק לחלקות אדמה מסוימות שישמשו כבתים ובסיסים לאקסיס, שיוכלו להשתדרג לאורך זמן. כבר ראינו את התפוצצות האימוץ והפופולריות של עולמות וירטואליים שלא צריכים להסתכל רחוק יותר מ-Decentraland ו-Sandbox, אז תחשוב על לונאצ'יה להיות כזה… אבל אתם יודעים, עם Axies במקום זאת.

כוכב אטלס STAR ATLAS

Star Atlas הוא משחק בלוקצ'יין נוסף, שייתכן ונצטרך לחכות עוד זמן לפני שהמשחק הזה ישוחרר במלואו. בדיוק כפי שרומא לא נבנתה ביום אחד, אני מניח שלא ניתן לבנות את כל יקום אטלס הכוכבים בעשור הזה, וזה הוגן מכיוון שמדובר במשחק אחד מורכב ורציני שמכיל חברה ומערכת כלכלית משלו, עם גרפיקה של משחק דמוי קולנוע.

למרות שההשקה המלאה והעיקרית של המשחק עצמו יקח עוד שנים, המשחק מושק בשלבים עם שחרורים של מיני-משחקים כבר בעיצומם, המאפשרים לשחקנים לקבל טעימה שיש מה לצפות מכיוון שהם כבר יכולים להגדיר את הפרופילים שלהם, לבחור סיעה, לרכוש ולמכור ספינות וציוד NFTs בשוק, "גרסה קלה" של Star Atlas תשוחרר מתישהו ברבעון הרביעי, שם שחקנים יוכלו לקחת את הספינות שלהם לסיבוב ולחקור קצת.

עם האסימון של Star Atlas במשחק ATLAS שהושק לאחרונה למכירה ציבורית ושוק Star Atlas שמוכר פריטים במשחק כגון ספינות וציוד כ-NFTs שניתן להשתמש בהם במשחק, גם שחקנים וגם משקיעים יכולים להיכנס מוקדם ולגרוף פריטים שיהיו בעלי ערך רב לשחקנים עם השחרור והאימוץ המוצלחים של מה שרבים מחשיבים את פרויקט המשחקים והמטא-וורס הגדול והשאפתני ביותר בכל הזמנים.

שרשרת אטרי ATARI CHAIN

כן, קראתם נכון, Atari כמו באייקון הגיימינג האיקוני שהיה גוליית במרחב המשחקים מאז שנות ה-70. Atari הסתגלו עם הזמן ועשו את הכניסה שלהם למשחקי בלוקצ'יין בגדול. אטארי כבר פרצה לשני המטאוורסים הגדולים ביותר בעולם הבלוקצ'יין, Decentraland ו-Sandbox והשאיפות שלהם לא קרובות להאטה. למפתחים ב-Atari יש 50 שנות ניסיון והם יודעים מה נדרש כדי ליצור משחקי וידאו מוצלחים ועכשיו, כשהם שקועים לגמרי ב-NFTs, בלוקצ'יין וב-metaverses, מצפים מהחבר'ה האלה לקבל את מגע Midas של עולם משחקי הבלוקצ'יין עם כל דבר שהם שחרור עשוי להיות זהב עבור משקיעים מוקדמים ומאמצים. משקיעים וגיימרים יכולים לקבל חשיפה לפוטנציאל ההפוך של Atari על ידי רכישת Atari Token (ATRI) ומעקב אחר תאריכי השקה עתידיים של פרויקטים. 

אטרי

BIG TIME
Big Time הוא עוד פרויקט NFT למשחקי בלוקצ'יין שעדיין לא שוחרר, אבל אני מעלה אותו על הרדאר שלכם מוקדם כדי שתוכלו לשקול להיות מעורבים כמשקיעים מוקדמים.

 ל-Big Time יש צוות כוכבים של ותיקי תעשיית המשחקים עם ניסיון מחברות כמו Epic Games, Blizzard, EA ו-Riot שעבדו על כמה מהמשחקים הגדולים בתעשייה כמו Fortnite, God of War, Call של Duty ו-Overwatch, אז החבר'ה האלה בהחלט יודעים לעשות משחק קטלני.

עבורי, זה נשמע של-Big Time יש את כל המרכיבים הדרושים כדי ליצור משחק אפי שיכול לראות פופולריות ואימוץ מסיביים. זהו RPG מרובה משתתפים שבו שחקנים יכולים לחבור לחברים להרפתקה לאורך זמן ומרחב. כן, זה נכון, המשחק הזה כולל מכונת זמן ששחקנים יכולים להשתמש בה כדי לתפוס קווי זמן תוך איסוף NFTs יקרי ערך ממאות שונות בזמן שהם חוקרים תעלומות עתיקות ותרבויות עתידניות עם חבריהם. נשמע לי די כיף!

שחקנים יוכלו גם ליצור חתיכה קטנה משלהם של גן עדן מותאם אישית ביקום ביג טיים שכן הם יוכלו להתאים את החלל שלהם עם קישוטים ופריטים NFT ייחודיים שנמצאו בזמן הרפתקה. למרות שהמשחק עדיין לא הושק, הפרויקט עומד לשחרר מכירה ציבורית עבור SPACE NFTs בתחילת דצמבר, בה שחקנים יכולים להשתמש כדי לגשת לחדרים חדשים, להתמחות בתחנות יצירה ועוד. SPACE הולך להיות מוגבל, מה שהופך אותו לבעל ערך רב מכיוון ששחקנים יוכלו להשתמש בזה כדי להרחיב את היקומים האישיים שלהם ויהיו גם אסימונים במשחק ששחקנים יכולים לאסוף כדי לרכוש NFTs, כמו גם לטעון פריטים ועוד.

NovaX נובה אקס

האם אי פעם רצית להחזיק בכוכב משלך? ובכן, NovaX מספק בדיוק את היכולת הזו. הצוות מאחורי NovaX יצר יקום המורכב מ-8,888 כוכבי לכת שנטבעו כ-NFT, שכבר נמכרו במהלך ההשקה הראשונית אך זמינים כעת בשוקי NFT משניים. חלקות אדמה דיגיטליות זעירות הקטנות יותר מהדירה הראשונה שלי כבר נמכרות בסכומי כסף אסטרונומיים בהרבה מטאוורסים, תארו לעצמכם כמה כוכב לכת שלם יכול להיות שווה? כלכלה פשוטה של היצע וביקוש גורמת לעלייה בביקוש לקרקעות דיגיטליות נדירות, ולכן מגדילה את ערכן מכיוון שמשקיעים וספקולנטים רבים מחפשים להיות מעורבים בשוק הנדל"ן הדיגיטלי הצומח. NovaX מחפשת לתת לאנשים את ההזדמנות לנצל את הרעיון הזה על ידי מכירת היצע מוגבל של כוכבי לכת שלמים.

NovaX הוא משחק מקוון מרובה משתתפים (MMO) בשיטת שחק כדי להרוויח שנבנה על רשת Avalanche. כוכבי לכת הם הנכס המרכזי ביקום NovaX, כאשר שחקנים צריכים להחזיק אחד כדי לשחק במשחק, ואי פעם יכולים להיטבע רק 8,888 כוכבי לכת. ברגע שבבעלות כוכב לכת, שחקנים יכולים לבנות ולעלות בניינים במפעלים שלהם, שלכל בניין יש תפקיד אחר, עם מבנים ומבנים חדשים שיתווספו בעתיד. למשחק הזה יש פוטנציאל השתכרות עצום שכן לא רק ששחקנים יכולים לנצל את הערכת ההון של כדור הארץ עצמו, אלא גם לבנות מפעלים סולאריים, מכרות מתכת ומעבדות גבישים על כוכבי הלכת שלהם שכולם מייצרים אסימוני קריפטו באופן פסיבי עם ערך במשחק ובעולם האמיתי. כך שהכוכב יכול ממש להרוויח כסף בזמן שאתה ישן. האסימונים שנוצרים נשרפים גם כשהם משמשים במשחק, מה שמבטיח שהם נשארים נדירים ובעלי ערך.

מלבד בניית מבנים על פני כדור הארץ, שחקנים יכולים לצאת למשימות חלל ולקרב, לספק חינוך לחייליהם כדי שיוכלו להיות מצוידים יותר למשימות אלו, שחקנים יכולים לבנות סוכנות מודיעין כדי להשיג מידע רב ערך על משימות ולנהל החיילים שלהם באזורי מלחמה. המשחק תומך גם בגילדות ובקרבות PvP, כך ששחקנים לא צריכים להסתובב לבד על כוכב כמו תאנוס לאחר שהביס את הנוקמים.

NovaX היא מערכת אקולוגית מתפתחת, והצוות יוסיף באופן עקבי תכונות ותוכן חדשים כדי להבטיח שהשחקנים יישארו מעורבים, מבדרים ומתעניינים. משקיעים וספקולנטים יכולים להיות מעורבים על ידי רכישת אסימוני המשאבים למשחק: NovaXSolar (XSLR), NovaXMetal (XMTL) NovaXCrystal (XCRS) וכן לרכוש את כוכבי הלכת משוקי NFT עמית לעמית. בפעם הבאה שאתה צריך משכנתא או הלוואה מהבנק שלך והם צריכים לדעת על השווי והנכסים שלך, פשוט אמור להם שאתה הבעלים של כוכב לכת שלם ושבטחונות לא צריכים להדאיג.

גלקסיות פנטום PHANTOM GALAXIES

לחובבי רובוטריקים, MechAssault ו-Gundam Wing, זה בשבילכם. Phantom Galaxies הוא סים חלל פתוח עם פעולת יריות מכה בקצב מהיר וקו עלילה מפתה. למשחק הזה יש הכל: קרבות רובוטים ענקיים, קרבות רובוטים ענקיים בחלל, NFT מבוססי יוצרים וניתנים לאספנות, חקר חלל וגילדות כך שלא תצטרכו להתחרפן לבד. הגילדות יאפשרו שליטה בגלקסיה כמו גם יצירת ארגונים ותאגידים למי שמחפש צד של משחק כלכלי קפיטליסטי עם סדר קרבות החלל של רובוטים מכניים ענקיים.

למרות שאלו עדיין ימים מוקדמים מאוד עבור הפרויקט הזה ועדיין לא הרבה ידוע מלבד פריטי אספנות NFT ומכשירי NFT למשחקים שצפויים להשיק מתישהו ברבעון הרביעי של 2021, אני ממליץ לבדוק את האתר שלהם עבור טריילר משחק עמוס באקשן. הוא בטוח יעיר את פנטזיות חליפת הרובוט הענק הפנימי שלך ותשגיח על מהדורות ה-NFT שלהם מכיוון שהם צפויים להימכר מהר מאוד ולהיות בעלי ערך רב, שכן יש כבר הרבה התרגשות וציפייה מאחורי ההשקה הזו.

Cradles: Origin of Species

היו לנו רובוטים, חייזרים, צירים, מכונים, חקר חלל, חלליות, מסע בזמן, מה הלאה? מה עם דינוזאורים? זה נכון, אני חייב להטות את הכובע לצוות שהמציא את הרעיון הזה מכיוון שכל כך הרבה משחקים מבוססים על דו-קרב, יריות, ביזה ואיגום משאבים, שזה נחמד לראות קבוצה המציאה קונספט מקורי, ו המטאוורס הזה הולך להיות מעורר מחשבה. עריסות: מוצא המינים הוא משחק שמתחיל בתקופות פרהיסטוריות (ומכאן הדינוזאורים), שבו על השחקן להכיר תחילה את הנוף והמשחק, לצוד ולהגן על כפר. זה בערך כמו הדרכה אינטראקטיבית, ולאחר השלמת המשחק מקבל תפנית אבולוציונית רצינית.

בעוד שהמשחק מתחיל כאדם קדום שמנסה לשרוד בתקופת הטריאס, הם בסופו של דבר יתקלו או ירכשו קריסטלים עם המטבע הרפובליקני (DRPC) שהם יכולים להשתמש בהם כדי ליצור אביזרים או להשתמש ב-TimeSpaceSand כדי לנסוע בזמן ובמרחב, להיכנס עולמות שונים וביקור בעבר או בעתיד. אסימון DRRepublic (DRPC) במשחק עדיין לא הושק לציבור, אז אולי כדאי שתפקח עליו עין לרווחים מוקדמים אפשריים של משקיעים.

העולם יציע עיר מרכזית ואזור הרפתקאות, בו שחקנים יכולים למצוא יצורים שכבר נכחדו מזמן, כאשר השחקנים יוכלו לאסוף משאבים, ליצור ולסחור בפריטים ואפילו להיכנס לגוף של דינוזאור כדי לראות כמה קשה זה חייב להיות לעבור את החיים כטי-רקס עם הזרועות הקטנות האלה.

רעיון מעניין אחד של המשחק הזה הוא שזה יהיה משחק הבלוקצ'יין הראשון שישתמש באנטרופיה דמוית חיים, כלומר ככל שהזמן יעבור, בניינים יירקבו, הנופים ישתנו, ויצורים ימותו, השחקנים יצטרכו לעדכן ולבצע תחזוקה כדי למנוע את הידרדרות העולם. כדי להשיג זאת, הצוות שמאחורי metaverse blockchain זה היה צריך ליישם תקן חדש של NFT הידוע בשם ERC-3664 שהוא סוג אסימון ה-NFT הראשון שנוצר אי פעם שיכול להשתנות, להתפתח ולדעוך לאורך זמן כדי לתת לעולם הזה את תכונות המשחק הראשונות של הסוג הזה

למשחק הזה יש סגנונות משחק רבים ושונים. שחקנים יכולים ליצור עולמות משלהם, להציג מינים שונים, נופים, ערים ומבנים שונים כדי לראות כמה זמן המערכת האקולוגית שלהם יכולה להחזיק מעמד, כאשר ככל שהעולם קיים זמן רב יותר, כך השחקנים מרוויחים יותר, וזה רעיון מעניין. יהיו מצבי הישרדות והרפתקאות לשחקנים שאוהבים לחקור, להרפתק ולהילחם בדינוזאורים תוך מציאת אוצרות ופריטים נסתרים, אם כי המשחק הזה הולך הרבה יותר עמוק מזה מכיוון ש-Origines הוא גם מטא-ורס אמיתי שבו שחקנים יכולים למעשה לעשות הכל, צדדים שלישיים יכולים ליצור אינטראקציה עם העולם, שחקנים יכולים להציג תכונות ומושגים חדשים בעולם ולהצביע על הצעות פיתוח עתידיות.

על פי הספר הלבן, Cradles יוצר עולמות פתוחים שחסרים בסיפורי עיקריים ורקע, מה שנשמע מוזר בהתחלה. זה תלוי בשחקן לפתח את הסיפור המרכזי והרקע, כאשר שחקנים יבחרו את מקור הציוויליזציה שלהם והחלטותיהם יביאו לאבולוציה של עולמם עם תרחישים רבים שיובילו לסוף הציוויליזציה שלהם. לשחק את אלוהים חייב להיות קשה אחרי הכל. בעולמות Cradles, קהילת השחקנים או צוות הפיתוח יכולים גם לפתח מודים משלהם שיכולים להתמקד בתכונות משחק כמו הישרדות במדבר ומצבי הרפתקאות, ליצור חוויות עלילה דומות למשחקים כמו זלדה, או אפילו ליצור אופנים להימורים מניבים. לפני שניתן להכניס מוד למשחק הוא חייב להיות מוכר ומקובל על ידי הקהילה.

כל מה שזה אומר הוא שזהו משחק עולם פתוח שהולך להתפתח כמו שהשחקנים רוצים שהוא יתפתח, זה הולך להיות הפעולות המשולבות של קהילת Cradles שיכתיבו ותמשגו הרבה מהמשחק .

למרות שעדיין מוקדם מדי להסתבך בזמן כתיבת שורות אלה, זהו פרויקט אחד שמאוד מסקרן אותי ואשמח להיות מעורב ברגע שייוודע יותר על הפרויקט. אם אתה מרגיש שפספסת כבר את הסירה ב-Decentraland ובארגז החול, זו יכולה להיות ההזדמנות שלך להסתבך בשלב מוקדם במה שיכול להיות המטאוורס הגדול ביותר עד כה. במילותיו של הצוות של Origin, "הפרויקט הזה הוא הצדעה לכל החיים והציוויליזציה שהיו אי פעם על כדור הארץ." "זה המשחק של העולם"

Enjinstarter Launchpad

אם אתה מרגיש המום מהמספר העצום של שחרורים של משחקי בלוקצ'יין בחוץ ואינך יודע באילו לבחור, סיכמתי אותך. קשה לדעת באילו פרויקטים להשקיע, אילו פרויקטים טובים, אילו משיכות לשטיח, ואלוהים אדירים יודע שאי אפשר לחקור את כולם ובקושי גירדתי כאן את פני השטח. משטחי השקה הם אפשרות פנטסטית עבור משקיעים המעוניינים להיכנס לפרויקטים מוקדם, ומשטח ההשקה של Enjinstarter נותן למשקיעים גישה מוקדמת לפרויקטים הגדולים הבאים במשחקים ופרויקטים של metaverse.

Enjinstarter הוא פלטפורמת השקה למשחקי בלוקצ'יין המתמקד בצמיחת ה-Enjin Ecosystem המצליחה והאומצה באופן נרחב. נבנה על JumpNet של Enjin, Enjinstarter הוא מקום שבו יוצרים ומפתחי משחקים יכולים להפעיל קמפיינים לגיוס הון עבור הפרויקטים שלהם ולהתחבר למשקיעים המעוניינים להשקיע בפרויקטים חדשים ומבטיחים למראה.

פלטפורמת השקה זו מעניקה למשקיעים הזדמנות להיכנס להצעות חדשות לגמרי של ICO, IDO ו- IGO מפרויקטים חדשים, מה שמאפשר גישה מוקדמת לפני שהאסימונים יהיו זמינים לציבור הרחב. לעתים קרובות את הרווחים הגדולים ביותר בקריפטו יש משקיעים שהצליחו להיכנס לפרויקטים מוקדם וליהנות מהצמיחה הפרבולית של מחיר האסימון ברגע שהוא יושק לציבור, ו-Enjinstarter מספקת מקום שמאפשר בדיוק את זה. במקום לקחת שעות מפרכות מהיום שלך כדי לחקור ולסנן מאמרים וניירות בניסיון למצוא את הפרויקט הגדול הבא, למה לא לתת לצוות Enjinstarter לעשות את זה בשבילך מכיוון שהם כבר חוקרים את הפרויקטים ומביאים רק את אלה שהם מרגיש שיש להם פוטנציאל והם לגיטימיים. Enjinstarter עדיין עובר את אירוע ה-Token Genesis שלהם, אבל חלק גדול מאספקת האסימון של Enjinstarter (EJS) זמין כעת ב-Uniswap.

סיכום

אנו נמצאים בנקודת זמן מאוד מעניינת שבה התקדמות הטכנולוגיה שיש לה את היכולת לשנות את עתידנו באופן קיצוני, גוברת ומאומצת בקצב מדהים. אנחנו גם נמצאים בנקודת המבט של שלוש טכנולוגיות מאסיביות ומפרעות, שקיימות במערכות אקולוגיות נפרדות מסיבות שונות עם מקרי שימוש מקוריים נפרדים, כולן מתמזגות יחד ויוצרות חידושים ומעצבות את העולם בדרכים שלא יכולנו אפילו לדמיין רק לפני עשרים שנה .

משחקים, טכנולוגיית בלוקצ'יין ו-NFTs הם כולם חידושים טכנולוגיים שמאיצים במסלולים נפרדים משלהם עם מטרות רבות ושונות, אך כעת מתאחדים בצומת דרכים שבה שלושת הטיטאנים הללו משולבים כדי ליצור כמה מהמטאוורסים ופרויקטי המשחקים השאפתניים ביותר. הולך לעצב את חיינו ואת העתיד בדרכים שאנחנו אפילו לא יכולים אפילו להגות לגמרי עדיין. אם אתה חושב שזו הגזמה, אני לא היחיד שחושב שהתקדמות מטא-וורס ובלוקצ'יין יעצבו את העתיד שכן פייסבוק, מיקרוסופט, סוני ואמזון מזרימות מיליארדי דולרים לפיתוח מטא-וורסי במירוץ לעליונות המטאוורסית.

תוצאה מרתקת נוספת של משחקי בלוקצ'יין היא כיצד מודל ה-Play to Earn Gaming מחולל מהפכה בכלכלות מכיוון שכבר ראינו אלפי אנשים שנאבקו בעוני יכולים כעת להתפרנס על ידי משחק משחקים, ואנשים עוזבים את עבודתם במשרה מלאה. להרוויח משכורות גבוהות יותר בעולמות וירטואליים שמשלמים להם במטבעות קריפטוגרפיים שניתן למכור תמורת ערך כספי בעולם האמיתי. אם הייתי צריך לבחור בין להרוויח כסף לרכוב סביב הגלקסיה ולהילחם ברובוטים בחלל או להיות עבד לעבודה של 9-5 ששנאתי, אני יודע באיזו מהם הייתי בוחר.

כל זה הוא חלק מתמונה גדולה יותר ולמה שרבים מתייחסים אליו כמהפכה הרביעית והשלב הבא באבולוציה הטכנולוגית. כשהמהפכה החדשה הזו זמינה באופן נרחב לכל אחד בעולם עם גישה לאינטרנט, ומיישרת את מגרש המשחקים יותר מאשר בכל שלב אחר בהיסטוריה, הון מרוויח ואובד מהר מאי פעם. אנליסטים וחובבי קריפטו רבים מתייחסים למהפכה זו כאל העברת העושר הגדולה ביותר בהיסטוריה האנושית. הזדמנויות להשקעה ויצירת עושר בקנה מידה זה הוא משהו שמגיע פעם במאה או פחות, בין אם זו הייתה תופעת המאניה של הצבעונים בשנת 1636, הבהלה לזהב במאה ה-18 או בום הדוט קום בשנות ה-90, השאלה היא: האם אתה הולך להיות אחד מבני המזל שעומדים לעשות עושר משנה חיים במהלך ההזדמנות הזו של פעם בחיים, או להיות בצד ולבעוט בעצמך כשהיא חולפת?

Similar Posts