בית » בלוג חדשות קריפטו » בינאנס מדריכים » מדריך Binance Futures למתחילים
|

מדריך Binance Futures למתחילים

מדריך binance futures למתחילים

תוכן עניינים

מדריך חוזים עתידיים בבינאנס למתחילים

במסחר בחוזים עתידיים תוכלו להשתתף במחסר בתזוזות השוק ולהרוויח על ידי חוזה עתידי ארוך טווח או קצר טווח.

העיקרון הפשוט של מסחר בחוזים עתידיים הוא כאשר סוחר קונה חוזה עתידי – הוא בעצם קונה פוזיציה מתוך ציפייה שהמטבע/מוצר יעלה בשוויו בעתיד.

מנגד, סוחר מוכר חוזה עתידי על מנת ליצור מצב שבו יוכל להמר על ירידת מחירים בעתיד שהוא חושב שתתרחש בעתיד.

בפלטפורמת Binance Futures, אתם יכולים לסחור לטווח ארוך או קצר עם מינוף כדי להפחית את הסיכון או לחפש רווחים בשווקים תנודתיים.

צריך לבצע את השלבים הבאים בכדי להתחיל לסחור בפלטפורמת Binance Futures :

  • הפקידו USDT, ,BUSD בחשבון החוזים העתידיים שלכם ב- USDⓈ-M  או מטבעות שונים שיש ברשותכם כבר, למשל BTC, לתוך חשבון החוזים העתידיים של COIN-M.
  • בחרו את רמת המינוף שאתם מעדיפים.
  • בחרו את סוג המסחר המתאים (קניה או מכירה)
  • ציינו את מספר החוזים שאתה רוצה להחזיק בכל זמן נתון
    לדוגמה: באופן בו תוכלו להרוויח על ידי חוזה עתידי פוזיציית לונג:

דוגמא לחוזה עתידי בפוזיציית שורט:

מהם חוזים עתידיים?

חוזים עתידיים הם חלק מהותי במסחר המסורתי: הם מכשירים פיננסיים מורכבים יותר, שמשקיעים מתקדמים או טכניים בדרך כלל משתמשים בהם.

משקיעים, תאגידים וממשלות משתמשים בנגזרים כגון חוזים עתידיים כדי להגן על חשיפתם לסיכון ולתנודתיות של מחירי הנכסים.

נגזרת היא חוזה פיננסי שמקבל את שוויו מנכס בסיס. באופן מסורתי, נגזרים משמשים בשווקים כגון סחורות, מטבעות, מניות או אגרות חוב.

ניתן לסחור בחוזים אלה ללא הרשמה או דרך בורסת קריפטו.

מה העתיד של מטבעות קריפטוגרפיים?

בתעשיית הקריפטו שוק החוזים העתידיים הוא תחום שצומח במהירות ומייצר נפח מסחר גדול מדי חודש. כמו אופציות או חוזים עתידיים על סחורות, חוזים עתידיים בקריפטו מציעים הגנה מפני תנודתיות ותנועות מחירים שליליות על מטבעות קריפטוגרפיים.

חוזה עתידי לקריפטו הוא גם כלי פרוקסי למשקיעים להשערות או הימורים על המחירים העתידיים של מטבעות קריפטוגרפיים שונים.

ניתן להשתמש גם להגנה מפני שינויי מחירים של מטבעות קריפטוגרפיים.

יתרונות המסחר בחוזים עתידיים על מטבעות קריפטוגרפיים:

גמישות 

מחזיקים שאינם בעלי קריפטו יכולים להמר על מחירו של מטבע קריפטוגרפי ולהרוויח בצורה מהירה. אתם יכולים לפתוח עמדה בחוזה עתידי של קריפטו עם מטבעות יציבים כגון USDT, או כל מטבעות קריפטוגרפיים, וכל הרווחים שיתקבלו יהיו במטבעות שבחרתם.

מינוף

צבירת חשיפה משמעותית למטבע קריפטוגרפי ספציפי הוא רק חלק קטן מעלות הקנייה הכוללת שלו. בעזרת מינוף, אתם יכולים להגדיל את תזוזות המחירים הקטנות כדי ליצור רווחים שמצדיקים את זמנכם ומאמצכם.

נזילות

מסחר החוזים העתידיים של מטבעות קריפטו נזילים ביותר, עם טריליוני דולרים בנפח מסחר. שוק נזיל הוא שוק פחות מסוכן מכיוון שסוחרים יכולים להיכנס ולצאת מעמדותיהם בקלות עם רווחים מינימלים.

גיוון במסחר

גיוון אסטרטגיות מסחר כדי לייצר יותר רווחים. אתם יכולים לפתח אסטרטגיות מסחר מתוחכמות, כמו: מכירה בחסר, ארביטראז ', מסחר בזוגות של מטבעות וכו'.

מהו מסחר בחוזים עתידיים בקריפטו?

חוזים עתידיים בקריפטו הם חוזים המייצגים את שוויו של מטבע קריפטוגרפי ספציפי. אינכם הבעלים של המטבע הבסיסי בעת רכישת חוזה עתידי. במקום זאת, יש בבעלותכם חוזה שלפיו הסכמתם לקנות או למכור מטבע קריפטוגרפי ספציפי במועד מאוחר יותר.

מהו מסחר ב- Crypto Spot?

בארנק שלכם בבינאנס, אתם קונים ומוכרים מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין ואת'ריום למסירה מיידית. במילים אחרות, מטבעות קריפטוגרפיים מועברים ישירות בין משתתפי השוק (קונים ומוכרים).

בארנק בינאנס יש לכם בעלות ישירה על מטבעות קריפטוגרפיים ואתם זכאים להטבות כלכליות, כגון: פיצול מזלג FORK של מטבעות ועוד'.

מה ההבדל בין מסחר בקריפטו ספוט (ארנק) למסחר עתידי בקריפטו?

1. מינוף – מינוף הופך את המסחר בחוזים עתידיים ליעילים ביותר בשוק ההון. עם חוזה עתידי, אתה יכול לפתוח עמדה עתידית של 1 BTC בשבריר משווי השוק שלו. מסחר נקודתי בארנק, לעומת זאת, אינו מספק מינוף. לדוגמה, כדי לרכוש 1 BTC בארנק, תזדקקו לעשרות אלפי דולרים. בהנחה שיש לכם רק 10,000 USDT זמינים, תוכלו להרשות לעצמך לקנות ביטקוין בשווי 10,000 USDT במקרה זה.

2. גמישות ארוכה או קצרה – אם אתם מחזיקים במטבעות קריפטוגרפיים בארנק הספוט, אתם עשויים להרוויח כאשר ערך המטבע שברשותכם עולה עם הזמן. חוזים עתידיים, לעומת זאת, מאפשרים לכם להרוויח מתנועות מחירים לטווח קצר לשני הכיוונים. גם אם מחיר הביטקוין יורד, אתם יכול להשתתף במגמת הירידה ולהרוויח כשהמחירים ממשיכים לרדת.

ניתן להשתמש בחוזים עתידיים גם כדי להגן מפני סיכונים בלתי צפויים ותנודתיות מחיר קיצוניות, מה שהופך אותם לאידיאליים עבור כורים ומשקיעים לטווח ארוך.

3. נזילות – עם טריליוני דולרים בהיקף חודשי, שווקי החוזים העתידיים של הקריפטו מספקים נזילות גדולה. לדוגמה, לשוק החוזים העתידיים של ביטקוין יש מחזור חודשי ממוצע של טריליוני דולר, שעולה על היקפי המסחר בשווקי ספוט של ביטקוין. הנזילות החזקה שלו מקדמת גילוי מחירים ומאפשרת לסוחרים לבצע עסקאות בשוק במהירות וביעילות.

4. עתיד מול מחירי ספוט-ארנק – מחירי המטבעות נקבעים על ידי קונים ומוכרים באמצעות תהליך כלכלי של היצע וביקוש. מחיר המטבע הוא המחיר השולט לכל העסקאות בשוק הספוט. מחיר החוזים העתידיים, לעומת זאת, מבוסס על מחיר המטבע הקיים בתוספת פרמיית חוזים. פרמיית החוזים העתידיים יכולה להיות חיובית או שלילית. פרמיה חיובית מצביעה על כך שמחיר החוזים העתידיים גבוה ממחיר הכניסה; לעומת זאת, פרמיה שלילית מצביעה על כך שמחיר החוזים העתידיים נמוך ממחיר הכניסה. שינויים בהיצע וביקוש עשויים לגרום לתנודה של הפרמיה העתידית.

כיצד לחשב% PNL ו- ROE לא ממומשים

חוזים עתידיים על USD-M
משתמשים מסמנים מחיר מסוים כמחיר בסיס:
PNL לא ממומש = גודל המיקום * כיוון הפוזיציה* (מחיר המיקום- מחיר כניסה)
% ROE = PNL לא ממומש ב- USDT / שולי כניסה = ((סימון מחיר – מחיר כניסה) * כיוון ההזמנה * גודל) / (מיקום_הון * חוזה_מכפיל * מחיר_ מחיר * IMR)
*IMR = 1/מינוף
משתמשים בוחרים במחיר העדכני כבסיס המחיר:
PNL לא ממומש = גודל המיקום * כיוון ההזמנה * (המחיר האחרון – מחיר כניסה)
% ROE = PNL לא ממומש ב- USDT / שולי כניסה = ((מחיר אחרון – מחיר כניסה) * כיוון ההזמנה * גודל) / (מיקום_סכום * חוזה_מכפיל * מחיר_ מחיר * IMR)
כיוון ההזמנה: 1 להזמנה ארוכה ; -1 להזמנה קצרה
חוזים עתידיים על COIN-M
משתמשים בוחרים סמן מחיר כבסיס מחיר:
PNL לא ממומש = גודל מיקום * מכפיל חוזה * כיוון הזמנה * (1 / מחיר כניסה – מחיר 1 / סימן)
% ROE = PNL לא ממומש * מחיר סימן / ABS (גודל) * multiplic contractor * IMR
משתמשים בוחרים במחיר העדכני כבסיס המחיר:
PNL לא ממומש = גודל מיקום * מכפיל חוזה * כיוון הזמנה * (1 / מחיר כניסה – 1 / מחיר אחרון)
ROE% = PNL לא ממומש * מחיר_סמן / ABS (גודל) * מכפיל חוזה * IMR

5/5 (1 Review)

Similar Posts