הירשמו לרשימת התפוצה וקבלו מדריך NFT בקובץ להורדה + מדריך בינאנס 

מייסד את'ריום צדק בקשר לDeFi אבל לא צפה את טרנד הNFT

השאירו את ביטגו און-ליין

ETH

שתפו:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

הירשמו לרשימת התפוצה וקבלו מדריך NFT בקובץ להורדה + מדריך בינאנס 

מייסד את'ריום צפה כמה מהטרנדים המובילים בשוק הקריפטו ב10 השנים האחרונות

ETH

עברו 10 שנים וכעת מייסד הבלוקציין הפופולרי Vitalik Buterin, החל לסכם את התחזיות שלו לאורך השנים, ואמר שלעתים קרובות הוא חזה מראש חלק מהמגמות בשוק הקריפטו.

סדרת פוסטים בטוויטר המתייחסת לציוץ שלו מ-23 ביולי 2013, בו הדגיש את היתרונות העיקריים של הביטקוין (BTC) – בינלאומיות והתנגדות לצנזורה. בוטרין חזה את הפוטנציאל של ביטקוין להגנת כוח הקנייה של אזרחים במדינות כמו איראן, ארגנטינה, סין ואפריקה.

בוטרין גם רואה עלייה באימוץ מטבעות יציבים כאשר חברות ארגנטינאיות מאמצות Tether (USDT).
בעשור האחרון הוא תמך ברעיונות הקשורים להשפעות השליליות של רגולציית הביטקוין.

היוצר של Eth ממשיך להאמין ש"האינטרנט של הכסף לא צריך לעלות יותר מ-5 סנט לכל עסקה" ומדגיש את המאמצים המתמשכים של Ethereum לשפר את המדרגיות של הבלוקצ'יין.

"אהבתי מטבעות אלטים לפני שמטבעות אלטקוינים היו נהדרים", הוא אומר גם לצטט מאמר שמציג שלושה טיעונים כדי להוכיח את הנקודה שלו: אופטימיזציה של רשתות שונות למטרות שונות, תקורה נמוכה עם מספר רשתות, ונדרשת חלופה למקרה שצוות הפיתוח הליבה עושה טעויות.

בצד השני, בוטרין הצהיר שהוא הפסיק לתמוך בביטקוין קאש (BCH), בטענה שאם הקהילה תתקומם, הרשת תסתבך בצרות בטווח הקצר, גם אם יש להם סיבה טובה. נראה שקהילת BCH מעריכה אומץ על כשירות ומתאחדת נגד הרשת במקום ליצור דרך עקבית קדימה.

בוטרין אומר שהוא חזה נכון את הצמיחה של DeFi, למרות שהפופולריות של אחסון מחשוב וקבצים עם תמריצים לא התפוצצה. עם זאת, הוא התגעגע לחלוטין ל-NFT בעצמו.

לבסוף, בוטרין הדגיש:

"בכל הנוגע לטכנולוגיה, בדרך כלל יש לי שיקול דעת טוב לרעיונות מופשטים גדולים ולא לבעיות עם מפתחי תוכנת ייצור. אצטרך ללמוד בעתיד הקרוב כדי להבין את הבעיה השנייה. "

בתחילת דצמבר הכריז בוטרין על החזון שלו לגבי "מפת דרכים הגיונית" עבור ETH 2.0 והציע "שכבה שנייה עם דרישות משאבים נמוכות" כדי לאמת את חלוקת הבלוקים.

הוא גם הציע להכניס מנגנון חסין הונאה, או ZK-SNARKS, שיכול לשמש חלופה זולה יותר למשתמשים לבדיקת תוקף החסימה.

"עם העדכונים האלה יש לנו שרשרת שבה ייצור בלוקים עדיין מרוכז, אבל אימות בלוקים יהיה מבוזר ואלגוריתם מיוחד נגד צנזורה ימנע זאת. חסום מפיקים לצנזר את הרשת".

בשנת 2020 ויטליק צייץ על מסחר במטבעות קריפטו ומסחר באמצעות PAYPAL

בסוף שנת 2020 שיתף מאמר על כך ש-PayPal קיבלה רישיון מותנה על ידי מחלקת השירותים הפיננסיים של מדינת ניו יורק. הרישיון מאפשר למשתמשים לקנות, למכור ולהחזיק מטבעות קריפטוגרפיים מחשבון ה-PayPal שלהם. PayPal שיתפה פעולה עם Paxos, חברת נאמנות רשומה, כדי לספק שירותי מסחר ושמירה על מטבעות קריפטוגרפיים.

משתמשי PayPal יכולים גם להשתמש במטבעות קריפטוגרפיים כגון ביטקוין, Ethereum, ביטקוין מזומן ו-Litecoin כדי לבצע עסקאות אצל 26 מיליון הסוחרים שלה משנת 2021. צרכנים יוכלו להמיר את יתרת המטבעות הקריפטו שבחרו למטבע פיאט ולשלם לסוחרים, שלא יגרמו לסוחרים נוספים. עלויות.

הירשמו לרשימת התפוצה וקבלו מדריך NFT בקובץ להורדה + מדריך בינאנס 

 

בנוסף למאמר הנוכחי הוספנו עוד כמה מדריכים מצויינים לאתר בנושא בינאנס שכדאי לכם לבדוק:
בין היתר תוכלו למצוא את המדריכים הבאים (ייפתחו בחלון חדש):

הירשמו לרשימת התפוצה וקבלו מדריך NFT בקובץ להורדה + מדריך בינאנס 

ביטגו חדשות קריפטו ומדריכים

הצטרפו לרשימת התפוצה וקבלו:

מדריך לNFT בקובץ להורדה + מדריך למסחר בפלטפורמת בינאנס בחינם!