בית » בלוג חדשות קריפטו » חדשות קריפטו » 5 המטבעות המובילים השבוע

5 המטבעות המובילים השבוע

בינאנס

קריסת הביטקוין בתחילת החודש הרגיזה אנשים רבים. עם זאת, הפוסט הזה עוסק בחמשת המטבעות הקריפטו המובילים שצברו עליות בשבעת הימים האחרונים. בואו נסתכל עליהם בפירוט.

מחיר הביטקוין היום 7.2.22

ביטקוין נסחר כעת סביב 43,700$ – עליה של 5.32% ב24 שעות – האם מגמת הירידות בשוק הקריפטו הסתיימה וכעת יש היפוך?

5. 5 המטבעות הקריפטו המובילים: LEO Token (LEO) +41%

אסימון LEO הוא אסימון אספקה של בורסת הקריפטו Bitfinex. זהו אסימון השירות שהוכן ליישום בבורסת Bitfinex ובפלטפורמות מסחר אחרות הנתמכות על ידי iFinex. האסימון צפוי להרחיב את קהילת Bitfinex ולשפר את יישום הפלטפורמה. ב-7 הימים האחרונים, מחיר ה-LEO עלה בכמעט +40%, מספיק כדי להגיע למקום ברשימת המטבעות הקריפטו המובילים שלנו.

מטבע LEO מקום 5
מטבע LEO עכשיו

4. 5 המטבעות הקריפטו המובילים: Decentraland (MANA) +51.8%

לפי אתר האינטרנט שלה, Decentraland היא פלטפורמת מציאות מדומה. פלטפורמה זו נתמכת על ידי בלוקציין Ethereum המאפשר למשתמשים לתכנן, להשתמש ולהרוויח כסף על ידי גיבוש תוכן ויישומים. ב-7 הימים האחרונים, מחיר ה-MANA עלה בכמעט +51.8%, מספיק בשביל מקום ברשימת המטבעות הקריפטו המובילים שלנו.

3. 5 המטבעות הקריפטו המובילים: כמות (QNT) +52.9%

מטבע QNT

על פי האתר, QNT הוא אסימון שמשתמשים בו כדי לעזור ל-Overledger של Quant Network. מטרתו לשרשר בלוקצ'יין ציבוריים ומערכות פרטיות. Quant Network מאשרת את המבנה של mDapps המאפשרים ליישומים מבוזרים לשרת באינספור בלוקצ'יין בו זמנית. ב-7 הימים האחרונים, מחיר ה-QNT עלה בכמעט +52.9%, מספיק בשביל מקום ברשימת המטבעות הקריפטו המובילים שלנו.

2. 5 המטבעות הקריפטו המובילים: חגיגה (GALA) +80.3%

מטבע GALA

על פי אתר הפרויקט, Gala Games רוצה לחולל מהפכה בעולם המשחקים על ידי תרומה של מנהיגות לשחקנים במשחקים שלהם. הוא מציע להשיק מחדש את הפנטזיה האמנותית בעזרת טכנולוגיית הבלוקצ'יין. ב-7 הימים האחרונים, מחיר ה-GALA עלה בכמעט +80.3%, בדיוק מספיק למקום ברשימת מטבעות הקריפטו המובילים שלנו.

1. 5 המטבעות הקריפטו המובילים: JUNO (JUNO) 100.2%

מטבע JUNO

על פי אתר האינטרנט, Juno הוא בלוקצ'יין הפועל במערכת האקולוגית של קוסמוס, המספק אווירה לפריסת חוזים חכמים. הרשת מתפקדת כמסלול מבוזר ובלתי רגיש לצנזורה עבור מפתחים ליצור חוזים חכמים בצורה יעילה ומאובטחת תוך שימוש במסגרות מאומתות ולהרכיב אותן בשפות שונות. ב-7 הימים האחרונים, מחיר JUNO עלה בכמעט +100.2%, מספיק כדי להגיע למקום ברשימת מטבעות הקריפטו המובילים שלנו.

Similar Posts