בית » בלוג חדשות קריפטו » חדשות קריפטו » Binance Smart Chain חווה עומס מביקושים כבדים

Binance Smart Chain חווה עומס מביקושים כבדים

Binance Smart Chain חווה עומס מביקושים כבדים

העומס גורם לכשלים במספר פרוטוקולים, אך יש התפתחויות חיוביות: הנושא כבר בתהליכי טיפול.

Binance Smart Chain חווה עיכובים ממושכים של גודש

העומס ב-Binance Smart Chain (BSC) נמשך במהלך סוף השבוע, כאשר משתמשים ב-BSC שספגו את קריסת הקריפטו בכל הרשתות ראו את התסכולים גדלים כשהם מתמודדים עם עיכובים ועסקאות כושלות. האתר Downdetector מציג את הבעיות הראשונות שדווחו בסביבות השעה 14:00 UTC ב-3 בדצמבר.

במספר פרוטוקולים נראו גם עיכובים בעדכונים והתרחשויות אחרות עקב העומס והנפח הגבוה בשרשרת. העומס השפיע על כל סוגי הפרוטוקולים השונים, ממשחקים גדולים כמו HeroFi ועד עיכובים  בפרויקטים קטנים יותר וחדשים יותר כמו Lucky Block עיכוב מכירה מוקדמת של אסימון.

חיפוש מהיר בטוויטר של 'Congestion Binance' או 'Binance Down' יביא תגובות ממשתמשים וקבוצות מתוסכלים רבים:

“It seems to be a Binance network congestion issue. Please be patient when sending support emails as the queue can sometimes be quite large,” tweeted Centric Official.

– “As the withdrawal time is calculated by blocks, the congestion status on binance smart chain will lead to the delay of withdrawal. Please wait patiently,” said @DNAxCAT_GAME to its 56k followers.

– “Due to the recent instability of the BSC Network, HeroFi has decided to extend the system upgrade time by 2 hours,” said HeroFi.

עומס גבוהה לאורך השרשרת היא הסיבה העיקרית לעיכוב.

PancakeSwap הזכירה לכל המשתמשים שלה את מה שהסביר מנכ"ל Binance Changpeng Zhao בנוגע לפתרון קנה המידה הנכנס של Binance בראיון שנערך לאחרונה בפורבס.

CZ הסביר כיצד Binance בונה את היכולת להפוך את ה-BNB לפעולה הדדית עם מספר בלוקצ'יין. CZ אומר שזה יכול להפוך את כל המערכת למהירה יותר. הוסיפו את העדכונים הדפלציוניים והבוערים האחרונים, ונראה כי ל-BNB יש עתיד מרגש.

"יש למעשה צוותים שעובדים על בלוקצ'יין שלישי ורביעי המשתמשים ב-BNB כמטבע מקורי. יכול להיות לנו מטבע אחד שהוא המטבע המקורי של מספר בלוקצ'יין; מבחינה טכנית זה יכול להיעשות", אמר CZ לסטיבן ארליך מפורבס ב-29 בנובמבר. "אבל מבחינה טכנית, מבחינה ארכיטקטונית הם שונים מאוד. ה-Binance Smart Chain משתמש בארכיטקטורה תואמת EVM. אני לא יודע מה הם עשו ספציפית, אבל הם הנדסו מחדש הרבה מאחור כדי לעשות את זה הרבה יותר מהיר".
העומס וההרחבה הם בהחלט דאגה לטווח ארוך, אבל גם כל שאר הרשתות מתמודדות עם זה. נראה שלבינאנס אכן יש כמה פתרונות יצירתיים.

Similar Posts