הירשמו לרשימת התפוצה וקבלו מדריך NFT בקובץ להורדה + מדריך בינאנס 

SOL האם כדאי לשקול השקעה ברשת סולנה בימי ירידות?

השאירו את ביטגו און-ליין

שתפו:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

הירשמו לרשימת התפוצה וקבלו מדריך NFT בקובץ להורדה + מדריך בינאנס 

למרות שהביטקוין ירד ביותר מ-10% בשבוע הראשון של ינואר, הוא ממש לא מטבע הקריפטו היחיד שיש לו בעיות עם השנה החדשה. למעשה, SOL הוא הכוכב של 2021, אבל נראה שגם המצב העגום הגיע לרשת סולנה ב2022

המומנטום הכללי השלילי ברחבי השוק משך את המחיר של SOL למטה. למעשה, האלטקוין נמצא במקום 5 לפי שווי שוק ב-8 בינואר ובאזור הנמוך של 140$ בזמן כתיבת שורות אלו.

האם SOL מציג ביצועים מופחתים?

במהלך השבוע האחרון, הביצועים של רשת סולנה בירידה. ככל שמספר העסקאות עולה, קיבולת הרשת נפגעת. הרשת ראתה מספר עסקאות כושלות עקב מפתחים לא יעילים. למרבה הפלא, נראה שגם מצב הרוח החברתי הולך ודועך.

הקיבולת ירדה באופן דרמטי מ-50,000 עסקאות בשנייה (TPS). יחד עם המצב הקשה בשוק הוא שהכניס את מחירי SOL לנפילה חופשית, וכרגע SOL רושם הפסדים של כמעט 40% מהחודש הקודם.

למרות שה-SOL נסחר בעליות שערים מאוגוסט עד ספטמבר, גם רגישות המטבע לשוק עלתה בהדרגה עם הזמן. בפרט, המחיר של SOL יורד בכל פעם ש-BTC נע דרומה.

בתחילה, המחיר של SOL ירד ב-17% ב-15 בנובמבר. לאחר מכן, התרסקות הבזק ב-4 בדצמבר גררה את המחיר למטה בכמעט 28%. מעניין לציין ש-SOL ירדה שוב ב-13% וב-21% בסוף דצמבר ובשבוע הראשון של ינואר.

לאחר ש-SOL הגיע לשיא כל הזמנים של 260 דולר ב-7 בנובמבר, SOL הגיע לשיאים נמוכים יותר כשהמחיר ירד ביותר מ-45% מול ATH. בנוסף, נראה שהמחיר וה-RSI נמצאים במגמת ירידה ארוכת טווח מאז ה-ATH.

מה הלאה?

כשהמחיר כרגע מתחת ל-140$, האם זו הזדמנות לקנות ירידה או שהאלטקוין מתכוון לצלול במחיר? במצב של רגישות גדולה וירידות חדות הדבר פשוט מראה שאין לו שוק גדול במיוחד.

לאחר הירידה האחרונה במחיר, נפח המסחר בSOL גדל באופן משמעותי. זה עולה בקנה אחד עם היפוך RSI לטווח קצר. התאוששות ה-SOL המשקללת מבחינה פסיכולוגית מהשפל של כל הזמנים עשויה להצביע על צמיחה נוספת בטווח הקצר.

בנוסף, לפי Data von Coinalyze, ההתעניינות הפתוחה של SOL בחוזים העתידיים והתמידי גדלה בכמעט 2-3%. כאשר המחיר מתאושש, על הסוחרים לחפש נקודת כניסה.

עם זאת, יחס שארפ עדיין לא טיפס מעל הערך של -3.49 בזמן כתיבת שורות אלה.

מעניין, לעת עתה, נראה ש-SOL מציעה יחס סיכון/תגמול טוב עם פחות סיכון צדדי ופוטנציאל החזר ROI גבוה יותר בטווח הארוך.

הירשמו לרשימת התפוצה וקבלו מדריך NFT בקובץ להורדה + מדריך בינאנס 

 

בנוסף למאמר הנוכחי הוספנו עוד כמה מדריכים מצויינים לאתר בנושא בינאנס שכדאי לכם לבדוק:
בין היתר תוכלו למצוא את המדריכים הבאים (ייפתחו בחלון חדש):

הירשמו לרשימת התפוצה וקבלו מדריך NFT בקובץ להורדה + מדריך בינאנס 

ביטגו חדשות קריפטו ומדריכים

הצטרפו לרשימת התפוצה וקבלו:

מדריך לNFT בקובץ להורדה + מדריך למסחר בפלטפורמת בינאנס בחינם!