מטבע SAND

sand coin

מטבע ביום: מטבע SAND

תוכן עניינים

מהו מטבע SAND?

SAND הוא אסימון ERC-20 שנבנה על הבלוקצ'יין של Ethereum. זהו אסימון השירות הראשי והמטבע של המערכת האקולוגית של The Sandbox. זה גם אסימון ממשל.
ככזה, יידרש $SAND לקנייה ומכירה של אסימונים שאינם ניתנים לשינוי (NFT), כגון LAND ונכסים, מהשוק של The Sandbox.
תצטרכו להחזיק ב-$SAND כדי להשתתף בניהול המטא-וורס.

למה משמש מטבע SAND?

מטבע SAND יכול לשמש לכמה דברים מעניינים:

 • אמצעי החלפה
  $SAND הוא אמצעי החלפה במערכת האקולוגית של The Sandbox. המטבע הכרחי לביצוע רכישות מהשוק של The Sandbox.בעזרת SAND ניתן לרכוש:
 • התאמות אישיות של LANDASSETsGEMs ו-CATALYSTsAvatar
 • ממשל
  מחזיקי $SAND יוכלו להשתתף בניהול הפלטפורמה של The Sandbox.
 • מכירת הנכסים שלכם
  אמני Voxel יצטרכו $SAND כדי להעלות את יצירות ה-Voxel שלהם לשוק של The Sandbox כדי למכור אותם כדי להרוויח מהם רווחים.
 • השקעה
  $SAND משמש גם להצמדה על LAND. בתמורה, המשתתפים יזכו בפרסים, כמו GEMs נחשקים מאוד.
  ניתן גם להכניס $SAND למאגר כריית נזילות עבור תגמולים.
 • משחקים
  חלק מהמשחקים בפלטפורמה של The Sandbox יהיו בחינם להפעלה (F2P). אבל לא כולם. מעצב המשחק יכול לבחור לפי שיקול דעתו לגבות מהשחקנים סכום קטן של $SAND כדי לשחק במשחקים שלהם.
 • Play2Earn
  שחקנים יכולים להרוויח קצת $SAND על ידי משחק במשחקים. פשוט כמו זה.
 • העסקת מעצבים ואמנים
  תוכל להשתמש ב-$SAND כדי לשכור מעצבי משחקים ואמנים כדי לשתף איתכם פעולה בפרויקטים או להורות להם לעצב נכסים עבור הפרויקט שלך.
 • תחרויות
  כמה מעצבי משחקים עשויים לבחור להעניק $SAND כפרס בתחרויות המתארחות ב-LAND שלהם.
 • קרן ומאגר השקעות
  מכל עסקאות $SAND חלה עמלת עסקה של 5%. 50% מעמלה זו מוקצה לקרן הקרן ו-50% הנוספים מוקצים למאגר ההימורים.
  קרן הקרן תומכת באקוסיסטם ומאפשרת לSAND להציע מענקים כדי לתמרץ אמנים ומעצבים לייצר משחקים ונכסים באיכות גבוהה.
  מאגר ההשקעות מכיל את התגמולים לבעלי אסימונים שבוחרים להשקיע.

מהו מטבע sandbox | sand  ?

The Sandbox, שהושק בשנת 2011 על ידי Pixowl, הוא עולם וירטואלי מבוסס בלוקצ'יין המאפשר למשתמשים ליצור, לבנות, לקנות ולמכור נכסים דיגיטליים בצורה של משחק. על ידי שילוב הכוחות של ארגונים אוטונומיים מבוזרים (DAO) ואסימונים שאינם ניתנים לשינוי (NFTs), ה-Sandbox יוצר פלטפורמה מבוזרת לקהילת משחקים משגשגת.

על פי הוויטפייפר הרשמי, המשימה העיקרית של פלטפורמת Sandbox היא להציג טכנולוגיית בלוקצ'יין במשחקי המיינסטרים בהצלחה.

הפלטפורמה מתמקדת ביצירת מודל "לשחק כדי להרוויח" יצירתי, המאפשר למשתמשים להיות גם יוצרים וגם שחקנים בו זמנית. ה-Sandbox משתמש  בטכנולוגיית הבלוקצ'יין על ידי הצגת אסימון השירות SAND, המאפשר עסקאות בפלטפורמה.

מי הם המייסדים של SAND?

ארתור מדריד הוא מייסד שותף ומנכ"ל ב-Pixowl, והוא אחד הכוחות המניעים מאחורי The Sandbox. הוא סיים תואר בכלכלה מאוניברסיטת פריז דאופין בשנת 2000. הקריירה המקצועית של מדריד החלה כיועץ עבור Eurogroup Consulting France, אך עד מהרה מצא את רוח היזמות שלו. ב-2001 הוא הקים את 1-Click Media, שנרכשה מאוחר יותר על ידי איפרקאסט.

סבסטיאן בורגה הוא גם מייסד שותף ב-Pixowl ומשמש כ-COO של החברה. הוא סיים תואר במערכות מחשב ותקשורת ב-Institut National des Télécommunications בשנת 2007. הקריירה המקצועית שלו החלה כמוביל פרויקטים עבור 1-Click Media, ומאז ארתור מדריד וסבסטיאן בורגה היו צמד יזמים. הם הקימו את Pixowl בשנת 2011 ועבדו ללא הרף על פרויקטים יחד.

מה מייחד את SAND?

The Sandbox היא פלטפורמה ייחודית מכיוון שהיא משלבת את טכנולוגיית הבלוקצ'יין בעולם המשחקים. תעשיית המשחקים היא שוק ענק לא מנוצל בכל הנוגע לאימוץ טכנולוגיית הבלוקצ'יין, ופיקסול ראתה זאת בשנת 2011. על ידי יצירת יקום שבו גיימרים יכולים ליצור ולאסוף נכסים מבוססי בלוקצ'יין, ה-Sandbox שואף לחולל מהפכה בשוק. היא מייצרת נישה לעצמה בשוק הגיימינג העולמי.

על ידי התמקדות בתוכן שנוצר על ידי משתמשים, ה-Sandbox יוצר מטא-ורס של שחקנים מעורבים שתורמים להמשך הפיתוח של הפלטפורמה. לא רק זה, על ידי הצגת אסימון ה-SAND, ה-Sandbox מקדם ממשל מבוזר ומאפשר למשתמשים לשתף את דעותיהם ורעיונותיהם לגבי פיתוח הפרויקט. הודות לטכנולוגיה המתפתחת, ממשל מבוזר הופך לחובה בפרויקטים מבוססי בלוקצ'יין.

החברה התחילה את דרכה ברעש גדול ומשכה תמיכה והשקעות ממספר רב של שמות גדולים בתעשיית המשחקים. אלה כוללים מותגים כמו Atari, Helix ו-CryptoKitties.

כמה מטבעות ארגז החול (SAND) יש בסירקולציה בשוק?

יש אספקה ​​מקסימלית וסך הכל 3,000,000,000 אסימוני SAND. נכון לעכשיו, כ-680,266,194 אסימוני SAND נמצאים במחזור פעיל, המהווים 23% מסך האספקה ​​הזמינה למרץ 2021.

מסך ההיצע הסמלי, כ-25.82% הופרשו ברזרבה של החברה. למכירת הזרעים של האסימון הוקצו עוד 17.18%. המייסדים וחברי הצוות הבטיחו כ-31% מסך אספקת האסימון שחולק ביניהם. כ-12% מסך ההיצע הוקצו למכירה ייעודית של Binance Launchpad, ועוד 10% הוקדשו כתגמול ליועצים בפרויקט.

כיצד מאובטחת רשת ארגז החול?

מכיוון שהעולם הווירטואלי של Sandbox בנוי על גבי הבלוקצ'יין של Ethereum, הוא מאובטח על ידי מנגנון הקונצנזוס של הוכחת זמן (PoS). אסימון ה-SAND הוא אסימון ERC-20 בגרסה סטנדרטית, מה שאומר שהבעלים יכולים להטמיע אותו ולהפיק תועלת מתגמולים.

בניגוד למנגנון הקונצנזוס של הוכחת עבודה (PoW) המופעל על ידי הבלוקצ'יין של ביטקוין, PoS אינו דורש כמויות עצומות של חשמל או כוח מחשוב כדי לאמת עסקאות. היא מסתמכת על מחזיקי עניין עם האחזקות הגדולות ביותר באסימוני SAND. מנגנון הקונצנזוס של PoS מאפשר יישומים רבים ומגוונים תוך הבטחת אבטחת הכספים.

היכן ניתן לקנות את המטבע (SAND)?

ה-Sandbox נהנה מעלייה בעניין הן מצד משקיעים והן מצד משתמשים, ובורסות נוספות החלו להציע עסקאות עם אסימון SAND. ל-Binance יש את נפח המסחר הגדול ביותר של SAND/BUSD

אפשרויות אחרות לרכישת SAND כוללות Uniswap (V2), Gate.io ו-LATOKEN.

קניית SAND

מאיפה לקנות $SAND?
אתם יכולים לרכוש $SAND מכל בורסת מטבעות קריפטוגרפית מאושרת בין היתר מ: Bitmart, Bithumb, UpBot, MXC, Simplex, WazirX, LAtokens, TokyoCrypto ו-Poloniex, BINANCE .

האם אפשר להחליף אסימון אחר של מטבע קריפטוגרפי ב-$SAND?

כן, אתם יכולים לעשות זאת באמצעות UniSwap. לחלופין, חלק מהארנקים עשויים לכלול תכונות החלפה, כגון MetaMask.

האם אפשר לרכוש $SAND באמצעות כרטיס אשראי?

כן. אתה יכול לעשות זאת באמצעות בורסת Simplex או בינאנס.

האם יש דרך להשיג $SAND בחינם?

כן, באמצעות זכייה בתחרויות או באמצעות מנגנוני Play2Earn.

מתי כדאי לי לקנות $SAND?

זה לגמרי תלוי בכם 

מכירת SAND

האם אפשר למכור אסימוני $SAND?
כן. אפשר למכור את אסימוני ה-$SAND שלכם בבורסת מטבעות קריפטוגרפיים. כגון Binance, Huobi, ToktoCrypto, Bitmart וכו'.

The Sandbox הוא עולם וירטואלי שנבנה על ה-Ethereum blockchain, שבו שחקנים יכולים לבנות, להחזיק ולהפיק רווחים מחוויות המשחק שלהם.
אסימון ה-SAND הוא אסימון שירות של ERC-20 המשמש להעברות ערך, כמו גם השקעה וממשל.
המוצרים הנוכחיים בפלטפורמת The Sandbox כוללים:

 • VoxEdit: תוכנה ליצירת נכסי Voxel, אשר לאחר מכן יכולים להפוך לאסימונים שאינם ניתנים לניתוק (NFT) ויובאו ל-Marketplace.
 • Marketplace: שוק מבוזר למסחר בנכסים במשחק שנוצר ב-VoxEdit.
 • Game Maker: ארגז כלים לסקריפטים ויזואלי המאפשר לכל אחד לבנות משחקי תלת מימד בחינם.

מבט מעמיק על SAND 

The Sandbox הוא עולם וירטואלי שבו שחקנים יכולים לבנות, להחזיק ולהפיק רווחים מחוויות המשחק שלהם ב-Ethereum blockchain באמצעות אסימון השירות של הפלטפורמה SAND. שחקנים יכולים ליצור נכסים דיגיטליים בצורה של Tokens Non-Fungible (NFT), להעלות אותם ל-Sandbox. marketplace, ולהשתלב במשחקים עם Game Maker.

LAND

היא פיסת נדל"ן דיגיטלית ב-The Sandbox metaverse ששחקנים יכולים לקנות כדי לבנות חוויות על גביהן. ברגע ששחקן מחזיק בפיסת LAND, הוא יוכל לאכלס אותה במשחקים ונכסים. ניתן לשלב מספר LANDs ליצירת ESTATE. סך הכל 166,464 LANDs יהיו זמינים אי פעם, הכלולים במפה שתיצור The Sandbox metaverse.GEM ו-CATALYST מגדירים את הרובד, המחסור והתכונות של נכס.

CATALYST מוסיף שקעים ריקים ל-NFTs שניתן למלא ב-GEMs. ככל שהאיכות של ה-CATALYST גבוהה יותר, כך יהיו לנכס שלך יותר שקעים.

המשתמשים יכולים לייצר רווח מזמנם בפלטפורמה, ולשמור על 95% מ-SAND כחלוקת הכנסות, על ידי:

מכירת נכסים: משתמשים יכולים ליצור ולמכור נכסים בשוק כ-NFTs.

בעלות על קרקע: קנה קרקע באחת ממכירות ה-LAND. לאחר מכן שחקנים יכולים לשכור אותם או לאכלס אותם בתוכן כדי להגדיל את הערך של LAND.

בניית משחקים ב-Game Maker: בנה וייצר רווחים ממשחקים באמצעות Game Maker ב-LANDs שבבעלות שחקנים.
באמצעות השימוש ב-ERC-1776, The Sandbox מאפשר למשתמשי הפלטפורמה ליזום עסקאות ב-Ethereum blockchain בעוד עמלות גז עסקאות משולמים על ידי הפלטפורמה, תוך אופטימיזציה של חווית המשתמש הכוללת. פלטפורמת Sandbox משתמשת במודל לכידת עמלות, שבו 5% מכלל העסקאות הערך נגבה מעמלות עסקה בשוק. 95% הנוספים מכל ערך העסקאות נאספים ממכירות LAND, מכירות NFT פרימיום ושירותי מנוי. סך של 26.50% מכל נפח עסקאות SAND חוזר לקרן. זה מחושב כך: 5% x 50% + 95% x 25% = 26.50%


הקרן תומכת במערכת האקולוגית של The Sandbox, ומציעה מענקים כדי לתמרץ תוכן באיכות גבוהה והפקת משחקים בפלטפורמה. נכון למועד כתיבת שורות אלה, הקרן מימנה למעלה מ-15 פרויקטים של משחק והעניקה ל-100 אמנים להפיק NFTs.

מוצרים קיימים

פלטפורמת Sandbox מורכבת משלושה מוצרים משולבים המספקים יחד חוויה מקיפה לייצור תוכן שנוצר על ידי משתמשים (UGC). ארגז החול מועיל למשתמשים בכך שהוא מאפשר להם להבטיח בעלות על זכויות יוצרים על UGC באמצעות יישום תקני NFT.

VoxEdit

VoxEdit היא תוכנה ליצירה תלת-ממדית המאפשרת למשתמשים ליצור ולהנפיש אובייקטים תלת-ממדיים כגון אנשים, בעלי חיים, עלווה וכלים. Voxels, שהם המקבילה לפיקסלים תלת מימדיים מרובעים הדומים לאבני בניין, ניתנים למניפולציה באמצעות VoxEdit כדי ליצור בקלות נכסים.

זירת מסחר

השוק של ה-Sandbox מאפשר למשתמשים להעלות, לפרסם ולמכור את הנכסים שלהם שנעשו ב-VoxEdit. נכסים מועלים תחילה לרשת InterPlanetary File System (IPFS) ולאחר מכן נרשמים ב-Ethereum blockchain כדי להוכיח בעלות. ניתן למכור נכסים על ידי הצעת מכירה ב-Marketplace.

יוצר משחק

The Sandbox Game Maker מאפשר לשחקנים לבנות משחקי תלת מימד בחינם. בעזרת כלי סקריפטים חזותיים, אין צורך בידע בקידוד.

תשתית טכנית

פלטפורמת Sandbox פועלת כיום בלעדית על Ethereum, המשמשת לתיעוד הבעלות על אסימונים ומאפשרת לבעלים להעביר, למכור או להשתמש בהם ללא הגבלות. IPFS משמש לאחסון כל המידע הקשור של נכסים, ומבטיח שלא ניתן לשנות מידע זה ללא אישור מהבעלים המתאימים. תקן ERC-20 משמש לאסימוני SAND, GEM ו-CATALYST, בעוד ERC-1155 ו-ERC- 721 תקנים משמשים לאחסון ומסחר של קרקעות ונכסים.


מנוע המשחק של ה-Sandbox בנוי על גבי Unity. באמצעות שימוש ב-Unity Render Pipeline (URP), The Sandbox יוכל לתמוך בפלטפורמות ניידות בעתיד, מבלי להקריב את איכות המשחק. מנוע המשחק תומך גם בדגמי Voxel מותאמים אישית, חבלול ופורמטים של אנימציה (VXM, VXR, VXA) מבית VoxEdit.

הקצאת אסימונים

שם אסימון SAND
מכירת Binance Launchpad 12.00% מסך אספקת האסימון
מכירת זרעים 17.18% מסך היצע האסימון
מכירה אסטרטגית 4.00% מסך היצע האסימון
קרן 12.00% מסך אספקת האסימון
צוות 19.00% מסך אספקת האסימון
יועצים 10.00% מסך אספקת האסימון
רזרבה של החברה 25.82% מסך היצע האסימון

ממשל אסימון ושימוש בכספים

נכון לכתיבת שורות אלו, צוות Sandbox השתמש בכ-65.00% מהכספים שגויסו בהתאם להקצאות להלן:
52.31% צוות
27.69% פיתוח
15.38% שיווק
4.62% אדמיניסטרטיבי
צוות Sandbox מחזיק את הכספים שלו במטבעות קריפטו, stablecoins ומטבעות פיאט. הכספים מאוחסנים בבורסות קריפטו עם אימות 2FA וחשבונות בנק אירו. העברת כספים דורשת אישור של לפחות 2 מתוך 3 המנהלים של The Sandbox.

סקירה כללית של אסימון SAND ומקרי שימוש

לאסימון SAND יש את מקרי השימוש הבאים:

 • אמצעי החלפה: שחקנים יכולים לאסוף SAND דרך משחק, ולאחר מכן להוציא SAND כדי לשחק משחקים, לרכוש ציוד או להתאים אישית דמויות אווטאר. יוצרים יכולים להוציא SAND כדי לרכוש נכסים וקרקעות. אמנים יכולים להוציא SAND כדי להעלות נכסים ל-Marketplace ולקנות אבני חן כדי להגדיר את נדירות הפריטים.
 • ממשל: SAND מאפשר למחזיקים להשתתף בהחלטות ממשל. בעלי SAND יכולים להצביע בעצמם או להאציל זכויות הצבעה לשחקנים אחרים לפי בחירתם.
 • הימור: משתמשים יכולים להטמיע אסימוני SAND כדי לזכות בתגמולים, כמו גם אבני חן וקטליסטים ליצירת נכסים.

צוות פיתוחהתקדמות שותפויות מסחריות ופיתוח עסקי

Atari: Atari היא חברת משחקי וידאו שהוקמה מאז 1972. השותפות של The Sandbox עם Atari תאפשר ל-Atari להציג את המשחקים והתכנים שלה ב-The Sandbox gaming metaverse.
SBS Game Academy: SBS Game Academy הוא מוסד ללימוד משחקי וידאו בקוריאה. SBS Game Academy תפתח תוכנית לימודים סביב The Sandbox Game Maker.
שון הכבשה: שון הכבשה היא סרט מצויר עם סדרה משלה ושני סרטים עלילתיים. הדמויות המצוירות של שון הכבשה יועברו לארגז החול כנכסים על הפלטפורמה.
רשת Matic: רשת Matic היא רשת מדרגיות בלוקצ'יין שמטרתה לספק עסקאות מאובטחות, ניתנות להרחבה ומיידיות המופעלות על ידי רשתות צד של הוכחת הימור. Matic Network תשתף פעולה עם צוות Sandbox כדי להשיג עסקאות מהירות יותר וחווית ממשק משתמש/UX טובה יותר בפלטפורמת The Sandbox.

הפעילות והקהילה של ארגז החול
 פעילות חברתית

צוות Sandbox מתמקד כעת באסטרטגיית פיתוח הקהילה שלו בקהל דוברי אנגלית וקוריאנית, ויוסיף תמיכה לשפות אחרות ככל שהפרויקט יגדל.
אסטרטגיות הצמיחה הנוכחיות של הקהילה של The Sandbox כוללות:
שיתוף פעולה עם חברות תוכן כדי להכניס כתובות IP ידועות.
ביצוע מכירות אסימון LAND לקידום יצירת תוכן שנוצר על ידי משתמשים.
עריכת AMAs לחינוך הקהילה.
יצירת קשר מתמיד עם הציבור בערוצי המדיה החברתית.
אסטרטגיות צמיחת קהילה עתידיות של The Sandbox כוללות:
ביצוע תכניות השקעה כדי לתמרץ השתתפות בקהילה.
השקת מנגנון הפעלה כדי להרוויח כדי למשוך משתמשים חדשים.

Similar Posts